Coronavirus: SLGA رمپ تا سلامت و اقدامات ایمنی در فروشگاه ها مشروب

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این اتحادیه به نمایندگی از کارگران در استانی متعلق به فروشگاه ها مشروب در ساسکاچوان می گوید اقدامات بیشتری گرفته برای حفاظت از کارکنان و مشتریان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

همراه با افزایش مطابق با شیوه های SGEU (Saskatchewan دولت و به طور کلی اتحادیه کارکنان) گفت: همه کارکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن دستکش.

ادامه مطلب: پدر هومبولت توسن نا امید ساسکاچوان آرامش بخش حمل و نقل قوانین

پایانه های پرداخت خواهد شد تحت پوشش پلاستیکی و به طور منظم بررسی و نصب و راه اندازی پلکسی گلاس سپر و در صندوق ایستگاه های در حال انجام SGEU گفت.

شارون Friess صندلی از SGEU را ساسکاچوان مشروب و بازی قدرت (SLGA) چانه زنی کمیته گفت جدید ایمنی و بهداشت اقدامات آورده بودند پس از دولت گفت: همه فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند.

“عمومی liquor store کارکنان متعهد به ارائه با کیفیت بالا و امن خدمات به تمام مشتریان ما در طول این مشکل و به سرعت در حال تغییر بار” Friess روز سه شنبه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعدادی از مشتریان در یک فروشگاه است که محدود بر اساس اندازه فروشگاه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Friess گفت که تعداد محدوده از مشتریان در یک زمان برای فروشگاه های کوچک تا 10 در یک زمان در فروشگاه های بزرگتر.

ادامه مطلب: چگونه به مدیریت همکاری پدر و مادر در طول یک بیماری همه گیر در ساسکاچوان

او گفت: نشانگر بر روی زمین هستند برای مشتریان به حفظ مناسب اجتماعی فاصله همراه با علائم.

فروشگاه ساعت تغییر نکرده Friess اضافه شده است.

SGEU گفت: هر کارمند با COVID-19 علائم مورد نیاز است به خود منزوی برای 14 روز.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>