شرکت غول تعطیل تهمت پیام کوتاه برنامه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک اجرای آزمون از یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهم ترین رای دهندگان-تماس با برنامه بود ناگهان تعطیل بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به طور بالقوه هزینه رئيس میلیون دلار در کمک های مالی و افزایش هشدار دهنده در مورد اینکه آیا ابتکار عمل را در صورت موانع در اجرای انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی استفاده می شود آخر هفته برای تست درایو آن پیام های متنی برنامه یک بنای کوچک آن-اهدا کننده کمک رسانی و مشارکت در طرح. اما پس از ارسال بیش از 1 میلیون میهنی با مضمون پیام این شرکت گرفته شد offline anti-spam مانیتور به کار گرفته شده توسط تلفن همراه غول.

مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر سفید خانه مشاور ارشد که برخوردار گسترده کنترل بیش از رئیس جمهور سیاسی دستگاه به سرعت رسیده به Verizon و T-موبایل مدیران به پرس و جو در مورد آغاز ارتباطات بین کمپین و شرکت ها به امید رفع مشکل.

آن را در زمان پنج روز به حل و فصل خاموش پیشرو جمهوری خواهان به نگرانی همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد این سقوط به عنوان رئیس جمهور خواستار هواداران خود را به رای دادن زمانی که ریسک بسیار بالاتر خواهد بود.

مردم آشنا با زنجیره ای از حوادث گفت: Verizon, T-Mobile و AT&T پرچم بالقوه مشکلات نظارتی با peer-to-peer پیام عملیات که متفاوت از فونز-پیام کوتاه که در متون به صورت جداگانه ارسال شده, به عنوان مخالف به یک توده انفجار. اما در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار این قسمت بیشتر سوخت سوء ظن است که شرکت های فن آوری به دنبال نفوذ در انتخابات. در هفته های اخیر رئیس جمهور را متهم Twitter و Facebook سانسور محافظه کار صداها و اولین پسر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ادعا کرده است که جیمیل ارسال انتخاب مجدد کمپین ایمیل به پوشه اسپم.

“یک کمپین ایمیل و پیام های متنی لیست برخی از مهم ترین دارایی های آنها در سال 2020 گفت:” اریک ویلسون جمهوری دیجیتال استراتژیست که مشغول به کار در مارکو روبیو را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد که آن را “واقعا بسیار مورد که این موضوع قابل توجهی اتفاق افتاده و برای دیدن است که آن را حل و فصل به موقع.”

نمایندگان برای شرکت های مخابراتی کاهش یافته است به نظر برای ضبط. اما افراد نزدیک به Verizon, T-Mobile و AT&T گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود و نه توسط آنها بلکه توسط شخص ثالث مدیران آنها استخدام برای نظارت بر پیام های متنی و محافظت از مصرف کنندگان از هرزه نگاره ، آنها قاطعانه رد کرده بود که هر حزبی قصد و می گویند آنها صرفا پیروی از دستورالعمل های منتقل شده توسط تلفن همراه و صنعت ارتباطات انجمن یک گروه تجاری است که نشان دهنده تلفن همراه ،

این سازمان کاهش یافته است به مشخص کنید که چه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انجام داده بود اما در بیانیه ای گفت: “ما انتظار داریم همه فرستندگان — آیا شرکت های هواپیمایی و مدارس و بانک ها و یا مبارزات — که شامل پاک کردن انتخاب کردن زبان و به دست آوردن رضایت قبلی قبل از ارسال یک متن است.”

“این مراحل ساده کمک به محافظت از مصرف کنندگان از دادن و حفظ پیام های متنی به عنوان یک اعتماد رسانه برای همه” به آن اضافه شده است.

دموکرات ها نیز با استفاده از پیام های متنی خود را در مبارزات اما دیجیتالی متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش است به خصوص با تاکید بر آن است. این چند سال گذشته صرف برداشت شماره تلفن همراه از جمله شرکت کنندگان به رئیس جمهور علامت تجاری” ، شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس تضمین کرده است که توسعه دهندگان بیشتر خواهد دیجیتال — و متن پیام-محور — بیش از حد معمول.

در این ماه عملیات در نظر گرفته شده بود به عنوان یک خشک اجرا برای تعیین اینکه آیا پیام کوتاه برنامه را به مشکلات اجرا شود و برای جلوگیری از reprising میت رامنی در انتخابات روز تجربه در سال 2012 زمانی که خود را به آرامی آزمایش میزان مشارکت برنامه سقوط کرد که مردم به رهبری این کشور ، سقوط می آیند مغلوب ساختن پیشی جستن دستگاه سیاسی است که به دنبال به ارسال دهها میلیون نفر از پیام به حامیان تلنگر آنها را به رای دادن.

مشکل این بود که در نهایت اتو کنید و پس از یک سری از مکالمات با بی سیم شرکت و شخص ثالث مدیران. اما این آسیب در حال حاضر انجام شد.

استقلال بعد پیام get-out-the-رای-مضمون اما در نتیجه خاموش شدن این کمپین ارسال پیامک زیرساخت نیز مانع از توسعه دهنده. در حالی که مقامات جمهوری خواه کاهش یافته است به برآورد دقیقا چه مقدار از آنها تا به حال از دست رفته در آینده نگر کمک های مالی آنها اذعان کرد این احتمال وجود دارد قابل توجه است. تهمت استفاده طولانی تعطیلات آخر هفته به لیبرال ها را متهم به توطئه برای جدا کردن بناهای تاریخی — نوع گوشت قرمز پیام است که به طور معمول آتش سوزی تا خود را کوچک اهدا کننده پایه.

جمهوری خواهان خواستار آن آخرین در یک رشته تصمیمات توسط تکنولوژی تیتان که در حال صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تیم کامرون, دیجیتال استراتژیست است که کار را برای ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته و سابق مجلس نیوت گینگریچ به نام shutdown “عجیب و غریب” به خصوص در حالی که شرکت هایی مانند Facebook و Lyft راه اندازی برنامه های تشویق مردم به بازیگران برگه های رای در این پاییز.

“آنها همه کار برای دریافت رای پس برای دیدن مخابرات پایین آمده و جلوگیری از هر گونه مبارزات انتخاباتی و یا سازمان از گرفتن رای است نگران کننده” کامرون اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قبلا مواجه پوش بک بیش از آن متن پیام تاکتیک. سه Minnesotans باید طرح دعوی در دادگاه ادعا گروههای تلاش ارسال پیام های متنی بدون دریافت رضایت. یک قاضی فدرال در ماه گذشته رد کمپین حرکت به اخراج این مورد.

حقوقی کشمکش مراکز در سال 1991 قانون فدرال است که با هدف محافظت مصرف کنندگان از سیل ناخواسته robocalls و متون. اما تغییر تکنولوژی به ابهامات ایجاد شده در اطراف این اساسنامه مورد نیاز و کسب و کار با توجه به رسیدن به مردم از طریق متن به نام در کمیسیون ارتباطات فدرال به ارائه وضوح بیشتر.

اخیرا FCC داد که نظیر به نظیر ارسال پیامک نیازی نیست که رضایت به عنوان طولانی به عنوان متون به صورت جداگانه ارسال شده و با شماره گیری خودکار و یا robo-شماره گیری نمایید.

دموکرات ها هم باید به مشکلات اجرا شود. ماه گذشته دو مینه سوتا ساکنان به ارمغان آورد یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری بیش از آنچه به آنها گفته شد روال دادن متون که آنها هرگز رضایت داد.

“نظیر به نظیر ارسال پیامک به سرعت تبدیل به یک ابزار حیاتی برای جمهوری خواهان و دموکرات ها. هر دو طرف موافق آن را به منجر به بیشتر آمریکایی ها رای گیری یک چیز بزرگ برای کشور ما” گفت: Gary Coby این تهمت کمپین دیجیتال مدیر. “وجود دارد هر دو حزب تعهد به ادامه کار با حامل تلفن همراه و تمام پیام های تلفن همراه صنعت برای اطمینان از کانال باز می ماند و امن است.”

این اولین نشانه از تنش در روابط تهمت و مخابرات heavyweights.

پس از شکست برای جلوگیری از AT&T از خرید سی ان ان متعلق به تایم وارنر در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تحریم در بی سیم غول نوشتن در توییتر که اگر مردم [را متوقف] با استفاده از یا به اشتراک @ATT آنها خواهد بود مجبور به ایجاد تغییرات بزرگ در @CNN.”

رئیس جمهور در این بهار تشویق بازنشستگی دیرین AT&T اجرایی Randall Stephenson, به tweeting که “هر کسی که اجازه می دهد تا یک زباله ‘شبکه’ انجام دهند و می گویند چیزهایی که سی ان ان می کند باید ترک ASAP. امیدوارم جایگزین بسیار بهتر خواهد بود!”

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به وزن در متن پیام خاموش کردن. اما جمهوری خواهان آن را تصدیق کرده است به سمت چپ آنها را لرزاند.

“من درک می کنم که مخابرات ممکن است بخواهید برای تغییر قوانین در مورد چگونگی مبارزات سیاسی کار خود را در سیستم عامل” کامرون گفت. “اما این تغییرات باید پس از انتخابات و هنگامی که آنها در مکان و زمانی که شما در یک دوره فقط چند ماه قبل از انتخابات آن زمان به آنها را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>