Coronavirus: Selkirk ساکنان جشن روز مادر با جسمی-فاصله رژه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برخی از Selkirk, Man,., ساکنان به خیابان ها ریختند برای کمک به این شهرستان را سالمندان جشن روز مادر در حالی که COVID-19 همه گیر را ترک کرده است خانواده ها قادر به دیدن هر یک از دیگر.

حدود 40 وسایل نقلیه از جمله شهرستان کامیون های آتش نشانی و آمبولانس در زمان رژه مسیر در اطراف شهر کوچک در شمال وینیپگ.

“آنها نمی توانند با خانواده خود و عزیزان در این زمان یا همه آنها را در خود به انزوا” گفت: رژه برگزار Teri رایلی. “ما فقط می خواستم آنها را به می دانم که آنها یک بخش بزرگ از جامعه و آنها را فراموش نکرده ،

ادامه مطلب: Coronavirus: بازی, خانواده, جشن, Winnipeg پسر تولد با درایو های رژه

رژه گروه آغاز کردم و حدود یک ماه پیش به عنوان یک راه برای کمک به بچه ها جشن تولد خود را در حالی که در انزوا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این خوب است که ما می توانیم چیزی شبیه به این برای بچه ها و فقط با قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود را” رایلی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حال حاضر حدود 300 نفر ملحق شده اند تا برای کمک به سازماندهی یا شرکت در راهپیمایی — آنها در حال حاضر انجام حدود سه یا چهار هفته رایلی گفت:, و اضافه کرد که این گروه درخواست های روزانه است.

“نشان می دهد برخی از عشق و محبت — فقط در راه های مختلف شما رو به نوع رول با آن را در حال حاضر و ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم برای همه” رایلی گفت. “ما همه در این با هم و ما در مورد مراقبت از شما و ما [خواست] تا شما آرزو یک روز مادر مبارک و ما امیدواریم که ما با قرار دادن برخی از لبخند بر چهره مردم.”

جشن تولد رژه

جشن تولد رژه

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>