کوری گاردنر: NRSC باید جلو ضد Hickenlooper آگهی در کلرادو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بهداشت ، کوری گاردنر (R-Colo.) — در یک اتفاق نادر با خود مبارزه بازو — خواستار ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته به جلو و یک بحث برانگیز آگهی تلویزیونی که حملات خود را دموکراتیک حریف سابق رژیم صهیونیستی. shive.

آگهی انتقاد Hickenlooper بیش مرگبار انفجار گاز در دولت در سال 2017. پس از نقطه شروع به پخش در هفته گذشته ارین مارتینز که شوهر و برادر کشته در انفجار, نام آن را “هولناک” و گفت: آن را خوار اعضای خانواده او’ میراث. Hickenlooper و دموکرات ها در دولت تکرار او خواستار آن گرفته شود پایین.

گاردنر که NRSC صندلی در سال 2018 چرخه انتخابات گفت: در یک بیانیه سیاسی است که او را به صحبت مارتینز در روز سه شنبه. او انکار کمیته آگهی و گفت: او می خواست جمهوریخواهان برای جلوگیری از در حال اجرا است.

“من به صحبت کرد ارین مارتینز امروز و بیان به او که من شخصا آگهی و من امیدوارم که این تبلیغ پایین می آید” گاردنر در بیانیه ای گفت:. “اگر من تا به حال قدرت به پایین آگهی من خواهد بود.”

مارتینز در یک بیانیه ارائه شده توسط یک سخنگو گفت که او خوشحال بود گاردنر به نام برای تبلیغ گرفته شود اما ابراز تاسف از این که او نمی او تماس بگیرید و یا اعلام هر چه زودتر.

“در حالی که من خوشحالم که سناتور. گاردنر در نهایت متوجه شدم این آگهی باید به پایین گرفته شود و من متاسفم که آن را به او گرفته شده است و کارکنان خود را بیش از چهار روز برای پاسخ به تلفن من تماس بگیرید و درخواست برای برخی از امداد برای خانواده من” مارتینز ” در ایمیل و بیانیه. “ما خانواده تروما نباید این موضوع وحشتناک سیاسی ad. ما بسیار سخت کار کرده اند برای ایجاد یک میراث مثبت برای علامت گذاری و برادر من جوی برای اطمینان از هیچ یک از گروه راک ما کابوس.

“سناتور. گاردنر اهمیت جلوه قدرت خود را برای تبلیغ در نظر گرفته شود اگر او علنا صحبت می کند با زور و اجبار آن را به رخ” مارتینز اضافه شده است. “بعد از صحبت کردن به او, من تعجب می کنم اگر او واقعا می داند آسیب آگهی تحمیل کرده است.”

گاردنر کمپین گفت: آن را دریافت پست صوتی از مارتینز در دوشنبه و به نام است که در همان روز به برنامه تماس بین مارتینز و سناتور.

تبلیغ که یکی از چند NRSC مستقل-هزینه های arm اجرا شده است, حمله به Hickenlooper در هفته های اخیر دریافت عمده توجه و واکنش های پس از آن شروع به پخش. آگهی آغاز می شود با یک کلیپ خبری گفت: همسایه ها باور نمی به اندازه کافی انجام شده است برای جلوگیری از فجایع مشابه و یک راوی می گوید Hickenlooper دریافت کمک مالی از این شرکت مسئول انفجار و هیچ کس رفت و به زندان و یا جریمه شد بیش از این حادثه تحت مدیریت خود را.

Hickenlooper انتخاباتی در هفته گذشته به نام تبلیغ گمراه کننده است چرا که تحقیقات مربوط به این حادثه توسط ملی ایمنی حمل و نقل آغاز شده تحت Hickenlooper دولت و در نتیجه پس از او سمت چپ و Hickenlooper نیز تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات برای صنعت نفت و گاز. کلرادو Sun گزارش داد که کمک های مالی به برنامه های تحت مدیریت او آمد هر دو قبل و بعد از انفجار گاز. دنور پست گزارش داد اوایل این ماه که 18 میلیون دلار جریمه شد وضع شده علیه این شرکت مسئول است.

در خواست اظهار نظر در مورد گاردنر دشمنی یک NRSC سخنگو با اشاره به این کمیته بیانیه هفته گذشته ایستاده آگهی.

“نوع غم و اندوه خانم مارتینز و خانواده اش جان سالم به در برده است غیر قابل تصور و عمومی خود را به مبارزه برای حفظ دیگر کلرادو خانواده سالم فوق العاده مهم است” گفت: NRSC سخنگوی جوانا رودریگز. “Shive گفت که او قرار بود به انجام کار درست برای محافظت از کلرادو خانواده ها پس از انفجار, اما پس از آن خصوصی کمک مالی به دفتر کار خود از شرکت گاز مسئول تغییر است. او از راه دیگر و به عنوان دنور پست در گزارش ماه اکتبر 2019 سمت چپ اتاق بدون گرفتن کار انجام می شود.”

Hickenlooper توییتی هفته گذشته که او فکر گاردنر باید تماس بگیرید برای تبلیغ گرفته شود و مبارزات انتخاباتی خود را تکرار مارتینز پاسخ.

“ارین مارتینز کاملا صحیح — واشنگتن خواهان باید خود را به پایین ‘هولناک’ و نادرست حمله و توقف بهره برداری از این فاجعه و تحریف حقایق به نمره امتیاز سیاسی,” ملیسا میلر سخنگوی Hickenlooper در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>