Coronavirus را افزایش می دهد تعدادی از کشورهای اروپایی در معرض خطر از رفتن گرسنه کارشناسان هشدار می دهند

Coronavirus همه گیر خواهد شد و افزایش تعداد کشورهای اروپایی که در معرض خطر گرسنه و منجر به بدتر تغذیه برای آسیب پذیر ترین کارشناسان هشدار می دهند.

میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را در میان ملی مستندات و اختلالات ناشی از جهانی بحران بهداشتی و بسیاری انتظار دارند که تاثیر اقتصادی برای ادامه حتی هنگامی که ویروس تحت کنترل است.

را ترک خواهد کرد که حتی بیشتر مردم از کار و انشعابات برای توانایی خود را به خرید مواد غذایی برای خود و خانواده خود را.

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک رکود اقتصادی که احتمالا دیده شده است و از سال 1930 که به این معنی است که تعداد زیادی از مردم خواهد شد که در ناامنی غذایی می تواند در واقع دو” گفت: ژاک Vandenschrik رئیس جمهور از مواد غذایی اروپا بانک های فدراسیون.

هر چند اثرات در اروپا ممکن است به عنوان شدید به عنوان جای دیگر در جهان با توجه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا’ امنیت اجتماعی شبکه Vandenschrik گفت: “هنوز وجود داشته باشد افزایش ناامنی غذایی در اروپا و به خصوص در کشورهایی که به لحاظ اقتصادی و پر جنب و جوش که در آن امنیت اجتماعی نمی تواند در همان سطح است.”

در سال 2017 6.6 درصد از جمعیت در EU28 بودند به شدت مادی محروم, با توجه به کمیسیون اروپا و 18 درصد از خانواده ها در سراسر اتحادیه اروپا با کودکان زیر سن 15 سالگی تجربه متوسط یا شدید ناامنی غذایی با توجه به یونیسف.

در سراسر جهان U. N. برنامه جهانی غذا تخمین می زند که بحران کنونی می تواند تقریبا دو برابر تعداد افراد مبتلا به درد حاد گرسنگی است.

این اثر در حال حاضر توسط اتحادیه اروپا بانک های مواد غذایی که Vandenschrik گفت: تجربه کرده اند افزایش تقاضا و همچنین کودکان کم درآمد دیگر گرفتن وعده های غذایی آنها بستگی دارد در مدارس که تعطیل شده اند.

پس از آغاز بحران دولت ها در سراسر اروپا شده اند تقلا برای کمک به شهروندان پر کردن صفحات خود را.

در جنوب ایتالیا یکی از کشورهایی است که سخت ترین ضربه از بحران شده اند وجود دارد گزارش از مردم در حال اجرا از غذا و پول و اعتراض در مغازه های کوچک و خواستار رایگان مواد غذایی است. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته وعده داده شده در مارس که €4.3 میلیارد دلار خواهد بود در دسترس ساخته شده به مقامات محلی برای کمک به شهروندان و یکی دیگر از €400 میلیون دلار خواهد بود صرف یک غذای اضطراری صندوق امداد است که می تواند با توجه به دور به عنوان مواد غذایی کوپن. اما شهرداران باید گفت: این به اندازه کافی برای تغذیه گرسنگان ملت است.

دولت های دیگر کار کرده اند و به توزیع مواد غذایی است. با توجه به اختلال در امتداد مواد غذایی زنجیره تامین ناشی از کنترل مرز و رستوران تعطیلی این صنعت تا به حال برای مقابله با انبوهی از مواد غذایی است که می تواند به هدر رفتن. دولت بریتانیا برای مثال ارائه شده £3.25 میلیون دلار برای مواد غذایی توزیع مجدد سازمان ها در سراسر انگلستان برای کمک به آنها در کاهش ضایعات مواد غذایی و توزیع تا به 14000 تن مازاد انبار.

مشکل دیگر دولت ها تا به حال به چهره است که چگونه برای تغذیه کودکان که به طور معمول بستگی دارد در وعده های غذایی مدرسه اما در حال حاضر پناه در خانه با پدر و مادر که ممکن است کار می کنند.

“کودکانی که به مدرسه رفتم محیط های اغذیه فروشی که تا به حال یک وعده غذایی تحصیلی آنها اجرا اصلی خود را در مواد غذایی روزانه و پدر و مادر نمی توانیم خود را غیر منتظره هزینه تغذیه آنها گفت:” Graciela Malgesini ارشد مسئول سیاست در اسپانیایی شعبه اروپایی ضد فقر شبکه (EAPN).

در انگلستان که در آن 1.3 میلیون کودک به طور معمول واجد شرایط دریافت غذای رایگان در مدرسه و خانواده و دریافت هفتگی خرید کوپن در حالی که مدارس تعطیل هستند.

در اسپانیا دولت همچنین با اختصاص پول اضافی به مقامات محلی برای آماده سازی و ارسال مواد غذایی جعبه برای آن دسته از کودکانی که تا به حال دریافت غذا کمک هزینه تحصیلی در مدرسه.

اما Malgesini گفت که بدون در نظر گرفتن طرح وجود دارد هنوز هم “هزاران نفر از کودکان و نوجوانان که در سمت چپ و بدون غذا.”

“خانواده هایی که به دلایل مختلف نمی تواند دریافت بورس تحصیلی, آنها پوشش داده نمی شوند اگر چه آنها ممکن است پول کافی برای خرید هر گونه مواد غذایی,” او گفت: تاکید بر این که مشکل است به خصوص در اسپانیا که در آن بسیاری از مردم را بی ثبات کار قرارداد و شاغل هستند در اجرای اقتصاد حرفه شده اند که ضربه سخت از بحران.

در لهستان, موسسه خیریه لهستانی کمکهای بشردوستانه که به ارائه غذاهای گرم به فقیرترین کودکان از سال 1998 می گوید که آنها در حال حاضر می دانم که آنها خواهد شد که برای آماده سازی مواد غذایی بیشتر برای سال تحصیلی آینده.

“در حال حاضر در حال حاضر تنها شش هفته به بحران ما در حال دریافت سیگنال های دریافتی از مدارس و از شرکای محلی که بیشتر و بیشتر والدین در حال تبدیل شدن برای کمک به — به عنوان آنها فقط شغل خود را از دست و یا شرکت خود را مشکلات مالی. خواهیم دید بیشتر موقعیتهایی که گفت:” هلنا Krajewska یک افسر مطبوعات در سازمان های غیر دولتی.

به عنوان لهستانی مدارس هنوز بسته این سازمان است که در حال حاضر توزیع بسته های به آسیب پذیرترین کودکان از طریق شبکه ای از شرکای آن است.

اما Malgesini از EAPN می گوید آن را نه تنها مهم برای دولت به اطمینان حاصل شود آنها در حال فراهم کردن مواد غذایی برای کودکان کم درآمد, اما آنها همچنین وعده های غذایی مغذی.

او اشاره کرد به عنوان مثال یک دولت ملی-بودجه برنامه در مادرید به توزیع وعده های غذایی به برخی از 11,500 دانش آموزان از طریق Telepizza اسپانیایی سریع مواد غذایی شرکت, با آیتم های منو اعم از همبرگر مرغ به نیویورک پیتزا و مرغ ناگتس. اما این انتقاد شده است برای کم ارزش تغذیه ای است.

ایزابل دیاز Ayuso رئیس مادرید منطقه گفت: در پاسخ به انتقاد: “100 درصد از کودکان آن را دوست دارم.”

“این کاملا سریع-foody” گفت: Malgesini. “در اسپانیا, ما غذا خوردن در یک راه متعادل با انواع پروتئین از منشاء گیاهی نه تنها مواد غذایی سریع. ما با خوردن مقدار زیادی از ماهی و ماهی نیست فکر در همه [در این برنامه منوها],” او اضافه کرد که از آنجایی که کودکان را مجبور به ماندن در خانه تحت مستند, این می تواند منجر به چاقی است.

کارشناسان هشدار می دهند که این یکی دیگر از عوارض بحران: که بیشتر آسیب پذیر خواهد شد و در نهایت دچار سوء تغذیه و به طور بالقوه با دیگر خطرات بهداشتی. فروش دیتا از اولین ماه از بحران نشان می دهد که اروپایی ها در کشورهای مختلف مواجه نگردند تا در مواد غذایی فرآوری شدهدر حالی که در ایالات متحده بسیاری از را انتخاب تنقلات فرآوری شده بیش از میوه های تازه و سبزیجات است.

مواد غذایی سالم است که هنوز هم بسیار گران تر از بسیاری از مردم برای زنده ماندن در نان و ناسالم سرخ شده غذایی است که ارزان تر” گفت: Elke Vandermeerschen این EAPN ارتباطات افسر.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر