می تواند Obamacare به ذخیره بیکاری, آمریکایی از coronavirus?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تاریخی افزایش تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا تهدید به ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها به پیوستن به صفوف بیمه به طور فزاینده ای چشم انداز تیره و تار در کشور است که در حال ظهور به عنوان جهانی جدید کانون coronavirus بیماری همه گیر.

لحظه شکل گیری تا به روشنی آزمون Obamacare در همان هفته قانون مراقبت های بهداشتی تبدیل شده 10 سال است. سوال کلیدی این است که آیا همه گیر خواهد شد درایو به تازگی بیمه قانون بیمه, بازار, اثبات قانون ارزش به عنوان یک backstop, و یا اگر آنها شانس خود را و چشم پوشی پوشش به عنوان کشور پرانتز برای یک ممکن است رکود است.

عمده کارت های وحشی در همه این است: آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش Obamacare اگر فقط به طور موقت حتی به عنوان دولت او می پیوندد نبرد قانونی برای نابود کردن آن.

سلامت محل کار برنامه باقی می ماند منبع غالب پوشش خصوصی در ایالات متحده آمریکا — Obamacare به بازارهای بیمه با حدود 11 میلیون ثبت نام در سراسر کشور نشان دهنده تنها بخشی از آن است. اما قانون بازار همراه با گسترش مدیکید در حدود دو سوم از کشورهای که به تصویب رسید این برنامه فراهم می کند یک شبکه ایمنی است که در دسترس بوده است در مالی قبلی و هراس — اجازه دهید به تنهایی یک به یک بحران بهداشتی.

“این چیزی بود که قانون مراقبت مقرون به صرفه است که در اینجا به صورت” گفت: سابرینا Corlette که ریاست دانشگاه جورج تاون مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات. “فرد در بازار واقعی است خالص ایمنی و این چیزی است که آن را به انجام طراحی شده بود — برای گرفتن مردم در این وضعیت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: از آن شده است وزن این که آیا به طور موقت بازگشایی ثبت نام در HealthCare.gov ماه ها بعد از فدرال سایت سالانه ثبت نام دوره بسته شده است. این اندازه گیری در حال حاضر گرفته شده توسط حداقل 11 ایالت و منطقه کلمبیا که نظارت خود را بیمه بازار.

شرکت های بیمه انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مجلس HealthCare.gov به محض جمعه یک روز پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد یک رکورد شکنانه 3.3 میلیون مدعیان بیکاری در هفته گذشته. وزارت بهداشت مقامات کاهش یافته است به نظر.

آن می تواند برای برخی از بی دست و پا سیاسی اپتیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تکیه بر Obamacare در حالی که او اصرار به دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون است. قضات توافق کرده اند که برای شنیدن یک چالش به قانون آورده شده توسط بیش از یک دوجین جمهوری خواه به رهبری متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته در دفاع از خود ادامه حمایت از طرح دعوی در دادگاه است که می تواند در نتیجه از 20 میلیون آمریکایی از دست دادن بیمه درمانی. او ارائه شده مبهم اطمینان داد که جمهوری خواهان حمایت بیمه برای حمایت از شرایط موجود هر چند این حزب قبلی بهداشت پیشنهاد خواهد تضعیف آن ارائه شده در Obamacare.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است خلاص شدن از شر بد, بهداشت و مراقبت قرار داده و در مراقبت های بهداشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Obamacare در حال حاضر اجازه می دهد تا ثبت نام ویژه دوره های خاصی شرایط زندگی از جمله از دست دادن شغل یا تغییر در درآمد خانوار است. اما به طور گسترده بازگشایی بیمه بازار را بیشتر از این کشور 28 میلیون بیمه یک شانس برای دریافت پوشش در میان یک بحران بهداشتی.

بیمه و بازار در ایالت واشنگتن اولین نقطه داغ برای کشور شیوع کروناویروس برای اولین بار بود بازگشایی در پاسخ به این بیماری است. به عنوان روز پنج مورد از 1300 نفر امضا کرده اند و یکی دیگر از 3,100 شروع روند که بازار سخنگوی مایکل Marchand به عنوان غیر منتظره ای بالا سطح فعالیت برای یک دوره ثبت نام ویژه. بازار مقامات نیز اندازه گیری که آیا برای باز باقی می ماند فراتر از 8 مارس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

“به عنوان همه گیر مسئله شایع تر می شود و به خانه نزدیک تر به مردم ما شاهد بیشتر افرادی که بیمه در آینده و درخواست برای ثبت نام ویژه و اعتقاد ما بر این است که نوع تفکر ممکن است همچنان که ما را بیشتر و بیشتر محدودیت های قرار داده شده در کسب و کار و اقتصاد ما” Marchand گفت.

Obamacare “دریانورد” که کمک به مردم برای ثبت نام بیمه سلامت گزارش داده اند که منافع مشابه. مارک ون Arnam مدیر کارولینای شمالی navigator برنامه گفت: برنامه خود را به طور معمول می شود 15 تا 20 درخواست کمک هر روز خارج از منظم دوره ثبت نام.

“در حال حاضر ما شاهد 45 تا 55-به علاوه درخواست کمک” او گفت:, و اضافه کرد که اکثریت قریب به اتفاق از افرادی که فقط شغل خود را از دست. “این تعداد همچنان به صعود به عنوان به خوبی.”

یکی دیگر از انتخاب برای تازه بیکار و افرادی که در محل کار پوشش است به ماندن و ثبت نام در این برنامه از طریق COBRA یک قانون است که predates Obamacare. آنها می توانید اقامت در نظر دارد تا 18 ماه اما آن را گران گزینه از آنجایی که آنها باید پرداخت کل حق بیمه بدون کارفرما یارانه.

نیز وجود دارد که در کوتاه مدت محدود مدت برنامه های ترویج تهمت و دولت به عنوان یک جایگزین ارزان تر — به خصوص برای افراد طبقه متوسط که برای واجد شرایط نیست Obamacare را بیمه یارانه ها. از برنامه های کوتاه مدت به طور معمول skimpier از Obamacare طرح و اصلا شامل برخی از سلامت قانون را برای حمایت از افراد با شرایط موجود. برخی از آبی متحده را نیز ممنوع قرار داده و یا محدودیت های سفت و سخت در این برنامه.

این بیماری همه گیر است و در عین حال پرتاب یک نور افکن در پوشش شکاف در 14 خواه متمایل می گوید که نمی پیوست Obamacare را گسترش مدیکید به فقیر بزرگسالان است. وجود حدود 2.3 میلیون مردم فقیر در این کشورها که برای مدیکید واجد شرایط و همچنین کسب درآمد نیست به اندازه کافی برای دریافت Obamacare حق بیمه فروکش.

هیچ یک از استانداران در nonexpansion متحده تا کنون نشان داد آنها خواهد نگاه خود را به گسترش مدیکید برنامه های میان همه گیر. اوکلاهما در حال حاضر در حال حرکت به جلو با برنامه های گسترش مدیکید در حالی که فرماندار نیز می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به صورت بی سابقه ای از محدودیت ها بر برنامه هزینه.

لری لویت که مسئول نظارت بر بهداشت سیاست حزبی قیصر بنیاد خانواده گفت: ایجاد شماره های ناشی از بحران کنونی به احتمال زیاد به بدتر در ایالات متحده است که نمی گسترش مدیکید. رشد بیمه ممکن است خو واقعیت مایه تاسف است که برخی از صنایع نابود تا کنون — به ویژه در خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع — نرخ پایین تر از پوشش برای شروع با.

“این ممکن است کاملا به عنوان وحشتناک به عنوان آن را برای اولین بار به نظر می رسد از دست دادن شغل است که احتمالا متمرکز در صنایع که در آن کمتر کارفرمایان ارائه مزایای بهداشت و درمان” لویت گفت.

یکی دیگر از سوال این است که آیا هزینه آگاهانه کارفرمایان شروع به ریختن محل کار پوشش و ارسال کارفرمایان بر روی Obamacare به بازار. برخی از تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی است که با توجه به بانرجی مدیر در S&P رتبه جهانی.

برخی از برنامه های بهداشتی هستند eyeing Obamacare به فردی در بازار به عنوان یک ناجی بالقوه برای کسب و کارهای کوچک که در حال حاضر در تلاش برای پرداخت هزینه برای کمک به پرداخت کارکنان حق بیمه. برخی از شرکت های کوچک آغاز کرده اند درخواست خود را به بیمه سلامت برای دوره فیض برای صورتحساب ماهانه خود را و یا حتی توقف قرارداد خود گفت: Ceci Connolly, رئيس جمهور از اتحاد جامعه برنامه های بهداشتی که نشان دهنده غیر انتفاعی و شرکت های بیمه.

“ثبت نام ویژه دوره می تواند آینده امنیت شبکه برای برخی از این افراد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>