Coronavirus: ترنت-سورن آبراه باز به تاخیر افتاد تا حداقل مارس 31′

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

386 کیلومتر طولانی ترنت-سورن آبراه است که گردشگری ستون فقرات برای پیتربورو و Kawarthas.

اما آن را نمی خواهد باز برای ناوبری فصل که معمولا با ویکتوریا روز آخر هفته طولانی. آن را در حال حاضر با تاخیر حداقل تا مارس 31 به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به انتشار از پارک های کانادا.

آژانس فدرال که در عمل آبراه گفت: آن را خواستار کانادایی به ماندن در خانه و کمک به محدود کردن گسترش COVID-19.

ادامه مطلب: Coronavirus — گردشگری در پیتربورو و Kawarthas احتمال زیاد به ضربه عمده در این تابستان

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جوامع است که تکیه بر ترنت-سورن مانند Bobcaygeon, Fenelon می افتد و Coboconk که همه در شهر Kawartha Lakes به از دست دادن پتانسیل گردشگری تابستان می تواند ویرانگر باشد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به اعداد ارائه شده به اخبار جهانی توسط شهر Kawartha Lakes در سال 2016 بیش از 1.6 میلیون بازدید کننده کاوش Kawartha Lakes و صرف بیش از $109 میلیون.

“ما 30,000 فصلی مردم به اینجا می آیند به علاوه بیش از یک میلیون نفر روز مهمان — برخی از ماندن یک ساعت برخی از ماندن روز” گفت: Andy Letham شهردار شهر Kawartha Lakes.

“این رفتن به یک اثر مخربی بر اقتصاد ما و ما از صنعت گردشگری است.”

پرینت این

مبارک روز Houseboats است که در واقع در کبوتر دریاچه در نزدیکی Bobcaygeon تا به حال برای مقابله با چندین لغو به تازگی با توجه به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مبارک روز Houseboats است شاهد افزایش 300 درصد لغو برای ماه های مه و ژوئن و پایین است حدود 50 درصد در رزرو در مقایسه با سال قبل از صاحب جیل Quast گفت.

“به طور معمول ما به طور کامل رزرو شده برای مارس 24 آخر هفته. اولین موج لغو آمد از ایالات متحده و بین المللی مهمانان و پس از آن بیشتر در استانی و محلی در سطح” Quast گفت.

Quast امیدوار است که در نهایت وضعیت بهتر خواهد شد و تفریحی boaters خواهد شد مجاز به اقامت در داخل دریاچه است که تحت تاثیر این قفل بسته شدن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همه کمپینگ, گروه فعالیت ها و رویدادها در تمام پارک های ملی, ملی, مکان های تاریخی, میراث, کانال های ملی و حفاظت دریایی مناطق به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است 31.

همه بازدید کنندگان خدمات و دسترسی به وسیله نقلیه توسط بازدید کنندگان و همچنین بسته شدن موقت از امکانات بازدید کننده باقی می ماند, معلق تا اطلاع ثانوی.

ادامه مطلب: Coronavirus: پارک های کانادا برای بستن پارک ملی تاریخی و سایت به وسیله نقلیه ترافیک

“مثل همه کانادایی ها, من عاشق ما پارک های ملی و تاریخی اما در این زمان همه ما باید همچنان به انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی نگاه کردن به یکدیگر و انتخاب است که کمک خواهد کرد که کاهش فشار بر ما سیستم مراقبت های بهداشتی” جاناتان Wilkinson, وزیر محیط زیست و تغییرات آب و هوایی و وزیر مسئول پارک کانادا.

اخبار جهانی شده تماس حاصل و Kawarthas توسعه اقتصادی است که بخش گردشگری برای این داستان.

بیشتر به آمده است.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>