Coronavirus upends نبرد برای خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

استیضاح دیوانگی است که مصرف واشنگتن برای نزدیک به یک سال است از بین می رود در میان مراتب بیشتر فوری طوفان سیاسی: coronavirus شیوع.

هیچ اثری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محو شده از کاپیتول هیل, کابل, اخبار و مبارزات انتخاباتی. و از بین رفته است فراگیر حس اضطراب است که یک بار گریبانگیر آسیب پذیر دموکرات پس از رای به استیضاح تهمت که آنها می ترسید می تواند هزینه آنها را به صندلی های خود و احتمالا کنترل از خانه.

به جای جنگ برای کنگره است بیشتر احتمال دارد به تعریف یک بسیار عفونی و ویروس مرموز است که به هر کشور ساییده اقتصاد و محوری نمایندگان مجلس به یک بحران حاکم حالت نهان پس از رکود بزرگ.

“این همیشه در مورد ‘چه دیدار شما در حال رفتن به روی virus’ یا ‘آنچه شما می رویم به انجام این ویروس در لایحه؟'” گفت: آریزونا در کنگره تام O’Halleran یکی از بسیاری از دموکرات ها در مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق که در ابتدا تمایلی به دنبال رئیس جمهور را استیضاح.

“من از طریق چند دهه و من چیزی ندیدم مثل این” O’Halleran گفت: شیوع اضافه کرد که سیل تماس های تلفنی او یک بار در استیضاح باید فروکش کرد.

دموکراتیک کمپین مقامات می گویند دو تهدید برای بهداشت عمومی و اقتصاد باید طرح میتوانست در انتخابات آنها نگران — تیم امید — تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

مبارزه همه اما متوقف در مفهوم سنتی: جمع آوری کمک های مردمی پایین است و کمپین مقامات دو طرف می گویند که آنها در حال بیشتر مراقب باشید در مورد زمان و چگونگی حمله به مخالفان خود را.

در یادداشت اخیر ارسال شده به جمهوریخواهان مجلس نمایندگان تام Emmer رئیس National Republican Congressional Committee, متهم دموکرات سیاسی رمان coronavirus و هشدار داد که خود را حزبی نیست را به انجام همان.

“شما باید جمع آوری پول کردن coronavirus به طور مستقیم به عنوان دموکرات ها انجام داده اند” مینه سوتا نماینده نوشت. “حساس است که خود را اهدا کنندگان ممکن است دچار ضرر و زیان مالی در طول این بیماری همه گیر.”

ایلینوی در کنگره Cheri بوستس که منجر به خانه دموکراتیک کمپین بازوی گفت که او در کار کردن با انجمن’ آسیب پذیرترین کاربران و ترغیب آنها به دنبال فدرال دستورالعمل های بهداشتی برای ایمن ماندن که به تازگی به معنای هیچ مجامع عمومی از هر نوع.

“هیچ کس نمی داند چه مدت این است که به گذشته” بوستس در جمع خبرنگاران گفت: کنگره فقط قبل از اینکه خانه را ترک برای زنگ تفریح. “و در اینجا چیزی آن را مانند coronavirus بازدید حزب دموکرات و جمهوری خواهان.”

اقتصادی فاجعه سوخت گسترش ویروس نیز تبدیل به یک غالب نگرانی برای رای دهندگان با توجه به ملی نظرسنجی انجام شده توسط خانه دموکراتیک کمپین بازو در اواسط ماه مارس فقط به عنوان مدارس و کسب و کار شروع به بستن درهای خود را.

نزدیک به 50 درصد از 2,005 ثبت نام رای دهندگان در نظر سنجی گفت: آنها معتقد بودند اقتصاد بود بدتر از 22 درصد که احساس کردند که راه در ماه فوریه با توجه به نظرسنجی های به دست آمده و سیاسی. در ضمن 28 درصد فکر می کنم شخصی خود چشم انداز اقتصادی بود بدتر شده است.

آن را نیز نشان داد که 49 درصد از مردم تایید شده از چه دموکرات ها در کنگره بودند دست زدن به این پاسخ کمی بالاتر از 45 درصد تصویب رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن و 42 تصویب رای دادن به جمهوریخواهان در کنگره است.

برخی از دموکرات ها به بخش خصوصی بر این باورند که شیوع کروناویروس می تواند ایجاد یک باز یک بحث قوی در مراقبت های بهداشتی ارائه شاید برای تکرار 2018 انتخابات که حرف خانه را به نفع خود پس از دموکرات ها به شدت مبارزه کرد و در آن موضوع.

ملی تمرکز بر هزینه های آزمایش واکسن و دیگر مسائل مربوط به سلامت می تواند جفت کردن با این پیام که دموکرات کنگره کمیته کمپین در حال حاضر هل دادن. این DCCC اول عمده تلویزیون تبلیغ انتخاباتی از سال 2020 چرخه با تمرکز بر مواد مخدر ،

اما دیگران می گویند واقعیت سیاسی بر روی زمین ممکن است پیچیده تر — انتخابات چرخه منجمد شده در یک نقطه هنگامی که آن را به طور معمول خواهد بود دنده.

“این است که فقط رفتن به تسلط بر زندگی آمریکایی از طریق انتخابات گفت:” یکی از استراتژیست دموکرات که از نزدیک آهنگ خانه مبارزات.

برخی آن را نسبت به مبارزات انتخاباتی سال 2008 زمانی که دموکرات ریاست جمهوری اولیه تا حد زیادی تعریف شده توسط عراق و جنگ — تا لیمن برادرز’ ورشکستگی در ماه سپتامبر کمک تنظیم کردن یک فروپاشی مالی است که به سرعت غالب شد موضوع که در ماه نوامبر انتخابات.

Coronavirus شیوع است متوقف بر زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها ، wreaking ویران به اخراج توده ای و مرگ و میر مانت. این ویروس همچنین دارای یک اثر مستقیم در برخی از انجمن’ بیشتر در معرض خطر اعضا: دانشجوی سال اول Rep. بن McAdams دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است و دوره نقاهت در خانه اش در ایالت یوتا است.

نیم دوجین دیگر از “خط مقدم” دموکرات اعلام کرد که آنها خود quarantining پس از تماس با McAdams از جمله مظنونان حمله به دانشگاه آنتونی بریندیسی نیویورک جو کانینگهام از کارولینای جنوبی, اسب شاخ اوکلاهما.

هنوز هم سیاست می رود. این روحانی در مبارزات انتخاباتی بازوی متهم نیوجرسی در کنگره اندی کیم از پول جمع کردن coronavirus زمانی که دانشجوی سال اول دموکرات شامل یک لینک به صفحه جمع آوری اعانه اعلام لغو مبارزات انتخاباتی خود کیکآف حوادث.

کنگره نامزدهای بیشتر با تکیه به شدت در رسیدن به اهدا کنندگان از طریق تلفن. وجود دارد برخی از نگرانی در میان جمع آوری کمک مالی تیم که خود را ثروتمندترین حامیان ممکن است توقف کمک های مالی به بازارهای مالی همچنان به نازل شدن.

و برخی از کمپین های سوال چه مدت آنها می تواند همچنان به ارسال ایمیل تقاضاها و یا اجرای تبلیغات آنلاین بدون ظاهری ناشنوا تن.

در کنفرانس تلفنی در طول هفته گذشته بین دموکرات خانه مبارزات و متفقین مشاوران و گروه های خارج از استراتژیست شده اند طوفان مغزی ایده هایی برای چگونه به جمع آوری پول سنجیده به گفته افراد آشنا با آن تماس.

یک جمهوری خواه در کنگره تراشه Roy تگزاس گفت: توقف جمع آوری کمک برای انتخاب مجدد. او یکی از 40 دلاری نمایندگان مجلس که رای در برابر خانه coronavirus امداد بسته است.

و دموکراتیک super PAC این هفته اعلام کرد و آن را صرف $5 میلیون دیجیتال تبلیغات skewering مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس — مارک حزب عمده آگهی خرید مربوط به شیوع.

شروع این بیماری همه گیر است و همچنین در سمت چپ برخی از کمپین تلاش برای پیدا کردن تن است. مجلس ایران از’ کمپین بازو تا کنون در آغوش تهاجمی استقرار NRCC طعنه به آمریکا را ترک کرده اند و حتی برخی از قانونگذاران جمهوریخواه wincing — اما Emmer در یادداشت خود خواست احتیاط در کمپین ارتباطات است.

“در زمان مثل این که شما نیاز به خودتان بپرسید اگر شما آزادی مطبوعات و یا snarky نظر در فقیر طعم,” او نوشت.

برای بیشتر قسمت ها این روحانی در خط حمله نمی توانستم نگاه متفاوت تر از دو ماه پیش زمانی که ملت چسبیده بود به مجلس سنا شش-روز-یک-هفته استیضاح محاکمه و رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه. 5.

استیضاح مصرف کرده کاپیتول هیل عملا پس از دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه اکثریت پس از 2018 midterms. برای اولین بار وجود دارد این سوال که آیا به دنبال آن پس از رابرت مولر را در روسیه بررسی است. پس از خلاف کاران شکایت در ماه سپتامبر ظاهر در مورد تهمت پیشنهاد به اوکراین فشار به بررسی رقبای سیاسی خود آن را تبدیل به یک موضوع که اگر.

برای ده ها تن از دانشجویان به نمایندگی از نوسان ولسوالی های آن سیاسی کابوس. ناگهان آنها خیره کردن میلیون ها دلار از حمله ads — که skewered دموکرات به عنوان تلاش برای خنثیسازی 2016 انتخابات به جای ارائه برای موکلین خود — هنگامی که انتخاب مجدد خود را از مبارزات به سختی آغاز شده بود.

این اقدام آمریکا شبکه غیر انتفاعی هم تراز با بدنه رهبری کاهش یافته است 11 میلیون دلار ارزش تبلیغات تق دموکرات ها در طول پاییز و اوایل زمستان اما کسانی که شده اند در خارج از هوا از اوایل فوریه.

برخی از دموکرات ها گفت: آنها هرگز انتظار استیضاح به کشش به 2020 کمپین و اصرار ملی دیوانگی تا به حال آرام و در مدت کوتاهی پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من شنیده ام در مورد استیضاح از مجلس سنا موفق به انجام کار خود را. مردم باید نقل مکان کرد و در قبل از کروناویروس گفت:” دموکراتیک تشکر. استیون Horsford که دارای یک میدان نبرد منطقه در لاس وگاس-منطقه.

“من شنیده ام زیادی در مورد آن زمانی که آن را به موضوع,” او گفت: از ترکیبات مشتاق به بحث استیضاح. “در حال حاضر آنها منتقل شده و در بسیاری از نگرانی در مورد آنچه که مردم نیاز به انجام به ماندن سالم و مطمئن شوید که اقتصاد ما ندارد کاهش است.”

“خوش آمدید به 24 ساعته کابل اخبار” اضافه شده Rep. سوزان وحشی (D-Pa.). “و در دو ماه خواهیم بود صحبت کردن در مورد چیز دیگری — امیدوارم — دیگر از coronavirus.”

این یک whiplash است که فعالان سیاسی می گویند در حال حاضر آشنا با کنگره به طور مداوم کندوپاش برای جلوگیری از فاجعه است. در سال 2019 به تنهایی خانه را دیدم طولانی ترین-همیشه خاموش کردن دولت به دنبال آن Mueller مخالف و یک رای به استیضاح رئیس جمهور برای سومین بار در تاریخ است.

“ما در حال زندگی در یک سن در هنگام بحران و پس از بحران” گفت: Rep. تام نگه داشته که بدبختانه ایران برگزار شد صندلی در نیوجرسی در سال 2018 و چهره سفت گشتند چالش از پسر فرماندار سابق.

اما نیوجرسی از حزب دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در میان شیوع کروناویروس تنها تقویت اعتقاد خود را که او ساخته شده حق انتخاب در رای گیری برای مقالات از استیضاح و تهمت و آزار خود را از قدرت.

“برخی از واکنش او و آنچه که او می گوید: —” من نمی خواهم مردم که قایق به دلیل من می خواهم اعداد که در آن ما هستند ” — که مرا به یاد رئیس جمهور ما استیضاح. به دلیل, دوباره, آن را در مورد تفکر خود بهره جلوتر از ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>