Coronavirus تعطیل سفارشی چوب هاکی کارخانه است که در خدمت NHL بازیکنان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

قرنطینه اعمال شده به یک بخش مرکزی چین در پاسخ به کروناویروس است که با داشتن یک تأثیر عمده ای بر روی چیزی به ظاهر یک جهان دور: چوب هاکی NHL.

بائر هاکی باعث می شود آن را سفارشی چوب هاکی در یک کارخانه در چین مرکزی بخشی از جهان که کانون شیوع.

در تلاش برای متوقف کردن گسترش بیماری مقامات چینی تمدید قمری تعطیلات سال جدید به بسته کسب و کار در این منطقه که شامل بائر تسهیلات در Tongxiang شهرستان در استان ژجیانگ است. صدها دلار هزینه هر کدام مانند چوب به طور معمول catered نسبت به جوانب و دیگر بالا پایان بازیکنان — نه آماتور.

بائر در کارخانه بسته شده پس از پایان ماه ژانویه و بسته شدن تمدید شده است دو بار. آن را در حال حاضر در مسیر بازگشایی دوشنبه آینده, اما در این فاصله شرکت نمی تواند هر گونه آنهایی که جدید است.

تنها سفارشی میله های تحت تاثیر قرار بائر هاکی اجرایی اد Kinnaly گفت: CBC اخبار در ایمیل فرستاده شده بیانیه است. “برای بازیکنان هاکی در سراسر جهان ما را پیش بینی نمایند. ما … خرده فروشی شرکای موجودی برای این فصل و اکثر حمل و نقل برای فصل آینده رخ خواهد داد در این تابستان.”

بائر و دیگر شرکت CCM عرضه چوب برای حدود سه چهارم از NHLers با توجه به بوستون گلوب که برای اولین بار گزارش شده داستان. CCM نیز تولید خود را سفارشی چوب از یک کارخانه چینی. شرکت نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر از CBC.

هیچ نشانه ای وجود دارد که هر تیم و یا بازیکنان در حال اجرا نشده است و این شرکت اشاره می کند آنها برخی از موجودی در شمال امریکا است که می تواند کمک به پل هر شکاف.

“ما باید پشتیبان سهام در آمریکا و کانادا برای پاسخگویی به این نیاز دارد و ما در حال همکاری نزدیک با تجهیزات مدیران به درک خود را در سطوح موجودی و حصول اطمینان از بازیکنان را از آنچه آنها نیاز دارند در طول این وضعیت” Kinnaly گفت.

هنوز هم اگر خاموش فراتر از هفته آینده تامین می کنید ،

دیگر هاکی تولید کنندگان تجهیزات از جمله جنگجو شروود و دروازه بان تجهیزات ساز Vaughn نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تاثیر coronavirus در زنجیره تامین خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>