آلاباما نشده ملاقات کاخ سفید را راهگاهی معیار برای بازگشایی و پایتخت آن شهر را در سیستم مراقبت های بهداشتی شده است غرق در این ماه به تعداد مثبت coronavirus موارد وجود دارد بیش از دو برابر شده است. مونتگمری شهردار استیون نی هشدار داد این هفته که در بیمارستان بزرگ اجرا شده از تخت ICU و حدود 500 نفر تست مثبت بیش از دو هفته گذشته.

در عین حال دولت در زمان یک گام به جلو در آن سه روز فشار برای بازگشایی اجازه می دهد مکانهای تفریحی مانند بازی های آرکید, تئاتر و بولینگ alleys برای باز کردن بعد از ظهر جمعه.

آلاباما ممکن است یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور به تجربه این را دیدم از افزایش تجارت و پسرفت در مهار ویروس اما آن را بعید است به آخرین.

مقامات بهداشت عمومی شده اند آوازی در مورد خطرات ناشی از موج دوم Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus به عنوان متحده بازگشایی کسب و کار و بیشتر مردم خانه های خود را ترک. اما بر خلاف خارج از کشور که در آن تعدادی از کشورها به سرعت نقل مکان کرد برای بازگرداندن مستندات در اولین نشانه از یک مورد سنبله چند دولت یا دولت های محلی باید حتی تاسیس دستورالعمل برای وقتی که و چگونه آنها را محدود به فعالیت های اضافی شیوع است. در بسیاری از موارد, آن ممکن است از لحاظ سیاسی غیر ممکن به بازگشت به محدودیت های اعمال شده از چند ماه گذشته.

“ما نمی توانیم حفظ تاخیر در راه زندگی ما به عنوان جستجو برای یک واکسن” آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey استدلال پنج شنبه. “وجود دارد بسیاری از ویروس ها با ما زندگی می کنند و ترکیب اقدامات احتیاطی لازم را به زندگی روزانه ما است. داشتن یک زندگی به معنای داشتن یک امرار معاش بیش از حد.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از ایالات در حال آماده پاسخگویی به افزایش موارد آورده بازگشایی. برخی از دولت بازگشایی برنامه اذعان امکان معکوس البته برای محافظت از مردم در حالی که دیگران ندارند ذکر است تهدید اضافی شیوع بیماری در همه.

Mid-Atlantic همسایگان ویرجینیا و مریلند منتشر شد نقشه های خود را برای کاهش بهداشت عمومی محدودیت در همان زمان در ماه گذشته.

مریلند 30 صفحه طرح برجسته به اصطلاح “علائم توقف” — یا اوایل نشانه های هشدار که برخی از کاسته محدودیت هستند و باعث شیوع بیماری های جدید و یا به طور قابل توجهی فشار منابع پزشکی. این علائم شامل افزایش غیر منتظره در بستری شدن در بیمارستان و یا پایدار و افزایش موارد نیاز به مراقبت های ویژه; نشانه آن است که ساکنان بی توجهی فیزیکی فاصله دستورالعمل ها; قابل توجه شیوع جامعه انتقال که در آن تماس با ردیابی نمی تواند ایجاد مسیر گسترش و پایدار و افزایش موارد بیش از حداقل پنج روز.

“ما از نزدیک نظارت بر این عوامل و انطباق با هر هشدار دهنده نشانه برای جلوگیری از اجتناب از گسترش بیماری” هدایت می خواند. “بدیهی است که اگر عمده وجود دارد شیوع جدید و یا خوشه ای دولت را سریع کاهش اقدامات برای حفاظت از سلامت و ایمنی Marylanders. در برخی موارد این می تواند حتی معنی نورد-بازگشت برخی از بازگشایی مراحل است.” آن را می گویند نیست چه محدودیت ممکن است reimposed.

ویرجینیا سند از سوی دیگر نمی ذکر چه اتفاقی می افتد اگر آن را بازگشایی و مورد رسید. هر دو ویرجینیا و مریلند شروع به بلند کردن اجسام خود را stay-at-home سفارشات هفته گذشته است.

در نیویورک به تقریبا یک چهارم از کشور 1.5 میلیون Covid-19 موارد دولت را نقشه راه بر نظارت بر نرخ انتقال است که می تواند بر اساس جدید بستری شدن در بیمارستان و coronavirus تشخیص. یک “اتاق کنترل” دولت و مقامات محلی و مقامات بیمارستان مسئول نظارت منطقه ای عفونت رای “و می کند و یا خاموش بازگشایی اگر شاخص های مشکل ساز هستند.”

این ایالت در مناطق شمالی دره هادسون شده اند بازگشایی پس از مه 15, اما مناطق مختلف دیده می شود بستری شدن در بیمارستان اینچ به بالا از آن تاریخ. این ایالت اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد پنج شنبه.

هر دو رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در کنار درب نیوجرسی نشان داده اند که آنها مایل به تعطیل فعالیت دوباره اگر بازگشایی منجر به افزایش موارد و یا بستری شدن در بیمارستان. نیوجرسی اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد ژوئن 5.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یکی از آخرین رهبران دولت برای نرم کردن محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد نیز روشن ساخته دوشنبه که اگر بهداشت عمومی داده روند شروع به حرکت در جهت اشتباه و صنایع و مناطق و یا حتی کل کشورهای مشترک المنافع ممکن است نیاز به قرار دادن این محدودیت در محل.

و کلرادو آغاز شد که بازگشایی روز قبل از آلاباما صادر کرده و راهنمایی های خاص در محل کار شیوع بیماری از جمله توصیه هایی برای بسته شدن موقت از هر محل یا تاسیسات که در آن حداقل دو مورد از Covid-19 شناسایی شده در میان کارکنان در 14 روز.

در مجازی توجیهی برای خبرنگاران روز چهارشنبه با مقامات بهداشتی دولت کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست, مدیر اجرایی, جیل Hunsaker Ryan هشدار داد که اگر دولت قادر نیست به ویروس را سرکوب “ما باید برای بازگشت به ماندن در خانه.”

ملی راهنمایی اما مبهم است که آن را به چگونه متحده باید پاسخ به هر موج از موارد.

کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی امریکا تماس متحده به “نظارت بر شرایط و بلافاصله مراحل را برای محدود کردن و کاهش قیمت و یا شیوع مجدد یک فاز و یا بازگشت به قبل از مرحله بسته به شدت.” اما آن را نمی کند ذکر است بازگشت stay-در-خانه سفارشات که کارشناسان بهداشت عمومی اعتبار برای کند کردن روند گسترش ویروس.

ملی فرمانداران انجمن راهنمای بهداشت اشاره می کند که کشورها باید قادر “به رسمیت شناختن تهدید حیات موارد” و عمل “به سرعت برای جلوگیری از آسیب قابل توجهی حتی اگر این مراحل شامل موقت کاهش از اقتصاد است.”

جثه کردرو سر از دانشگاه جورجیا کالج بهداشت عمومی اپيدميولوژي و آمار زيستي وزارت گفت: رهبران دولت باید در خارج از ایالات متحده برای راهنمایی. عربستان سعودی و ترکیه و هند و سنگاپور باید همه reimposed یا مستندات خود را ادامه داد پس از تعدادی از عفونت ها افزایش یافت. کره جنوبی, در ضمن دنبال کردن و آزمایش 65,000 مردم پس از شیوع در سئول کلوپ شبانه منطقه در اوایل این ماه. 170 نفر که تست مثبت هستند در قرنطینه.

کردرو گفت: مناطقی که شیوع بیماری رخ می دهد باید تعطیل کردن کسب و کار و reinstitute دستور به ماندن در خانه. قوی تست و ردیابی نیز ضروری است.

مقامات دولتی در آلاباما با این حال به نظر می رسد نادیده گرفتن آن است. اسکات هریس, دولت بهداشت و درمان, افسر استدلال کرد که حتی اگر مونتگمری بیمارستان’ متعارف تخت ICU در حال کامل و بیمارستان و دیگر فضاهای آنها می توانید استفاده کنید.

“آنها باید این توانایی را در درون چهار دیوار به رسیدگی است که” او گفت:.

ماری فرانسوی, سام, Sutton and Ryan هیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im