Coronavirus: یارانه دستمزد برنامه برای کمک به صندوق ایمان در میان COVID-19 شیوع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

زمانی که قلمرو مذهبی اسقف اعظم از تورنتو لغو خدمات در آن 225 parishes با توجه به COVID-19 آن مواجه بزرگ مالی آمار همراه با مشکل اخراج و کاهش دستمزد برای روحانیت.

کشیش گفت: برای شناسایی یک یا دو ضروری محله کارگران به نگه داشتن در payman در 90 درصد از حقوق خود را. دیگران خواهد بود اجازه دهید به طوری که آنها می تواند واجد شرایط برای مزایای فدرال اما دریافت یک کلیسا بالا تا 75 درصد از حقوق و دستمزد خود را. کشیش را 30 درصد کاهش را به خود حقوق.

Parishes مانند بسیاری از خانه های دیگر از عبادت تا به حال کمک های خشک با توجه به همه گیر که به معنی کمتر بودجه به ارائه دینی و خدمات اجتماعی است که باید دیده خوشه در تقاضا.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

یک امکان مالی ناجی می رسد در هفته آینده در قالب یک فدرال یارانه دستمزد برنامه کمک خواهد کرد که نگه داشتن کلید کارکنان پرداخت می شود از طریق این بیماری همه گیر از جمله کشیش و خاخام و ائمه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما را نگه داشته ام همه بر ما حقوق و دستمزد که دولت فدرال کمک به ما گفت:” جیم Milway صدر اعظم از زمانی امور برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از تورنتو است.

جماعت مذهبی به طور خاص کسانی که ذکر شده در میان 86,000 ثبت موسسات خیریه در کانادا به طور کلی مشتق درآمد خود را از طریق کمک های مالی در تجمعات و یا به طور منظم حق عضویت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید استانهای سرزمین را ‘نقش’ در بازگشایی اقتصاد

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید استانهای سرزمین را ‘نقش’ در بازگشایی اقتصاد

کاتولیک و کلیساهای پروتستان تا حد زیادی زندگی می کنند و کمک های مالی در روزهای یکشنبه که محله های کشیش نشین جمع آوری شده است. حتی اگر خدمات رزومه فردا بعید است کمک های مالی خواهد سنبله به پوشش زمان از دست رفته Milway گفت: “مقدار زیادی از این پول برای همیشه رفته است.”

دیگران کلیسا گروه پیری عبادت در حال حاضر بودجه های تنگ و ساختمان های قدیمی تر که هزینه را افزایش دهد اما همچنین می تواند به عنوان وثیقه برای وام گفت: پیتر Noteboom دبیر برای کانادا شورای کلیساها.

زمان همه گیر و محدودیت نمی تواند بدتر برای مساجد. ماه رمضان آغاز شد که در این هفته بزرگترین ماه برای کمک هنگامی که نمازگزاران جمع آوری برای شکستن سریع غذا و نماز گفت: امام عبدالحی پاتل از تورنتو است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برخی از مسجد کارکنان تعویق انداختن حقوق خود را در حالی که دیگران هستند که اجازه رفتن به کمک به آنها را واجد شرایط برای مزایای فدرال از جمله امام که برخی از مساجد دیگر می توانیم او گفت:.

“اهدای بزرگترین منبع درآمد,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بسته شدن مساجد در (ماه رمضان) خواهد بود که بزرگترین ضرر برای بسیاری از سازمان ها است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو در نظر گرفتن احتیاط رویکرد به بهبود اقتصادی طرح

تماس به ونکوور بث اسرائیل کنیسه به طور فزاینده مخلوط ایمان و منابع مالی به عنوان عبادت درخواست برای پرداخت تعطیلات در عضویت خود را. پاسخ از بث اسرائیل است که همیشه بله می گوید: مدیر اجرایی استر موسی-چوب.

بدتر شدن جماعت مالی فشار قطره ای در رویداد درآمد از ساختمان دسترسی محدود به پرسنل کلیدی.

کنیسه در ادامه به زمینه خواستار rabbinic مشاوره نشانی از توسعه و errands برای سالمندان اجرا می شود خدمات مجازی در روزهای شنبه و آنلاین hangouts در طول هفته در حالی که همچنین ارائه به روز رسانی منظم در دولت برنامه های کمک به افراد و کسب و کار.

موسی-چوب گفت: او به نظر می رسد برای دیدن آنچه که برنامه های کنیسه می تواند دسترسی از جمله دستمزد برنامه یارانه اداری و rabbinic کارکنان.

“برنامه این است که برای نگه داشتن همه کار و همه دست به دست در عرشه,” او گفت:.

شیوع کروناویروس: پاپ خواستار همبستگی جهانی پس از COVID-19 گیر هشدار خودخواه بی تفاوتی’ بدتر از ویروس

شیوع کروناویروس: پاپ خواستار همبستگی جهانی پس از COVID-19 گیر هشدار خودخواه بی تفاوتی’ بدتر از ویروس

“هنگامی که ما در حال اجرا برای برخی دستمزد یارانه ما قطعا آن را به عنوان یک بیت از امداد برای financials از کنیسه در حالی که مردم مشغول به کار هستند.”

این $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه است که انتظار می رود به $2.5 میلیارد دلار به کانادا موسسات خیریه بر اساس محاسبات تصور کانادا یک موسسه خیریه خود را که ترویج این بخش است. سازمان های مذهبی ثبت شده به عنوان سازمان های خیریه و یا سازمان های غیر انتفاعی می توانند از مزایای این برنامه بخش امور مالی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برنامه دوشنبه با اولین پرداخت عطف به ماسبق به مارس 15, انتظار می رود برای رسیدن به پایان هفته بعد. اما سوخت و پرکن-تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای اعمال خواهد شد سوالات جماعت خود را بپرسید در مورد نقش دولت در بودجه امور ایمان گفت: Brian Dijkema معاون رئیس جمهور در امور خارجی برای Cardus غیر حزبی مبتنی بر ایمان فکر می کنم تانک.

برخی ممکن است می خواهید به درخواست برای ترس آنها نمی قادر خواهد بود برای انتقاد از دولت است. دیگران ممکن است بر این باورند که آنها را به اندازه کافی دریافت کمک مالی از طریق پست و یا به صورت الکترونیکی به نگه داشتن به پرداخت صورتحساب.

و در عین حال دیگران هنوز هم ممکن است فقط به اندازه کافی کمک به نگه داشتن آنها را از هدف قرار دادن درآمد-رها کردن معیار های مورد نیاز برای دسترسی به یارانه دستمزد برنامه Dijkema گفت.

“شما در حال رفتن به یک متفاوت را در استفاده از این یارانه. برخی از کلیساها برخی از مساجد را ممکن است آن را تمام” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی کشورها حرکت به سوی بازگشایی به عنوان COVID-19 افزایش مرگ و میر

برای کسانی که واجد شرایط پرداخت خواهد شد پوشش به 75 درصد از حقوق و دستمزد خود را به حداکثر $847 یک هفته برای بیش از 12 هفته. برای آن دسته از سازمان هایی است که می تواند دولت درخواست کارفرمایان برای پر کردن در سه ماهه باقی مانده.

Noteboom صحبت از مشاهدات خود و نه از طرف شورای اسلامی گفت: یارانه دستمزد در میان دیگر کمک دولت دیده می شود به عنوان یک نیاز به حمایت مالی برای پلی این رکود اقتصادی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من متوجه نمی هر گونه خاص handwringing که آیا ما باید دریافت پشتیبانی از طریق دلار مالیات,” او گفت:. “من فکر می کنم مردمی مشتاق به شرکت و همچنین بسیاری از منابع که در دسترس هستند.”

بلویل کلیسا ارائه خدمات در حالی که احترام COVID-19 محدودیت

بلویل کلیسا ارائه خدمات در حالی که احترام COVID-19 محدودیت

این بدان معناست که با استفاده از آنچه که می آید به ارائه خدمات اجتماعی مانند مواد غذایی محلی بانک ها برای حمایت از کسانی که سخت ترین ضربه از محدودیت ها از جمله تازه واردان پناهندگان خانواده های کم درآمد و بی خانمان جمعیت Noteboom گفت.

و برای دیگران که ممکن است کمتر فن آوری های دقیق قبل از بحران همه گیر است هل دادن آنها را به یادگیری این فن آوری برای تغییر چگونه آنها ارائه خدمات و صندوق خود را به آینده است.

“این یک پوشش نقره ای در بزرگ خاکستری ابر” Milway گفت.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>