Coronavirus با مضمون ایمیل های استفاده شده توسط cybercriminals به گسترش نرم افزارهای مخرب گزارش می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

گروه های جنایی در حال بهره برداری ترس بیش از این رمان اخیر شیوع کروناویروس در یک ایمیل فیشینگ کمپین کارگردانی در جهانی صنعت حمل و نقل با توجه به گزارش های صادر دوشنبه کالیفرنیا مبتنی بر امنیت سایبر شرکت است.

Proofpoint گفت: کمپین جدید با استفاده از ایمیل های ساختگی با مایکروسافت ورد و فایل های پیوست که طراحی شده اند برای نصب یک نوع از نرم افزارهای مخرب شناخته شده به عنوان AZORult.

ادامه مطلب: 2nd تخلیه پرواز چارتر توسط اتاوا برگ ووهان با 185 در هیئت مدیره

AZORult اطراف بوده است حداقل تا سال 2016 و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نصب ransomware است که طراحی شده برای قفل مشروع کاربران از سیستم های کامپیوتری خود را تا زمانی که باج پرداخت شده است.

“در این (coronavirus-مرتبط) حملات ما نمی بینیم AZORult دانلود ransomware در حال حاضر” Proofpoint گفت.

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ تخلیه ساکنان از مجتمع مسکونی بلوک که در آن دو ویروس بیماران زندگی می کنند

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ تخلیه ساکنان از مجتمع مسکونی بلوک که در آن دو ویروس بیماران زندگی می کنند

“با این حال به دلیل AZORult تنظیم طبیعت و گذشته استفاده در رابطه با ransomware است که باقی می ماند یک تهدید واقعی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Proofpoint نمی ارائه آمار تعداد واقعی coronavirus با مضمون ایمیل های مخرب شناسایی شده اند و یا چقدر آسیب شده است ناشی از کوروناویروس با مضمون های مخرب و ایمیل های.

دولت کانادا مرکز امنیت سایبری گفت: در یک ایمیل که از آن آگاه بود هر دو AZORult نرم افزارهای مخرب و coronavirus مربوط به فیشینگ مبارزات اما نمی نظر به طور خاص در Proofpoint گزارش.

“سایبر بازیگران تمایل به استفاده از مهندسی اجتماعی و موضعی افراد به فریب اهداف خود را به کلیک بر روی لینک های مخرب,” مرکز گفت.

ادامه مطلب: مسافر بریتانیا ممکن است گسترش رمان coronavirus در سراسر اروپا و مقامات می گویند

آن سایت اینترنتی.gc.ca فراهم می کند هشدار و مشاوره به صورت لکه بینی و برخورد با ایمیل های کلاهبرداری شناخته شده به عنوان فیشینگ و بیشتر مبارزات هدفمند شناخته شده به عنوان spear-phishing است که تمرکز بر ویژگی های شخصی و منافع و یا خطوط ،

“کارکنان حرفهاى مهم و حساس اطلاعات و به عنوان یک نتیجه اغلب دریافت ایمیل های مخرب که در نظر گرفته شده برای ارائه سایبر مزاحمان دسترسی به این اطلاعات” آژانس می گوید.

RCMP گفت: از آن آگاه است از این آخرین تهدید نرم افزارهای مخرب است اما نه از هر گونه آگاه گزارش قربانیان.

شیوع کروناویروس: Morneau می گوید ویروس ” بدون شک که تاثیر اقتصادی در کانادا

شیوع کروناویروس: Morneau می گوید ویروس ” بدون شک که تاثیر اقتصادی در کانادا

“ما همیشه می خواهیم احتیاط در دست زدن به ایمیل های ناخواسته و ما نشان می دهد گیرندگان جلوگیری از باز کردن فایل پیوست و یا کلیک کردن لینک ها از فرستندگان ناشناخته. اگر شما یک قربانی از جرایم گزارش آن به پلیس محلی شما و Canadian Anti-Fraud مرکز” گفت: سخنگوی کاترین فورتین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده امنیت سایبر شرکت Sophos گفت: هفته گذشته که آن را آموخته بود از کلاهبرداری که با استفاده از ایمیل های جعلی تظاهر به دستورالعمل های ایمنی از سازمان بهداشت جهانی است.

“خوشبختانه حداقل برای مسلط سخنرانان زبان انگلیسی, جنایتکاران ساخته شده اند متعدد املایی و اشتباهات دستوری که به عنوان علائم هشدار دهنده این است که آنچه در آن به نظر می رسد” Sophos گفت: در یک پست وبلاگ در تاریخ Feb. 5.

ادامه مطلب: Coronavirus را ” بدون شک آمار کانادا و اقتصاد جهانی می گوید Morneau

Proofpoint گفت: در آن ارسال که دقت متمرکز کمپین آن را تشخیص داده و به نظر می رسد به سرچشمه از روسیه و اروپای شرقی اما هیچ مدرکی وجود ندارد که ارتباط بازیگران به یک شناخته شده گروه های جنایی.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او انتظار دارد که ویروس به ‘دور’ در ماه آوریل به عنوان “گرما در می آید’

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او انتظار دارد که ویروس به ‘دور’ در ماه آوریل به عنوان “گرما در می آید’

آن را می گوید حمله به نظر می رسد پیچیده و هدفمند صنایع که مستعد ابتلا به اختلال در حمل و نقل از جمله تولید صنعتی, سرمایه گذاری, حمل و نقل, صنایع دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت.

“یک coronavirus مربوط به حمل و نقل عرضه اختلال خواهد تاثیر منفی هر یک از این شرکت انواع ذکر شده در بالا و روشن است این حمله آگاه هستند که یک رویداد بزرگ مانند coronavirus می تواند اثرات ثانویه در صنایع.

“این آگاهی نشان می دهد نه فقط پیچیدگی های فنی اما پیچیدگی اقتصادی و همچنین” Proofpoint گفت: در آن مقاله است.

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید چین تیم به دنبال به درک ریشه شدت

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید چین تیم به دنبال به درک ریشه شدت

Proofpoint توصیه کارگران به ورزش احتیاط در هنگام ارائه با کروناویروس مضمون پیام های ایمیل و فایل های پیوست و همچنین به عنوان لینک ها و وب سایت های است که می تواند مورد استفاده توسط مجرمان به عنوان lures.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در همین حال مقامات بهداشتی در کانادا بارها و بارها تاکید کرد که کروناویروس در حال حاضر شمار کم خطر عمومی در این کشور است. هفت موارد شناسایی شده در کانادا در حالی که در سراسر جهان از این بیماری شناخته شده به عنوان 2019-nCoV است بیمار بیش از 37,000 نفر کشته و بیش از 800 تقریبا همه در چین است.

ادامه مطلب: کانادا در میان 66 موارد جدیدی از کروناویروس سرنشین ژاپن کشتی کروز: مقامات

با این وجود کانادایی هستند که خواست هوشیار باشند و در برابر عفونت با کارشناسان پزشکی مشاوره خوب شیوه های بهداشت از جمله شستن دست و اغلب سرفه و یا عطسه به بافت.

با یک فایل از کاساندرا Szklarski در تورنتو

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>