می تواند میزان مشارکت بالاتر در واقع کمک به تهمت?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

عقل متعارف است که کسانی که در خانه مانده در سال 2016 هزینه هیلاری کلینتون در انتخابات و اگر دموکرات ها فقط می تواند به افزایش مشارکت مردم در سال 2020 آنها را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. که فرض بر این است که به احتمال زیاد اشتباه است.

گزارش پس از گزارش نشان داده است که nonvoters در سراسر کشور ترجیح می دهند دموکرات ها بیش از جمهوری خواهان. اما اطلاعات جدیدی از نایت بنیاد نشان می دهد که اگر هر واجد شرایط بالغ رای دادند و در سال 2020 دموکرات به احتمال زیاد افزایش محبوب خود رای سرب از انتخابات ریاست جمهوری 2016—اما هنوز هم از دست دادن کالج انتخاباتی است.

در نزدیکترین میدان نبرد متحده بیشتر nonvoters می گویند آنها به احتمال زیاد به حمایت از تهمت اگر آنها رای از حمایت از حزب دموکرات نامزد. و است که می تواند پیامدهای جدی در دو حزب عمده’ روش های سنتی برای گرفتن مردم را به پای صندوق های رای در روز انتخابات.

ایالات متحده مشارکت کم با استانداردهای بین المللی. در سال 2016 بیش از 40 درصد از افرادی که واجد شرایط برای رای دادن نیست, از جمله بیش از 2.5 میلیون نفر در میشیگان 3.5 میلیون نفر در پنسیلوانیا و 1 میلیون نفر در ویسکانسین سه کشور که در آن تهمت را شکست داد کلینتون توسط جمعی 77,774-حاشیه رای به برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان بخشی از خود را “100 میلیون پروژه” شوالیه بنیاد مورد بررسی هزاران nonvoters (تعریف شده به عنوان کسانی که واجد شرایط هستند اما ثبت نام نکرده و یا ثبت نام اما بازیگران بیش از یک رای در شش ملی انتخابات) در 10 از رقابتی ترین کشورهای برای درک بهتر آنچه که می تواند محوری ترین بخش از رای دهندگان به خصوص به عنوان سال 2020 ممکن است در مسیر به یک رکورد شکنانه مردم در انتخابات.

در حالی که در سراسر کشور بیشتر nonvoters می گویند که آنها را به جای رای دادن در این ماه نوامبر برای generic دموکراتیک نامزد از رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا و فلوریدا پنسیلوانیا و ویرجینیا بیشتر nonvoters می گویند که آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن از حزب دموکرات. در گرجستان که برگ برنده برنده در سال 2016 بیشتر nonvoters می گویند که آنها به حمایت از حزب دموکرات نامزد از مغلوب ساختن پیشی جستن و در میدان نبرد متحده نظرسنجی, نه تهمت و نه دموکراتیک نامزد تا به حال یک مزیت و یا استفاده شد در زیر حاشیه خطا.

“این یک طنز” می گوید دانیل اسمیت, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا انجام داده است که تحقیقات در مورد چگونه قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اقدام به محدود کردن رای در electorally رقابتی متحده زمانی که خواسته در مورد نتایج. “اما من که شگفت زده کرد,” او اضافه شده است. “من به عنوان یک نظرسنجی کارگر در فلوریدا در سال 2016 و در قول من می توانم به شما بگویم که افرادی که نمی شد در رول رای دهندگان در حوزه … بودند به طور نامتناسبی به احتمال زیاد جمهوری خواهان.”

اسمیت می گوید که این تصور که جمهوری خواهان در رابطه با تقلب انتخابات در حالی که دموکرات ها مراقبت بیشتر در مورد اصول دموکراتیک ممکن است بر اساس شواهد اخیر اما هرگز نباید گرفته شده است به عنوان نشانه ای از احزاب ارزش های اساسی. “هر دو طرف در حال انجام این کار با توجه به استراتژی آنجا که برخی از ذاتی اصل حرمت رای و یا دسترسی از آرا” اسمیت گفت.

اندی برنشتاین مدیر اجرایی سرشماری یک حزبی get-out-the-رای سازمان سیاسی گفت: “این بسیار غم انگیز چیزی است که رای گیری خود شده است سیاسی.” “وجود دارد یک ادراک است که هر get-out-the-رای تلاش است که به نوعی یک حزبی تلاش” برنشتاین گفت. “ثبت نام رای دهندگان تبدیل شده است به عنوان خودی خود یک وسیله سیاسی به پایان برسد.” هر سازمان مانند خود را که همکاران فرهنگی با آمار و ارقام و وقایع به ثبت نام رای دهندگان برنشتاین می گوید: “در حال رفتن به عنوان داشتن چپ گرایش.”

از سوی دیگر, آن را سخت به کاردانی رای دهندگان محدودیت با حق. در سال 2018 دیوان عالی کشور حکم 5-4 رای با تمام خواه منصوب از قضات در اکثریت به نفع جمهوری خواه از ایالت اوهایو در یک مورد بیش از یک عمل است که در محاوره به عنوان “استفاده از آن و یا از دست دادن آن”—هنگامی که یک دولت حملات غیر فعال رای دهندگان که پاسخ نمی دهند به تغییر محل اقامت اطلاع از رای دهندگان به آن رول.

“آیا این یک اصل است که ما می خواهید به پاک کردن رول رای دهندگان?” اسمیت, دانشگاه فلوریدا, استاد, که به شهادت متخصص در سال 2018 دیوان عالی کشور مورد خواسته فصاحت در مصاحبه با سیاسی. “و یا آن را یک استراتژی تلاش برای محدود کردن اندازه از رای دهندگان به صورت حزبی مزایای?”

جالب اینجاست که این استراتژی ممکن است گمراه کننده برای جمهوری خواهان. حداقل با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در پنسیلوانیا یکی از چندین متحده که در آن محافظه کار گروه قضایی دیده بان فشار مقامات به “حذف” رای دهندگان خود را رول شوالیه بررسی نشان می دهد به مراتب بیشتر nonvoters می گویند که آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن از یک نامزد دموکرات در سال 2020 است. این افراد می توانند خود را از حقوق خود محروم و با تلاش های یک سازمان است که رئیس جمهور است و ستایش و تقویت شده.

به طور مشابه, در آریزونا در سال گذشته دولت جمهوری قانونگذاران تلاش (اما موفق نشد) به پاکسازی برخی از 200,000 رای دهندگان از دائمی زود رای گیری لیست برای از دست رفته دو انتخابات چرخه. جوئل Edman اجرایی مدیر آریزونا, حمایت شبکه گفت NBC News: “بودن در PEVL ثابت کرده است که یک راننده قوی از مشارکت مردم در میان کسانی که حداقل به احتمال زیاد به رای دادن. از بین بردن کسانی که در حاشیه رای دهندگان از PEVL خواهد تنها بیشتر افسرده خود را از رای مردم در انتخابات.” با توجه به اطلاعات جدید از شوالیه آریزونا nonvoter جمعیت است که اکثریت بیشتر احتمال دارد برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از حزب دموکرات نامزد در سال 2020 است.

تام Fitton رئیس جمهور قضایی سازمان دیده بان را انکار می کند که کار خود را با انگیزه های حزبی اهداف است. “مردم اشتباه ایدئولوژی برای تعصب. در مورد چپ شما رو این ایدئولوژی که در برابر اجرای قانون است. ما ایدئولوژی است که برای حاکمیت قانون” گفت: POLITICO. “کثیف رای گیری رول می تواند منجر به کثیف در انتخابات است. آن را فراهم می کند فرصت های بیشتری برای تقلب احتمالی.” در حال حاضر منحل کمیسیون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای گسترده تقلب انتخابات. اما یک تجزیه و تحلیل توسط لیبرال متمایل Brennan Center یافت می شود که رای دهندگان تصفیه مستعد خطا و می تواند تا پایان ساخت آن را سخت تر برای افراد واجد شرایط برای رای دادن.

“این نه تنها دموکرات ها که نمی نوبه خود به رای و پس از آن در نتیجه ممکن است در نظر گرفته شود رول از این محدود تر متحده می گوید:” اسمیت. “من گمان می کنم یک داستان مانند سیاسی را ممکن است برخی از این مقامات شروع به سوال که چه چیزی آنها انجام می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در حال حاضر در اشاره دوباره معمول استراتژی است. آسوشیتد پرس گزارش داد سال گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین views nonvoters به عنوان “بکر ذخیره کردن از حمایت از حزب جمهوری خواه است که می تواند کمک به غلبه بر او سرسختانه تعداد کم نظر سنجی و مشکلات خود را در برنده شدن بیش از رای دهندگان در کاهش مرکز سیاسی.” لایحه Stepien ارشد مشاور سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین گفت: “تاپیک جدید ریاضی موجب شده توسط یک نامزد جدید در بالای بلیط خود را. و من فکر می کنم ما نیاز به پرتاب کردن, پیر راه ما نگاه کنید که چگونه انتخابات به دست آورد و از دست داد.”

علاوه بر این در ماه نوامبر گذشته, جاستین, Clark, ارشد, سیاسی, مشاور ارشد و مشاور به ناروا انتخابات, مبارزات انتخاباتی, این گزارش گفت: خصوصی: “به طور سنتی همواره خواهان سرکوب آرا در مکان. بیایید شروع به حفاظت از رای دهندگان ما.” او توضیح داد اظهارات خود به آسوشیتد پرس گفته است که او با اشاره به اتهامات واهی از ایران با درگیر شدن در سرکوب رای دهندگان. “نه من و نه هر کسی که من می دانم و یا کار با چشم پوشی خواهد کسی رای بودن تهدید یا رقیق شده و ما تلاش خواهد شد با تمرکز بر جلوگیری از فقط که.”

ممکن است یک نظریه برای چرا generic دموکراتیک نامزد ممکن است کمتر محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن به nonvoters در برخی از میدان نبرد متحده است که nonvoters در این کشورها به میزان قابل توجهی سفیدتر از nonvoters در سراسر کشور. با توجه به شوالیه اطلاعات در 10 میدان نبرد متحده وجود دارد که 10 درصد کمتر از سیاه و سفید و یا لاتین nonvoters و 10 درصد بیشتر سفید nonvoters از وجود دارد در سراسر کشور.

نظریه دیگر چرا تهمت ممکن است محبوب تر از یک generic دموکراتیک نامزد در میان nonvoters است که احزاب سیاسی خود را بسیار منفور و nonvoters هیجان زده و غیر سنتی نامزدها مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

شوالیه نتایج تحقیق نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق حدود سه-چهارم—از nonvoters ثبت نام برای رای دادن. شایع ترین دلیل نمی شود ثبت شده است عدم علاقه. شماره 1 دلیل رای دهندگان فکر می کنم مردم دیگر رای نمی دهند چرا که آنها فکر می کنم nonvoters باور نمی کنم رای خود را مهم است. در حقیقت شماره 1 دلیل nonvoters استناد به رای گیری نیست این است که آنها نمی مانند نامزدها. این امر به ویژه در میدان نبرد متحده است.

“این باعث می شود حس به من این ایده که nonvoters یا غیر قابل اعتماد رای دهندگان ندارد و دلبستگی قوی به یکی از دو حزب جمهوری خواه یا حزب دموکرات اما ممکن است یک پیوست به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” می گوید: Meagan روز یک نویسنده کارکنان دموکراتیک سوسیالیستی Jacobin magazine. “این جمعیت بدون عشق برای دو حزب عمده, اما آن را ممکن است برای یک کاریزماتیک تغییر گرا نامزد که کمپین یک مقدار زیادی از قدرت را از طریق شکستن و برنده عواطف خود را که در آن نوع generic حزبی وابستگی لزوما نمی.”

در واقع با توجه به شوالیه داده nonvoters فراموش مشاهده هر دو طرف نامطلوبی به عنوان رای دهندگان. اما کمتر nonvoters مشاهده تهمت نامطلوب از رای دهندگان را و بیشتر nonvoters را مطلوب نظر رئیس جمهور از یک مطلوب نظر حزب جمهوری خواه خود را. کمتر nonvoters نظر خود را لیبرال متوسط یا محافظه کار از رای دهندگان را با nonvoters داوطلبانه است که آنها “فکر نمی کنم در آن شرایط است.” Nonvoters نیز به احتمال زیاد کمتر از رای دهندگان برای شناسایی و با هر کدام از احزاب عمده سیاسی. و آن را حتی بیشتر واقعی در میدان نبرد متحده که در آن بیشتر nonvoters شناسایی به عنوان مستقل و یا می گویند که آنها مطمئن نیستید.

در روز برآورد برنی ساندرز مانند مغلوب ساختن پیشی جستن جذاب است به افرادی که نمی به طور معمول رای زیرا او توانسته است برای قرار دادن فاصله بین خود و حزب دموکرات استقرار. “وجود دارد بسیاری از مردم که مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که لزوما عشق جمهوریخواهان” او اشاره می کند. “هنگامی که ما نگاه کنید که نمی, رای ما به دنبال در افرادی که احساس بیگانه از روند سیاسی چرا که آنها احساس می کنید مانند هیچ چیز وجود دارد در ارائه از آنها از هر دو حزب. و آنها نمی تواند به این معنا که هر کسی می خواهد به مبارزه با آنها.”

کمتر nonvoters از رای دهندگان با توجه به شوالیه بررسی اعتماد به نفس است که نتایج انتخابات نشان دهنده اراده مردم و بسیاری از nonvoters می گویند چرا که آنها فکر می کنم سیستم تقلب است یا فاسد. رای دهندگان که با اعتماد به نفس نیست که نتایج انتخابات نشان دهنده اراده مردم استناد تامین مالی مبارزات انتخاباتی و یا کالج انتخاباتی خود را برای عدم اعتماد به نفس بیش از یک تقلب یا سیستم فاسد است.

“آن را به سمت چپ-راست” بعد اضافه می کند. “در حالی که الیزابت وارن برخی بسیار مترقی سیاست های پیشنهادی” او اذعان می کند Sanders, کمپین تنها او احساس می کند قادر به رسیدن به nonvoting جمعیت قابل توجهی در راه است. و او ممکن است درست است.

در نیویورک تایمز بررسی نوسان دولت nonvoters Sanders, محبوب ترین, دموکرات, besting مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 4 درصد در حالی که وارن بود و در واقع نقطه 1 کمتر محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان nonvoters. همین بررسی نشان داد که بین رای دهندگان دموکرات و nonvoters که به نفع دموکرات ها کمتر nonvoters نظر خود را “بسیار لیبرال” و یا می گویند آنها می خواهند یک نامزد که “وعده به مبارزه برای پررنگ دستور کار مترقی” اما بیشتر nonvoters از رای گیری دموکرات ها می خواهند یک نامزد که “آیا اساسا تغییر امریکا است.” این بار نظرسنجی همچنین نشان داد که بیشتر دموکراتیک متمایل nonvoters از رای دهندگان دموکرات در نوسان متحده پشتیبانی تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی.

در شوالیه بررسی کمتری nonvoters از رای دهندگان هر دو در میدان نبرد متحده و در سراسر کشور است که می گویند که آنها فکر می کنم آنها خواهید رای در سال 2020 استناد مدنی “وظیفه” خود را به عنوان بالا دلیلی برای انجام این کار است. بیشتر nonvoters از استناد رای دهندگان مراقبت های بهداشتی سیاست. به طور مشابه بیشتر nonvoters از رای دهندگان نقطه به مراقبت های بهداشتی و همچنین شغل و اقتصاد به عنوان مهم ترین مسائل مربوط به آنها; در حالی که بیشتر رای دهندگان نقطه به مسائل مانند مهاجرت کنترل اسلحه تغییر آب و هوا و نژاد پرستی. نایت خواسته nonvoters: چه چیزی می تواند انگیزه شما را به رای بیشتر در انتخابات ؟ کثرت در پاسخ “نامزد من به آن معتقدم.”

“ما نمی توانیم تکیه بر مشارکت بالا به تنهایی” بعد گفت:. دموکرات ها هنوز هم می تواند از دست دادن در ماه نوامبر به خصوص اگر بسیاری از مردم شده اند nonvoters تا به حال در کلید میدان نبرد متحده نشان می دهد تا در انتخابات برای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات او معتقد است که بهترین شانس را از انگیزه nonvoters اگر آنها معرفی Sanders. “نسبت nonvoters به رای دهندگان بسیار بالا در ایالات متحده” روز تاکید کرد که “این فقط یک نوسان در آن می تواند عواقب جدی برای انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>