نخست وزیر جاستین ترودو را از سر خود COVID-19 جلسات به این کشور امروز پس از مصرف نادر بعد از زندگی روزمره در روز شنبه.

با شواهد روشنی از این بیماری همه گیر منحنی مسطح در کانادا برخی از استان ها در حال حاضر آغاز شده آرامش خاصی مستند محدودیت با دیگران از جمله سخت ترین ضربه انتاریو و کبک مجموعه به انجام این کار در روز دوشنبه.

همه در حال گرفتن محتاط رویکرد حفظ فیزیکی, فاصله, قوانین این مراحل را برای بازگشایی برای کسب و کار مرحله به مرحله در طول هفته یا ماه به سعی کنید برای محافظت در برابر موج دوم از عفونت.

ادامه مطلب: Coronavirus مرگ و میر در کانادا افزایش 175 بیش از 3,500; مجموع موارد بیش از 56K

کانادا بالا بهداشت عمومی رسمی دکتر ترزا Tam گفت: در آزادی مطبوعات دیروز که با پیروی از بهداشت عمومی توصیه ما جمعی آورده پایین نرخ عفونت است. “ما در حال مسطح منحنی,” او نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تام اضافه شده است که در حالی که وجود دارد این است که دلیلی برای خوشبینی محتاطانه هر کس باید آگاه باقی می ماند وظیفه خود را برای محافظت از یک دیگر در هفته پیش رو به خصوص کسانی که در معرض بیشترین خطر است.

شیوع کروناویروس: ترودو هل عظیم کمک های اقتصادی لایحه برای دانش آموزان

شیوع کروناویروس: ترودو هل عظیم کمک های اقتصادی لایحه برای دانش آموزان

مقامات بهداشت عمومی گزارش یکی دیگر از 175 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در کانادا دیروز هل دادن کل به 3,566. تعداد کلی coronavirus موارد بود در 56,714 بود که افزایش 1,653 بیش از 24 ساعت است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هر چند انتاریو گزارش یکی دیگر از 55 میر پنج شنبه, برتر داگ فورد گفت: استان می تواند از طریق همه گیر سریع تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

“من نمی دانم زمان دقیق … اما اگر ما نگه داشتن رفتن راه ما در حال رفتن, ما در حال رفتن به خارج از این خیلی زودتر از آنچه ما فکر می کنیم ممکن است بوده است قادر به گرفتن یک زن و شوهر از سال پیش,” فورد گفت.

و از بریتیش کلمبیا بالا پزشکی رسمی وجود دارد احتیاطی توجه داشته باشید به عنوان دکتر بانی هنری خواست مردم به ماندن هوشیار.

“ما نمی توانیم هر اشتباه ما به عنوان نگاه به سهولت ما محدودیت در روزهای آینده و هفته,” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر