Coronavirus: ترودو وعده بیشتر COVID-19 کمک آمده از اتاوا

جاستین ترودو می گوید وجود خواهد داشت حمایت بیشتر از دولت فدرال برای کمک به بخش های معینی از اقتصاد وضعیتی وخیم از تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

نخست وزیر ساخته شده وعده در روز جمعه بدون وارد شدن به جزئیات و به او اعلام کرد یک فرمت به اتاوا اضطراری دستمزد-برنامه یارانه فراتر از آن در اوایل ماه ژوئن پایانی. او گفت: او می خواهم که بیشتر در مورد می گویند که در هفته آینده.

ادامه مطلب: بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در کانادا — 60 درصد از آنها از کبک

این وعده به دنبال اخبار نگران کننده که نزدیک به دو میلیون شغل از دست داده بودند در مارس اضافه کردن به یک میلیون از دست رفته در ماه مارس هل دادن کانادا نرخ بیکاری به متناوب 13 درصد است.

برخی از نشانه های جدید از هر دو زندگی اقتصادی و اجتماعی به نظر می رسد در بسیاری از نقاط کشور این هفته به عنوان استان های مختلف در زمان بیشتر مراحل آزمایشی به شل مستند محدودیت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تلخ شده در کانادا به ما بگویید چه ما در حال حاضر می دانستند’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تلخ شده در کانادا به ما بگویید چه ما در حال حاضر می دانستند’

اما ترودو هشدار داد بازگشایی اقتصاد و لغو محدودیت اتفاق خواهد افتاد “بسیار به تدریج” و انتقال از این بیماری را باید به دقت بررسی شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر چند COVID-19 منحنی شده است مسطح در بسیاری از مناطق این بیماری را همچنان وحشتناک تلفات به خصوص در epicentres کبک و انتاریو است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یکی دیگر از 161 مرگ و میر گزارش شده در دیروز و پرورش کشور در مجموع به 4,569. و تعداد coronavirus موارد افزایش 1,512 به 66,434.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

در ضمن, دولت فدرال نشان داد جمعه که آن را به حالت تعلیق در حمل و نقل از N95 ماسک از مونترال-بر اساس تامین کننده پس از حدود هشت میلیون نفر از این ماسک ساخته شده در چین موفق به دیدار با مشخصات.

دفتر تدارکات وزیر آنیتا آناند گفت که از نزدیک به 11 میلیون ماسک های دریافت شده از توزیع حدود یک میلیون ملاقات استانداردهای فدرال و دیگری 1.6 میلیون هنوز در حال آزمایش است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا اشاره کرد که در حالی که کانادا می شود بسیاری از تجهیزات حفاظتی از بین المللی تولید کنندگان تولید کنندگان داخلی نیز با ارائه لباسهای چهره سپر و ضد عفونی کننده دست در میان دیگر محصولات است.

این شامل یک توافق با Medicom مستقر در Pointe-Claire, Que., برای تولید 20 میلیون N95 ماسک ماسک و 24 میلیون فولاد ماسک در هر سال برای 10 سال آینده با شروع تابستان امسال است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر