Coronavirus: آنچه در آن است به گزارش ایسنا در طول COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همه چیز در کانادا با تغییر coronavirus بیماری همه گیر.

کسب و کار بسته اند. هزاران نفر از کارکنان خود را از دست داده اند شغل خود را حداقل به طور موقت. شرکت های است که می تواند در ادامه به عملکرد تنظیم نیروی کار خود را به سرعت به خود اختصاص داده کارکنان به محل کار از خانه.

این چیزی است که اتفاق افتاده است در کانادا, تلویزیون, اخبار صنعت, بیش از حد.

تقریبا یک شبه راه روزنامه نگاران تحقیقات ثبت و گزارش اخبار تغییر داده شده است به عنوان television broadcasters سعی کنید برای کنار آمدن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: انتاریو گسترش وضعیت اضطراری وعده کمک های بیشتر برای دراز مدت مراقبت از خانه

چه معنا است اخبار جهانی روزنامه نگاران که به طور معمول کار در این زمینه دارید ؟

“ما به مراتب کمتر مصاحبه در فرد است. ما با استفاده از کامپیوتر ما ارسال دوربین های دیجیتال و انجام آن از طریق تلفن گفت:” مایک Drolet ارشد پخش خبرنگار جهانی و ملی, اخبار مستقر در تورنتو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“زندگی در انزوا ساخته شده است ما انطباق” Drolet گفت.

انطباق مناسب است. این یک تغییر بزرگ.

Coronavirus: Ontario وضعیت اضطراری تمدید

Coronavirus: Ontario وضعیت اضطراری تمدید

من تقریبا 33 سال به عنوان یک روزنامه نگار با اخبار جهانی در تورنتو و قبل از آن کار با دیگر رسانههای و دو روزنامه را دیده ام و الگوی برای بسیاری از ما کار می کنند.

برای طولانی ترین زمان من رانده هر روز صبح روز هفته از خانه به اصلی ستاد جهانی در شمال نیویورک, Ont.

شروع روز من رسما در حدود ساعت 10 صبح من با صدای تلپ پایین در گوشه میز تلفن تماس مقابله با سردبیران و مدیران را با یک دوربین خدمه بازگشت در بعد از ظهر برای نوشتن و ویرایش و ارائه داستان معمولا در جهانی استودیو 2 که از آن شب ما اخبار سرچشمه.

جدید من اگر موقت, دفتر سفید, 2004 GMC مکعب ون. برای سال های سال از آن استفاده شده است برای حمل و نقل تجهیزات برای تولید از جایی به جای. غالبا من از آن استفاده به عنوان یک وسیله نقلیه برای یک مصرف کننده تحقیقات معمولا شامل یک بی پروا پیمانکار مورد بود و در عمل گرفتار فریب.

کروناویروس در سراسر جهان: 14 آوریل سال 2020

کروناویروس در سراسر جهان: 14 آوریل سال 2020

در حال حاضر ون پاک شده بی عیب دیوار آن آویخته با صدا-تقلیل حرکت پد مجهز به میز و صندلی یک روتر وای فای و یک سال 2000 وات اینورتر به برق فراهم می کند برای رایانه های ما و زنده پخش فرستنده. این تمیز و راحت و امن ون — و من خانه جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر روز دیدار من با فیلمبردار/ویرایشگر پاتریک Capati. ما با استفاده از فضای کاری به عنوان صفحه اصلی پایگاه برای تولید هر چه COVID-19-مربوط به داستان تصمیم گرفته است در هر روز. من با پاتریک به طور انحصاری برای مدت پنج هفته ، این احساس خوبی به کار با یک فرد و نه یک گروه این روزها. و ما می توانید بنشینید و دو متر از هم جدا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دیگر اخبار جهانی روزنامه نگاران را در بر داشت راه خود را به عملکرد در حالی که تلاش برای ایمن ماندن و احترام اجتماعی فاصله.

خبرنگار میراندا Anthistle و فیلمبرداری/ویرایشگر رابی فورد را جداگانه وسایل نقلیه برای پوشش اخبار داستان.

روبات ها و درایو-thrus: چگونه برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در حال برگزاری خدمات در میان COVID-19

روبات ها و درایو-thrus: چگونه برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در حال برگزاری خدمات در میان COVID-19

“او را در ماشین خود من در معدن” Anthistle گفت: در یک فیلم کوتاه توضیح میدهد که چگونه سیستم خود را با این نسخهها کار.

جانباز تورنتو crime reporter کاترین مک دونالد است که در همکاری با فیلمبردار/ویرایشگر آدم Dabrowski. قبل از COVID-19 جفت ارز ممکن است ترک ایستگاه با هم برای یک صحنه جرم دادگاه یا محل دیگری است. در حال حاضر آنها ممکن است به ندرت حتی دیدن هر یک از دیگر.

در یک مورد Dabrowski مستقر شده است برای دیدار با یک مصاحبه شونده. او مواضع این موضوع پس از آن چراغ و تمرکز خود را پخش دوربین. او همچنین مجموعه تا یک گوشی هوشمند دوربین در نور ایستاده به پرتو بازگشت به مک دونالد که در حال کار است و از جای دیگری احتمالا در خانه.

پس از مک دونالد به بررسی عناصر از تلویزیون داستان او را به آن نوشتن و همکاری با Dabrowski از راه دور. جفت معمولا تنها دیدار اگر مک دونالد نیاز به رکورد خودش را بر روی دوربین برای داستان چیزی شناخته شده در صنعت به عنوان یک ایستاده. و یا اگر او اختصاص داده شده است برای انجام یک گزارش زنده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: وب سایت جدید درخواست برای کمک های مالی به تورنتو کسب و کار بسته شده در میان همه گیر

در جای دیگر اخبار جهانی روزنامه نگاران مانند خبرنگار شلی Steeves دستور مصاحبه شوندگان در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به ضبط و ارسال فیلم برای گزارش.

“پس ما نمی توانیم با هم در همان اتاق من شما نیاز به ساقه تصویری از آنچه شما انجام می دهند. درسته ؟” او می پرسد مایل داستان موضوع. در حالت عادی زمان Steeves خواهد بود وجود دارد در فرد پرسیدن سوال و گرفتن تصویری مورد نیاز برای داستان.

Steeves مستقر در مونکتون, N. B. همچنین به یاد این زن را به مطمئن شوید که تصویری گرا در چشم انداز نیست, پرتره حالت–گاهی شناخته شده به عنوان راه طولانی نیست بلند راه است.

“برای تلویزیون ما باید انجام دهیم این وری نه بالا و پایین” او صادقانه دستور اشاره یک کلید استخوان مشاجره برای روزنامه نگاران برخورد با تصویری ارائه شده توسط افرادی که کار نمی کنند در تلویزیون است.

کانادایی, نگاهی به راه های جدید به فروشگاه برای مواد غذایی در میان COVID-19

کانادایی, نگاهی به راه های جدید به فروشگاه برای مواد غذایی در میان COVID-19

این بیماری همه گیر است و نه کاهش رقابت برای داستان در بین شبکه های تلویزیونی اما پخش دوباره متوجه اهمیت همکاری. یک شبیه روح وجود دارد و در طول فدرال و استانی مبارزات انتخاباتی.

به جای داشتن هر گوینده ارسال خود دوربین خدمه به یک کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر یک استان برتر اعضای کابینه و یا دیگر مقامات رسانههای ترتیب یک استخر و ارسال تنها یک یا احتمالا دو. این کاهش تعداد از روزنامه نگاران در فضاهای محدود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تغییر روش به کار در این زمینه در طول همه گیر منعکس کننده تلاش برای مدیریت گردآوری, تلاش و ایمنی عمومی در همان زمان.

“ما روزنامه نگاران باید تعهد خود را به پوشش این فوق العاده مهم است داستان اما آنها همچنین باید تعهد خود را به نگه داشتن خود را امن نگه داشتن همکاران خود را امن نگه داشتن جامعه امن” گفت: مککی Taggart, Ontario مدیر منطقه ای اخبار اخبار جهانی است.

Coronavirus بحران شده است یک ثروت باد اورده برای تحویل خدمات

Coronavirus بحران شده است یک ثروت باد اورده برای تحویل خدمات

“پیدا کردن تعادل بین آن چیزهایی که یک چالش بوده است اما فوق العاده مهم است به عنوان به خوبی.”

مانند دیگران کار در منزل جهانی روزنامه نگاران با آن مواجه شده اند تجربیات تدریس نمی شود و در هر مدرسه روزنامه نگاری.

“اگر شما به من گفت که من می خواهم ابراز داستان از من در اتاق خواب طبقه و یا مصاحبه با مهمانان از اتاق نشیمن و یا snuggling پسر من ثانیه به مصاحبه من هرگز آن معتقد بودند” گفت: Caryn لیبرمن ارشد دیجیتال پخش روزنامه نگار در اخبار جهانی در تورنتو است.

کار در تلویزیون در طول یک بیماری همه گیر بحران نیز بدان معنی است که شما نمی توانید تضمین آنچه که در پس زمینه از مصاحبه شما در حال انجام.

ادامه مطلب: ترودو زیر آتش برای عید سفر با وجود اصرار کانادایی برای ‘قربانی’ طرح

در حالی که کاترین Aylesworth بود که در میان مصاحبه ای با استفاده از اسکایپ از یک روال رویداد در حال حاضر جهانی ملی تولید کاردانی در تورنتو به حساب نمی در افت ناگهانی که ارائه شد در سمت از صفحه نمایش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او بی اعتنا هم اتاقی از آن معلوم می شود puttering اطراف پشت سر او به آرامی در جستجوی یک میان وعده در آشپزخانه. آن همه اسیر در فیلم و به طور طبیعی ارسال شده بعد در توییتر.

گزارش خبری تلویزیونی در COVID-19 عصر است. اما این همیشه زیبا.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>