Coronavirus ناظر نامزد وعده او نمی خواهد به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه صحبت به کنگره

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به پلیس و دولت او را عظیم coronavirus اقتصادی تلاش ها برای نجات شنبه قول داد که او نمی خواهد به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه قبل از گزارش به نمایندگان مجلس.

“آیا شما برنامه ریزی برای به دست آوردن ریاست جمهوری تایید قبل از بررسی اطلاعات تماس و صدور گزارش و یا برقراری ارتباط با کنگره پرسید:” از سوی دیگر ، کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.), در تایید شنوایی برای برایان میلر مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به عنوان یک تازه ایجاد شده بازرس کل ویژه برای pandemic پاسخ.

“هیچ سناتور” میلر پاسخ داد.

میلر سوگند ادعا نشان می دهد او قصد دارد برای حمایت از زبان در $2 تریلیون مراقبت عمل می کنند که نیاز به بازرس جدید کل به ارائه گزارش به کنگره در هر زمان او مانع در کار تحقیقی. آن را رد و موقعیت برگزار شد با مغلوب ساختن پیشی جستن که در مارس 27 امضای بیانیه ای گفت: تازه تاسیس ناظر نمی تواند مجاز یا ملزم به ارائه گزارش به کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت.”

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه [IG] برای گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت مورد نیاز [قانون اساسی],” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت:.

در تبادل با کورتز متن ترانه مست و میلر همچنین نشان داد که او را به اطلاع کنگره “بلافاصله” اگر هر سازمان خواسته او را به خودداری از اطلاعات است که او را به در نظر گرفتن هر گونه تلاش برای دل عظیم مبالغ از پول مالیات دهندگان به متحده بر اساس “سیاسی برای به دست آوردن” یک تخلف است که او را نقد کنید.

عقب و جلو شد مهم ترین میلر دو به علاوه ساعت تایید شنوایی قبل از سنا کمیته امور بانکی و به ویژه کشت از سوالات از دموکرات ها در مورد اینکه آیا میلر زمان نقش به عنوان یک کاخ سفید وکیل رد صلاحیت او از بازیگری به عنوان یک مستقل و بازرس کل.

میلر بارها و بارها قول داد به مقاومت در برابر هر گونه فشار از رئیس جمهور یا سایر مقامات دولت به دنبال تضعیف استقلال خود را. وی سابقه خود را از مبارزه با مسئولین جورج دبلیو بوش دولت فدرال ناظر و قول داد او نمی خواهد “خم” برای هر کسی که در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار یا.

اما میلر sidestepped سوال در مورد اینکه آیا او نقش به عنوان یک کاخ سفید وکیل در مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی اخراج از جامعه اطلاعاتی ناظر مایکل اتکینسون در ماه گذشته و یا رئیس جمهور بعدی حرکت به حاشیه دیگری دیده بان گلن خوب بود که در ابتدا برداشت برای نظارت بر دولت را گسترده coronavirus پاسخ. میلر بیش از حد کاهش یافته است می گویند که آیا او موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن را شناسایی اتکینسون به عنوان یک “ننگ به IGs.”

این جلسه به سرعت تبدیل به یک زد و خورد در کنگره گسترده تر رویارویی با مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای از بین بردن و یا ادعا کنترل مستقل ناظران متهم با نظارت دولت. جمهوری خواهان تا حد زیادی حمایت میلر رد پیشنهادات است که او ممکن است به اندازه کافی مستقل از رئیس جمهور. سناتور. جان کندی (R-لا.) به نام چنین پیشنهادات “کنایه.”

میلر اولین بازرس کل مهاجرت تا قبل از مجلس سنا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع یک تلاش هماهنگ برای بازسازی جامعه فدرال ناظران و حذف کسانی که او تلقی شده است و بدون پایه و اساس به عنوان اقدام ضد تهمت تعصب. و حزب دموکرات را مطرح نگرانی در مورد اینکه آیا کاخ سفید دستیار واقعا می تواند تمرین استقلال از یک رئیس جمهور مصمم به تشدید چنگال خود را بر بازرس کل جامعه است.

“به دنبال در 20 سال گذشته ما در بر داشت تنها یک IG نامزد نامزد دریافت جایزه بود در حالی که خدمت در کاخ سفید و مشاور دفتر دیگر نامزد خدمت در کاخ سفید و مشاور دفتر تحت زودتر دولت” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) بالا دموکرات در مجلس سنا کمیته امور بانکی. “هر دو از آنها استعفا داد, یکی برای سیاسی دفتر دیگر برای عدم استقلال است. نه سابقه بزرگ است.”

میلر و بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), که به نظر می رسد از طریق ویدئو sparred به عنوان او را فشرده و او را به تعهدات در مورد آنچه ممکن است را تشکیل می دهند سوء استفاده بالقوه شایسته بررسی است.

هر چند او برای اولین بار در برابر درگیر شدن در آنچه که او به نام “hypotheticals” — او گفت که او ساخته شده تعهدات قبلی به صورت خصوصی — او موافقت کرد که یک یو بی اس در بازار-از شرکت که میسازد کردن کارکنان می تواند خار تحقیقات و همچنین شرکت هایی که لابی کاخ سفید و کنگره قبل از دریافت وجوه.

“قطعا موقعیت های که در آن شرکت در حال صرف پول برای سود و تخمگذار کردن کارگران به نظر می رسد به یک وضعیت که من می خواهم به بررسی” او گفت:.

تحت بازجویی از سوی دیگر ، مارک وارنر (D-Va.), میلر گفت: تمام بازرسان به طور کلی باید حاضر به صورت جرقه برای ارائه اطلاعات صادقانه به مافوق خود.

“شما هرگز نباید ترس از بیان حقیقت و اگر شما را مجبور به اخراج شما از کار اخراج شدند,” او گفت:. “اما شما همیشه باید آماده باشند و حداقل به پیاده روی به دور از کار خود را.”

برای میلر که تهمت شنود گذاشته باشند به عنوان “بازرس کل ویژه برای pandemic پاسخ” متعهد به کار رایگان از نفوذ سیاسی در ریشه کن کردن مواد زائد و تقلب و سوء استفاده. میلر که به احتمال زیاد تایید جمهوریخواهان کنترل سنا را نظارت $500 میلیارد صندوق موفق توسط وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به معنای تقویت شرکت ها و صنایع ویران در میان coronavirus بحران است.

“من فکر می کنم استقلال حیاتی برای بهره برداری موثر از هر بازرس کل” میلر گفت: در پاسخ به سوال از رئیس کمیته دیابت مایک Crapo (R-آیداهو). “”من با مقاومت در طول تصدی من به عنوان بازرس کل. من با انجام تحقیقات از عمده پیمانکاران خیلی به غم وغصه از رهبران در GSA … در نهایت من ثابت شده بود درست است.”

تاکید بر تمایل خود را به جفتک انداختن یک جمهوری خواه دولت میلر بازگو تحقیقات از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش GSA مدیر Lurita Doan که در آن او marshaled مقامات آژانس به مقاومت در برابر خود را بررسی و توصیف او به عنوان “تروریستی است.” او گفت که او همچنان با پروب و نهایی که بوش خواستار استعفای او.

این جلسه شد دموکرات ها’ اولین فرصت درخشش یک نور در استقلال IGs از اوایل ماه آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج اتکینسون بیش از به دست از خلاف کاران شکایت متهم جمهور تخلف — که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در مجلس و تبرئه در سنا است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تنزل مقام گلن خوب و بازرس کل برداشت توسط همکاران به طور گسترده نظارت بر دولت گسترده coronavirus پاسخ و نامزد جایگزینی برای سلامت و خدمات انسانی بازرس کل پس از متهم او را بدون مدارک و شواهد از یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن حزبی.

وارن میلر گفت: باید رد صلاحیت شده برای موقعیت پس از کار به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکلای اما او گفت: “شما با این حال باید شانس خود را برای دفاع از استقلال و تمامیت خود را توسط اقدامات خود را.”

“اگر شما چوب به تعهدات است که شما در اینجا ساخته شده و شما در حال تهاجمی watchdog سپس من آماده به کار با شما,” او گفت:.

“من می خواهم به کار با شما, حتی اگر شما نمی من رای تایید به عنوان شما را نشان داد:” دیروز او پاسخ داد.

دموکرات bristled در میلر پاسخ به سوالات در مورد نقش خود به عنوان یک کاخ سفید وکیل در پاسخ به یک گائو تحقیقات از رئیس جمهور را از دست داده و کمک های نظامی به اوکراین — یک موضوع مرکزی است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. میلر در پاسخ به یک گائو تحقیق بر روی این موضوع با به تعویق انداختن پاسخ از کاخ سفید دفتر بودجه و کاهش به ارائه اطلاعات بیشتر به حسابرسان. میلر گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه که پاسخ خود را به سادگی برای جلوگیری از duplicative پاسخ و که او به سادگی “پاسخ به ایمیل.”

فدرال رزرو backstopped توسط خزانه داری بودجه در ماه گذشته نشان داد برنامه های طراحی شده برای ارائه به 2 تریلیون دلار در پشتیبانی از اقتصاد برای طیف گسترده ای از کسب و کار و همچنین دولت و دولت های شهرستان با خونریزی بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در امضای بیانیه ای که او را رد نیاز است که بازرسان به طور کلی یک جانبه و ارتباط با کنگره و او در نهایت تصمیم می گیرید که آیا بازرس کل است که قادر به صحبت به نمایندگان مجلس در مورد این مسئله تاکید کرد که بازرسان به طور کلی مقامات اجرایی شعبه که گزارش به او. بیانیه خود را هر چند نادیده دیرینه استقلال فراهم شده به بازرسان کلی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تست شده در طول مدت خود را.

هر چند دموکرات ها مطرح کرده اند بلندترین هشدار در مورد تهمت درمان بازرسان به طور کلی برخی از جمهوری خواهان نیز باید به آرامی او را تشویق به تجدید نظر در وضعیت خود از جمله سنسور. چاک Grassley (R-Iowa), راب پورتمن (R-اوهایو) و جیمز Lankford (R-Okla.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر