Coronavirus تست در ایالات متحده آمریکا است که به نحوی به دنبال بدتر روز به روز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سوالات نگه دارید تا ستون.

وجود دارد وحی اواخر روز چهارشنبه که مقامات فدرال در ابتدا کاهش یافته است به آزمون اول ایالات متحده 2019 رمان coronavirus مورد “منشا ناشناخته.” به علاوه کلمه صدها نفر از مردم و تحت نظارت برای عفونت در ماساچوست و هزاران نفر دیگر در کالیفرنیا است.

گرفته شده در پشت سر هم این تحولات تأکید چرکین نگرانی در مورد تست برای بیماری کشنده در یک کشور با یک سوال بهداشت زیرساخت ها است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در ابتدا کاهش یافته است به آزمون پس از تایید مورد رمان 2019 coronavirus در UC Davis مرکز پزشکی دکتر دیوید Lubarsky مدیر عامل شرکت از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس سلامت چهارشنبه اعلام کرد.

“ما درخواست COVID-19 تست توسط CDC از نه Sacramento County نه CDPH در حال انجام تست برای coronavirus در این زمان,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19 یک آزمون که بلافاصله با تجویز می شود. UC Davis سلامت را کنترل نمی کند تست شده است.”

روز یکشنبه CDC تغییر ذهن خود را و دستور آزمایش بیمار به همراه airborne precautions و دقیق تماس احتیاطی Lubarsky اضافه شده است. روز چهارشنبه آژانس تایید فرد تشخیص—اولین مورد از جامعه انتقال از یک منشا ناشناخته در ایالات متحده و 60 مورد در خاک آمریکا.

تمام موارد دیگر که آمده اند از طریق آمریکا نظام سلامت مرکز در بیمارانی که در حال سفر به مرکز از ویروس شیوع بیماری در چین و یا تماس نزدیک با کسی که تا به حال. گروه دیگری از تایید بيماران یا عودت افرادی که فرار کرد مجاورت ویروس منشاء چین در وزارت امور خارجه-اجاره هواپیما و یا نجات از فاجعه الماس شاهزاده کشتی کروز شیوع.

کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 35 ، 000 مردم برای 2019 رمان coronavirus و در ایتالیا مقامات انجام هزاران آزمایش تایید حداقل 650 نفر تا پنج شنبه—و 17 مرگ و میر. در مقابل آزمایشات در آمریکا مواجه شده اند مشکلات جدی که CDC مقامات را به نام “خسته کننده است.” تقریبا 500 نفر شناخته شده بودند به تست شده از شنبهو نه از جمله کسانی بودند که در وزارت امور خارجه پرواز و کروز. خارج از CDC تنها 12 متحده و محلات می تواند خود را به انجام آزمایشات مقامات گفته اند.

برخی از بهداشت عمومی labs رفته اند تا کنون در روزهای اخیر به عنوان به درخواست CDC برای اجازه به توسعه آزمون خود را هاوایی مقامات خواسته برای OK به استفاده از تست های ژاپنی و حداقل یک پزشک در بوستون مشغول به کار بود در خود واشنگتن پست در گزارش روز سه شنبه.

یک کارشناس است که صدایی زنگ در مورد ایالات متحده را بدون زرق و برق تست زیرساخت گفت: کمبود تشخیصی مواد که می آید به تمرکز واضح تر تقریبا هر روز نگران کننده بود.

“آن را تحت کنترل” گفت: اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا و متخصص در ایالات متحده آمادگی برای بیماری های همه گیر. “ما لازم نیست که هر چیزی به مقدار کافی از کیت های آزمایش. قطعا وجود دارد یک مشکل در زنجیره تامین به صورت دقیق و قابل اعتماد, تست مواد. من نمی دانم که ما واقعا می دانیم آنچه اتفاق می افتد در کالیفرنیا و یا در هر نقطه دیگری در حال حاضر که برای ماده. آن را بسیار گیج کننده زمان است.”

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از روزانه وحش در روز پنج شنبه. اما یک نماینده برای CDC بود که مجاز به صحبت علنی گفت: روزانه هیولایی که آن را به آژانس “روز” به عقب بر گردیم به خبرنگاران درخواست. وقتی پرسید که چگونه خبرنگاران قرار بود به درستی پوشش شیوع رسمی گفت: آنها نمی بینم این زمان تاخیر در آینده نزدیک.

کالیفرنیا مورد بود که از یک زن که رفت به یک بیمارستان برای آنفولانزا مانند علائم در فوریه. 15 و آزمایش نشده برای coronavirus تا بیش از یک هفته بعد هنگامی که سلامت خود را به کاهش خود ادامه داد. این باعث علامت-برای نظارت بر نمرات از کارکنان که ممکن است در تماس با بیمار برخی از آنها در حال حاضر تست شده برای ویروس ارسال گزارش پنج شنبه.

ساعت بعد Gov. گاوین Newsom اعلام کرد که مقامات نظارت در مورد 8,400 مردم در کالیفرنیا برای عفونت ممکن است.

دکتر جفری Klausner, یک کمکی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که قبلا برای CDC گفت: جامعه انتقال در کالیفرنیا بود که انتظار می رود.

“عدم شناسایی قرار گرفتن در معرض فقط بدان معنی است که ما لازم نیست که دانش را تعیین می کند که قرار گرفتن در معرض” گفت: Klausner. “قرار گرفتن در معرض رخ می دهد گسترش[ing] این ویروس اتفاق نمی افتد و بدون آن. من انتظار می رود برای ادامه برای دیدن موارد جدید ناشی پراکنده به عنوان آزمایشگاه تست تر در دسترس است.”

یک نماینده از NorthBay بهداشت و درمان گروهی که در کالیفرنیا بیمار به دنبال درمان گفت: او به ارمغان آورد به VacaValley بیمارستان توسط خانواده اش. مرکز جامعه بیمارستان با 50 تخت و 2 اتاق انزوا. بیمار ارائه شده با علائم شبه آنفولانزا بود اما نه تا روز بعد که پزشکان فکر وضعیت او تا به حال بدتر به اندازه کافی برای انتقال به UC Davis مرکز پزشکی که در آن او در حال حاضر. در آن لحظه بیمار شديد تنفسی و ریوی علائم این منبع گفت.

UC Davis مدیران و پزشکان هشدار داده NorthBay از مثبت coronavirus آزمون با توجه به نماینده بیمارستان و آن را تا پس از نتایج آن طریق است که CDC رسیده است. پس از آن بیمارستان بوده است در فرایند غربالگری افرادی که ممکن است در تماس با بیمار در بیمارستان است. این نماینده گفت: وجود دارد می تواند هزاران نفر از مردم در بیمارستان در هر روز داده می شود.

کالیفرنیا مقامات بهداشت در حال غربالگری افراد بیمار ممکن است در تماس با قبل از او وارد بیمارستان دولتی Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. او افزود که چند تن از coronavirus بیماران منتقل شده از دولت است.

یک نماینده برای دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا گفت: بیمارستان شد درمان بیماران از الماس شاهزاده کشتی کروز و 11 از اول 13 نفر تست مثبت است. این منبع گفت که آخرین بیمار در بیمارستان در زمان در آمد از پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد کالیفرنیا بود و همسر او از کسی که در حال حاضر در بیمارستان است.

در همین حال مقامات بهداشت عمومی در ماساچوست شنبه نشان داد که بیش از 600 دولت ساکنان که به تازگی از سفر به چین به طور داوطلبانه قرنطینه خود را در خانه و به طور فعال نظارت برای این بیماری است. حدود 377 از این افراد تکمیل قرنطینه بدون افتادن بیمار در حالی که 231 هنوز در حال نظارت با توجه به وضعیت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel. تنها یک نفر—یک دانش آموز در بوستون—قرارداد این بیماری با توجه به بوستون گلوب. او دوره نقاهت در انزوا در خانه Bharel گفته است.

“خطر COVID-19 پایین باقی مانده در ماساچوست” Bharel گفت. “مردم باید زندگی خود را به طور معمول و در مورد فعالیت های طبیعی خود را.”

اما Redlener گفت: وجود قابل فهم بود نگرانی عدم ثبات از مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران در مورد چگونه وخیم شیوع در آمریکا واقعا می تواند دریافت کنید. اختلاف در تست ظرفیت در سراسر شهرها و ایالات متحده و حتی به ظاهر از اختلافات بین دولت فدرال و مقامات محلی ممکن است در خدمت به خوراک این نگرانی.

“در هر سطح از دولت های محلی و ایالتی و فدرال در تلاش است برای پیدا کردن تعادل مناسب از اطلاعات به, دادن به,” او اضافه شده است. “وجود دارد یک خط خوب بین نوع مزخرف و غیر معتبر اطمینان و ایجاد وحشت وضعیت. وجود سردرگمی و کمبود اطلاعات و عدم اطمینان برای همه از جمله کارشناسان و سیاستمداران است.”

“شما لازم نیست برای ایجاد هیستری اما شما باید برای درمان عمومی به عنوان بزرگسالان و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه اتفاق می افتد” Redlener اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>