یکی از مهمترین و انتقاد صنایع در امریکا در حال پیوستن به مسابقه برای جلوگیری از coronavirus بیماری همه گیر.

رینولدز آمریکا, کارولینای شمالی, سیگار, غول پشت شتر نیوپورت و Pall Mall مارک های آلوده رشد سریع گیاهان و توتون اصلاح شده ژنتیکی coronavirus برای دیدن اگر آنها می تواند به تولید آنتی بادی برای واکسیناسیون.

آن را قدیمی دهه ایده رینولدز سعی کردم با موفقیت محدود در طول بحران ابولا در سال 2015 و می تواند جبران کاهش فروش سیگار جدید, تنباکو محدودیت سنی و ممکن است منتول بان. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این آزمایش اگر موفق مقیاس می تواند به سرعت برای پاسخ به بین المللی شیوع.

پنتاگون تحقیقات پزشکی بازوی اعتبار استفاده از گیاهان توتون و تنباکو در سال 2012 برای سریع توسعه 10 میلیون دوز از واکسن آنفولانزا. “کارخانه راه حل های مبتنی بر” می تواند در طول زمان ثابت موثر تر از معمول روند رو به رشد یک ویروس در تخم مرغ — گفت: Alan Magill, مدیر برنامه, برای دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان در وقت اضافه “این تحقیقات بسیار امیدوار کننده است.”

اما موانع بزرگ باقی می ماند. آن را به هزاران دوز به آمده تا با یک درمان تجربی. رینولدز’ کار در مراحل بسیار اولیه به معنی شیوع بیماری می تواند فروکش قبل از درمان است و نزدیک به کامل. و برخی از واکسن ها ممکن است 100 درصد موثر در برابر تمام گونه های هدف بیماری به عنوان مورد با ابولا. از جمله عوامل نگه داشته و بزرگ ترین شرکت های دارویی به دور از واکسن کسب و کار: Moderna درمان و جانسون و جانسون در حال تنها شرکت هایی که علنا اذعان کرد کار بر روی یک coronavirus واکسن, هر دو با حمایت دولت.

علم در پشت گذشته توتون و تنباکو صنعت تلاش برای شعبه به پزشکی نیست, همیشه همسان اعتیاد به مواد مخدره. هر چند نیکوتین نشان داده شده است برای بهبود حافظه در قبل از بیماران مبتلا به زوال عقل یکی شدت تبلیغ درمان شکست خورده در چهار بالینی — و برخی از تلاش برای گسترش تحقیقات به شرایط دیگر نداده میوه. دو غیر گیاهی, ابولا, واکسن یافت شد موثر تر از درمان رینولدز در کار است که هرگز تایید شده توسط FDA.

توتون و تنباکو شرکت ها هنوز هم هل دادن به جلو. علاوه بر رینولدز’ کوچک کنتاکی BioProcessing فرعی است که تست coronavirus فیلیپ موریس گرفته است 40 درصد سهام در گياه يونجه (Medicago یک شرکت با استفاده از شبیه توتون و تنباکو-رشد تکنولوژی به سعی کنید برای توسعه یک واکسن آنفولانزا.

“مردم می توان بدبینانه. اما واقعیت این است که ما ممکن است قادر به کمک” گفت: هیو Haydon کنتاکی BioProcessing مدیر ارشد اجرایی.

این شرکت تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بخش بهداشت و درمان در مورد آن coronavirus کار و گفت: این می تواند یک نمونه به دولت در اوایل ماه مارس.

“شما می تواند از توالی ژن به یک گلخانه یا یک انبار پر از مواد گیاهی در یک دوره بسیار کوتاه از زمان” گفت: Kenneth پالمر یک میکروبیولوژیست در دانشگاه لوئیزویل که متمرکز بر گیاهی واکسن. پالمر دریافت هیچ توتون و تنباکو صنعت بودجه اما گفت: این دانشگاه دارای پرداخت کنتاکی BioProcessing به تولید گیاهان برای آن در گذشته است.

محوری به drugmaking می آید در یک محوری زمان برای برخی از توتون و تنباکو غول. استفاده از دخانیات نوجوان تا به حال به طور پیوسته کاهش یافته است برای دو دهه قبل از e-سیگار چرخش روند در اطراف در سال 2018 درآمد وعده فدرال و سرکوب در این بخش شرکت کرده اند به طور فزاینده ای خم شد در حالی که سیگار سنتی است به کاهش خود ادامه داد. کنگره در ماه دسامبر نیز مطرح کشور سن برای خرید توتون و تنباکو را به 21 در حالی که نمایندگان مجلس در ادامه به بحث همه جانبه منتول توتون و تنباکو و ممنوعیت که آمار بسیاری از رینولدز’ پرفروش ترین محصولات.

رینولدز متعلق به British American Tobacco شده بود به دنبال تنوع برای چندین سال. قبل از خرید کنتاکی آزمایشگاه توتون و تنباکو غول شد “کشیدن از هم جدا گياه توتون” به دنبال استفاده از سیگار بازگو جیمز Figlar معاون اجرایی رئیس جمهور از تحقیقات و توسعه است.

در آینده با کسب و کار جدید خطوط یک چیز است اما تعقیب یک بیماری همه گیر است که بیمار در بیش از 60 ، 000 مردم در بیش از دو دوجین از کشورها کاملا دیگری است.

رینولدز آمریکا خریداری کنتاکی آزمایشگاه در ژانویه 2014 فقط دو ماه قبل از سازمان بهداشت جهانی پرچم موارد برای اولین بار از آنچه که در طول دو سال آینده تبدیل به مرگبارترین ویروس ابولا شیوع ثبت شده, کشته شدن بیش از 11000 نفر در غرب آفریقا است. کنتاکی BioSciences به سرعت متمرکز تمام منابع خود را در تولید توتون و تنباکو-مشتق جزء برای درمان ترکیبی ZMapp یکی از اولین تجربی ابولا درمان برای تبدیل شدن به در دسترس است.

امیدوار بودند در روزهای اولیه از وقوع. FDA سریع ردیابی یک بررسی ایمنی در سال 2015 و مقامات بهداشت عمومی مجاز به استفاده از آن به عنوان موارد صعود کرد. اما بیش از زمان داده شروع به نشان می دهد, دو, دیگر, درمان بودند به طور قابل توجهی موثرتر از ZMapp. نتایج قابل توجهی به اندازه کافی برای محققان به توقف یک مطالعه اولیه و توصیه می کنند که مراقبت های بهداشتی کارگران رها ZMapp به نفع دیگران است.

رینولدز و دیگران پشت ZMapp بودند نه تنها شرکت ها به ریختن میلیون ها نفر به ابولا درمان یا واکسن است که ممکن است استفاده می شود هرگز دوباره. آن را یک خطر بزرگ برای شرکت ها به ویژه در شرایط اضطراری که در آن مقامات بهداشتی ممکن است بخواهید برای هزاران دوز هنوز تایید نشده از درمان های تجربی نشان می دهد که وعده داده است.

“شما سرمایه گذاری صدها و صدها و صدها میلیون دلار به مقیاس در چیزی است که شما امیدواریم که ممکن است کار می کنند. که واقعی قطعی وجود دارد,” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک موسسه آسپن رویداد این هفته است. “این است برای رفتن به یک چالش برای به دست آوردن یک شرکت بزرگ به انجام این کار است.”

“هیچ سوال وجود دارد که بسیاری از آنها را از دست داده و مقدار زیادی از پول در تلاش برای ایجاد یک واکسن ابولا” گفت: Ron Klain بود که رئیس جمهور باراک اوباما ابولا “تزار.”

رشد واکسن در گیاهان توتون و تنباکو می تواند هنوز هم وعده کاهش سربار و کمتر ریسک مالی برای شرکت ها به این دلیل که گیاهان می توانند شروع به تولید ترکیبات مورد نیاز در یک ماده از هفته دانشگاه لوئیزویل پالمر گفت.

علاوه بر این چشم انداز ساخت مواد مخدر به جای اتصال جدید افراد سیگاری زیر سوال جدید در مورد دخانیات محل در جهان است.

“به عنوان یک دانشمند و محقق هستم مشتاق در مورد کسب و کار تولید و فروش محصولات توتون و تنباکو” پالمر گفت. “اما من فکر می کنم که شرکت های دخانیات احتمالا نقشه کشی در بسیاری از تجربه … شاید منطقی و شاید زیبا است که شرکت های دخانیات دخیل هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im