Coronavirus: غرب جزیره باعث می شود ماسک های موجود برای سالمندان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان کسب و کار دوباره باز در منطقه مونترال مقامات بهداشت اصرار دارند با پوشیدن ماسک در عمومی تبدیل خواهد شد بیشتر مهم برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در حال حاضر کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tham است به طور رسمی معرفی افراد سایش غیر پزشکی ماسک های صورت که به حفظ دو متر فاصله امکان پذیر نیست.

“به آن اضافه شده است سطح حفاظت حتی برای افرادی که نمی باید علائم به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال به دیگران” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

با که در ذهن مونترال غرب جزیره مقامات در حال تلاش برای آن را آسان تر برای ساکنان خود را به آنها را دریافت کنید.

ادامه مطلب: ماسک بحث: non-ماسک های پزشکی در حال حاضر توصیه می شود در مبارزه با COVID-19

“ما تا به حال تعداد زیادی از درخواست ها [از ساکنان درخواست] چگونه ما آنها را دریافت کنم ؟” گفت: Dorval شهردار ادگار Rouleau “چرا که آنها سخت در فروشگاه.”

بنابراین Dorval مقامات شهرستان تصمیم به ماسک برای ساکنان. شهرداری رو 6,000 یکبار مصرف آنهایی که از شهر مونترال برای Dorval کارگران شهرستان. اما Roleau گفت: در حال حاضر وجود دارد ماسک برای کارکنان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بله ما خواهد بود با استفاده از برخی از 6000,” او گفت: “ما گفت:” نگاه کنید چرا این فرصت را به مردم 70 [سال] و مسن تر و افرادی که در معرض خطر هستند همچنین ماسک.”

ساکنان محدود به چهار.

ادامه مطلب: Coronavirus: عمومی توصیه به پوشیدن ماسک در سخت ضربه لاوال

در Dollard-des-Ormeaux, مقامات نیز به دور همان نوع ماسک برای سالمندان و افراد در هر سنی با شرایط از پیش موجود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به شهردار الکس Bottausci آنها هم کردم 6,000 ماسک از شهر مونترال که آنها استفاده خواهد کرد برای کارکنان. اما آنها بیشتر از طریق ماسک های مختلف کمک های مالی خصوصی.

“ما به اندازه کافی خوش شانس برای آمدن در سراسر یک کمک مالی از 3000 و من به دنبال در تامین امنیت یکی دیگر از 3 به 5000,” او گفت: اخبار جهانی است.

افراد در شهرستان خود را دریافت خواهد کرد تا به پنج و او را با توجه به گسترده تر توزیع ماسک.

“ما آن را در ذهن” او گفت:. “سوال می شود هزینه آن است که دامنه ما?”

کبک معاون برتر Geneviève Guilbault گفت: دولت قصد دارد به یک میلیون ماسک به مونترال و آنها هستند که باز به دادن بیشتر که در آن مورد نیاز است.

“ما می توانیم نگاهی به وضعیت تکامل می یابد اگر وجود دارد در جاهای دیگر و ما می توانیم آدرس که سوال می آید” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیگر غرب جزیره شهرداری مانند نقطه کلر می گویند که آنها نیز با توجه به دادن ماسک به ساکنان. مقامات وجود دارد و در مناطق دیگر می گویند که آنها امید بیشتر مردم در آغوش پوشیدن ماسک برای محافظت از خود و دیگران است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>