Coronavirus: ساسکاتون نمایشنامه نویس می گوید خالی تئاتر فرصتی برای تأمل در هنر آینده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاتون نمایشنامه نویس Joel Bernbaum است که منعکس کننده چگونگی رمان coronavirus همه گیر خواهد شد و تاثیر خود را در تحقیق و راه تئاتر است که در آینده انجام می شود.

او گفت: این یک فرصت برای باز کردن راه های جدید فکر کردن در مورد هنرهای نمایشی زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

ادامه مطلب: رنگین کمان سینما بسته خوب در ساسکاتون, کارکنان, ‘از بین بردن یک خانه’

“این هم یک فرصت برای ما در هنر به تجدید نظر در این راه ما را به هنر ما و دلیل ما هنر ما. COVID-19 می تواند یک پورتال به reimagining جدیدی در آینده برای هنر. این باور نکردنی است, لحظه ای در تاریخ است. هر تئاتر در جهان تاریک است” Bernbaum گفت.

“هنگامی که چراغ به ما یک انتخاب است. آیا ما به عقب برویم به انجام همان چیزی که در راه ما همیشه آن را انجام داده یا ما reimagine راه که ارتباط ما با جوامع ما اعضای مخاطبان ما در راه است که باعث ایجاد قوی تر و مرتبط تر و بیشتر درگیر هنر؟”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وی افزود: این نه تنها در مورد حرکت اجراهای آنلاین اما در عوض دوباره تصور کنید که چگونه تئاتر می تواند در ارتباط با جوامع خود.

Joel Bernbaum is the first University of Saskatchewan student to be awarded the Pierre Elliott Trudeau Foundation doctoral scholarship.
جوئل Bernbaum اولین دانشگاه ساسکاچوان دانشجو به اهدا می شود Pierre Elliott Trudeau بنیاد کمک هزینه تحصیلی دکترا. بردی Ratzlaff / اخبار جهانی

Bernbaum یک دانشجوی دکترا در دانشگاه ساسکاچوان (USask) جایی که او مشغول به تحصیل است چگونه تئاتر شرکت های دارای پتانسیل برای تقویت شهرستانها با ایجاد ارتباط و تعامل شهروندان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او نقاشی در آثار قبلی او از جمله شرکت-ایجاد 2020 مستند بازی شک معقولکه با تمرکز بر 2018 قتل محاکمه و به مرگ Colten Boushie.

بیش از 200 مصاحبه های انجام شده توسط Bernbaum شد در بازی استفاده می شود در حال حاضر به گفت وگو در مورد روابط بین بومی و غیر بومی مردم در ساسکاچوان.

لحظات صمیمانه در ساسکاچوان در طول رمان coronavirus همه گیر

لحظات صمیمانه در ساسکاچوان در طول رمان coronavirus همه گیر

پس از اتمام Bernbaum امیدوار است تحقیقات خود را استفاده خواهد شد توسط سازمان های هنری و شهرستانها به تعامل با جوامع در حالی که کشف راه های جدید برای هنر تئاتر به ایجاد اعتماد میان شهروندان و ترویج مسئول شهروندی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به خصوص در زمان ما در حال حاضر ما شاهد این هستیم که جامعه مهم تر از همیشه. و جامعه است همه چیز در مورد اتصال” Bernbaum گفت.

“این که آیا آن را بیش از حد-جامعه محلی مانند ما با تئاتر ما اینجا شرکت در ساسکاتون یا یک جامعه ملی … آنچه ما به دست آوردن از ارتباط با افراد دیگر است و به صورت تصاعدی با ارزش است.”

“من مشتاقانه منتظر به ارتباط با افراد همفکر است که مراقبت در مورد عدالت اجتماعی و مراقبت در مورد آینده ای بهتر برای همه مردم در این کشور است.”

ادامه مطلب: ساسکاتون تئاتر آیکون هنری وولف دریافت بزرگ 90th birthday present with U S افتخار

Bernbaum به تازگی اعطا Pierre Elliott Trudeau بنیاد دکترا کمک هزینه تحصیلی که به دانشجویان ممتاز تعهد علوم اجتماعی یا علوم انسانی پژوهش است.

“این یک افتخار بزرگ برای اولین دریافت کننده این جایزه از [USask]. در لحظه هایی از این من همیشه به عقب نگاه کنید و من بسیار سپاسگزار به تمام مربیان و معلمان در طول راه که من را ساخته اند که من هستم” Bernbaum گفت.

“این الهام بخش من به کار به رسمیت شناخته شده در این راه به خاطر من کار تمام شده است در مورد استفاده از تئاتر برای تقویت شهرستانها. … آن را به من می گوید که کاری که ما انجام می دهیم با هنر تئاتر حق در اینجا در ساسکاتون می تواند قابل اجرا در سراسر کشور و در سراسر جهان است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان دانش آموزان در مورد یادگیری موسیقی برای درمان انزوا بلوز

او یکی از 16 کانادا دانش آموزان اهدا $40,000/سال سه سال کمک هزینه تحصیلی و همچنین به عنوان یک کمک هزینه سفر تا 20.000 دلار در سال است.

“[بنیاد] در تلاش برای ایجاد یک جامعه از مردم در سراسر کانادا که آنها احساس خواهد شد رهبران آینده کشور است. و پس از آن یک افتخار بود که در میان جامعه و از آن خواهد شد بسیار لذت بخش و تحریک کننده برای ارتباط با این 15 نفر از سراسر کشور برای کمک به یادگیری و رشد با هم” Bernbaum گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حال حاضر از آنجا که ما در زمان ما آن را تمام شده است مجازی اما ما خواهد شد جمع آوری با هم. من امیدوارم که هر چه زودتر نسبت به بعد از آن.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز برای بسیاری از مردم و با فریاد به همه متخصصان پزشکی و خط مقدم کارگران که در حال کمک به ما از طریق COVID-19.”

Bernbaum همچنین تاسیس ساسکاتون مجموع تئاتر ارائه می دهد که رایگان تئاتر در پارک تولیدات هر یک از تابستان است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>