Coronavirus دستمال مرطوب از آینده هاکی زنان جهان در نوا اسکوشیا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رقابت های جهانی هاکی قهرمانی در هلیفکس و ترورو, N. S. لغو شده است با توجه به نگرانی از گسترش coronavirus, International Ice Hockey Federation جمهور رنه Fasel گفته آسوشیتد پرس.

این مسابقات برنامه ریزی شده برای شروع در 31 مارس است.

Fasel گفت: AP نگرانی های مطرح شده در مورد سلامت بازیکنان و طرفداران حضور در این مسابقات در نور از گسترش جهانی ویروس. هاکی کانادا در فرایند اطلاع رسانی آن مقامات و شرکای لغو.

Fasel با اشاره به مشکلات برخی از هشت کشور برخورد خواهد شد در به سادگی به ساخت برنامه های سفر مانند ژاپن که در آن تقریبا تمام رویدادهای ورزشی و گردهمایی های زیادی لغو شده اند.

“این ترسناک” Fasel گفت.

این علامت برای بار دوم به دنیای زنان لغو شده اند. 2003 مسابقات برنامه ریزی شده برای پکن بود به نام خاموش به دلیل شیوع سارس در چین است.

زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی میله میله برای شروع آخر هفته آینده در پرنس جورج, B. C. و جهان شکل اسکیت قهرمانی, برنامه ریزی برای 16-22 مارس در مونترال شد و هنوز هم در از روز شنبه.

هاکی مردان جهان اعلام در مدت 10 روز

لغو خیمه زنان هاکی رقابت است آخرین ضربه به ورزش است.

کانادا هاکی زنان لیگ به طور ناگهانی تعطیل عملیات در ماه آوریل ترک مستقر در ایالات متحده زنان ملی هاکی لیگ به عنوان تنها حامی لیگ در شمال امریکا است.

بیش از 200 نفر از زنان بازیکنان پس از آن تشکیل حرفه ای هاکی زنان انجمن و متعهد به رقابت حرفه ای در آمریکای شمالی در این فصل در یک پیشنهاد به شکل یک لیگ می پردازد که آنها را قابل زندگی و دستمزد را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی.

Fasel گفت: وضعیت دیگر آینده بین المللی هاکی مسابقات تعیین خواهد شد در ماه آینده شروع با زیر 18 مردان قهرمانی در میشیگان از مارس 16-26. Fasel گفت: تصمیم گیری در مورد که مسابقات به احتمال زیاد خواهد شد در عرض 10 روز.

و IIHF را در انتظار تا اواسط ماه مارس برای تعیین اینکه آیا به ادامه با این مردان قهرمانی جهان را به باز کردن 8 مارس در سوئیس.

“برای ما نگران هستند و ما در حال نظارت بر این” Fasel گفت.

این ویروس منجر به NHL و NBA با توجه به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

ویروس نقش ویران کردن با رویدادهای ورزشی در سراسر اروپا و آسیا

روز جمعه NHL صادر یادداشت به آن تیم اصرار بازیکنان به محدود کردن تماس با طرفداران. این حرکت به دنبال یک شبیه رهنمود در این ماه توسط NBA که گفته است بازیکنان خود را برای جلوگیری از بالا fiving طرفداران و غریبه ها و جلوگیری از مصرف موارد برای امضا.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: در پایان مجمع عمومی سالانه مدیران جلسات در فلوریدا که او دستور توقف برای همه کسب و کار های مربوط به سفر خارج از شمال امریکا برای لیگ کارکنان.

افزایش شیوع ویروس به ویران با متعدد رویدادهای ورزشی در سراسر اروپا و آسیا با بازی لغو شد یا بدون تماشاگر.

تیم ملی فوتبال زنان تیم رو قرنطینه پس از یک بازی در آلمان است. عربستان سعودی اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون تماشاگر برای شروع مسابقات روز شنبه.

آسیای مرکزی کشور قرقیزستان است گزارش هر گونه ویروس موارد است اما لغو رویدادهای ورزشی به عنوان یک اقدام احتیاطی “تا زمانی که وضعیت تثبیت” آژانس دولتی برای جوانان, تناسب اندام و ورزش در بیانیه ای گفت.

آسیای مرکزی دولت شده اند با احتیاط از این ویروس در حال گسترش است. آسیایی وزنه برداری قهرمانی یک کلید مقدماتی المپیک شد به نام جمعه. آنها شده اند به میزبانی ازبکستان در ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>