Coronavirus: تورنتو شهرستان عضو شورا خواستار به تعویق افتادن ملک تجاری مالیات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو شهر عضو شورا خواستار تجاری املاک و مالیات و آب و جمع آوری زباله صورتحساب به تعویق افتاد برای کسب و کار در شهر در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Coun. براد برادفورد که نشان دهنده سواحل شرق نیویورک به نام روز شهردار John Tory به حمایت از اقدامات در نامه ای در روز شنبه.

“در روزها و هفته های پس از COVID-19 (شیوع) شروع مؤثر بر زندگی روزانه در تورنتو شنوایی شده اند از صاحبان کسب و کار که تحت فشار جدی به عنوان یک نتیجه از شیوع” برادفورد گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: Ontario گزارش 39 جدید COVID-19 موارد استانی در مجموع افزایش به 142

“به نمایندگی از جامعه من, من اصرار شما به جای این شهر پشتیبانی کامل در پشت کسب و کار از طریق دشوار است هفته ها و ماه های پیش رو است.”

در علاوه بر این به معرفی آن ملک تجاری و مالیات و قبوض آب و جمع آوری زباله لوایح معوق برادفورد به نام برای استفاده از ذخایر سرمایه به ارائه “اورژانس امداد” برای کسب و کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

برادفورد گفت: صاحبخانه باید خواست برای استفاده از اختیار و انعطاف پذیری در جمع آوری اجاره و برنامه ها باید آماده برای کمک به کسب و کار پس از شیوع این بیماری فروکش.

“کسب و کارهای محلی استخدام برخی از 650,000 مردم در این شهرستان است. حفظ سلامت این کسب و کار به عنوان ما حفظ بهداشت شخصی بسیار مهم است برای دراز مدت قدرت جوامع ما,” او گفت:.

Lawvin Hadisi یک سخنگوی حزب محافظه کار در پاسخ به این نامه در بیانیه ای ارسال به اخبار جهانی در روز یکشنبه.

چگونه به کار به طور موثر از خانه خود به انزوا

چگونه به کار به طور موثر از خانه خود به انزوا

“شهردار محافظه بارها گفت که این شهرستان در کسب و کار و کارکنان نیاز به حمایت از دولت خود در طول COVID-19 همه گیر” Hadisi گفت.

“او متعهد به حمایت از ساکنان و کسب و کار در طول این زمان دشوار است. شهردار تشویق عمل انجام شده توسط هر دو دولت استانی و فدرال تا کنون اما می داند که وجود دارد این است که کار بیشتری باید انجام شود. به عنوان شهردار گفت: در هفته گذشته طی هفته های آینده او خواهد بود پیشرو این شهرستان در تلاش برای کمک به ساکنان و کسب و کار با کمک معاون شهردار مایکل تامپسون و دیگر مقامات شهرستان.”

Hadisi گفت: حزب محافظه کار را نیز درگیر شدن با رهبران کسب و کار در این هفته به بحث در مورد راه هایی برای کمک به ساکنان و کسب و کار.

“شهردار نیز اعلام کرد جمعه — و تکرار پیام امروز در توییتر — که او خواستار صاحبخانه به ارائه مسکن به مستاجران با تمرکز بر کسب و کار کوچک مستاجران” Hadisi گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه در یک آدرس به ملت از خود قرنطینه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که دولت فدرال خواهد بود ایجاد یک بسته کمک اقتصادی برای کمک به کاهش اثرات مالی از این بیماری همه گیر کامل جزئیات آن هنوز فاش شده است.

رویترز گزارش داد که بسته بندی می تواند ارزش تا $20 میلیارد دلار است.

وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: 10 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود از طریق بانک توسعه کسب و کار از کانادا, که بسیاری از آنها را به سمت “کوچک و متوسط.”

این گروه از کانادا نیز کاهش شبانه نرخ بهره توسط نیم درصد به 0.75 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: Morneau اعلام کرد 10 میلیارد دلار برای حمایت از کسب و کار در میان COVID-19 نگرانی

شیوع کروناویروس: Morneau اعلام کرد 10 میلیارد دلار برای حمایت از کسب و کار در میان COVID-19 نگرانی

انتاریو برتر داگ فورد استقبال هر دو اقدامات توسط دولت فدرال اما نامیده می شود برای اطمینان بیشتر برای کسب و کار و خانواده.

“اولویت ما این است که حصول اطمینان از هماهنگی بین استانهای سرزمین و دولت فدرال برای حفاظت از سلامت و رفاه کانادایی و حفاظت از مشاغل در کوتاه مدت و اقتصاد ما در دراز مدت” فورد در بیانیه ای گفت: پس از اولین وزرای تماس بگیرید.

در همین حال حزب محافظه همچنان در قرنطینه پس از یک های اخیر در کسب و کار سفر به انگلستان است.

— با فایل های از اندرو راسل و آماندا Connolly

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>