شورای حرکت رو به جلو در تغییرات Sir John A. Macdonald میراث در کینگستون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کینگستون شورای شهر ملاقات کرد برای دومین روز متوالی یکشنبه شب به بحث در مورد چند مسائل از جمله میراث Sir John A. مک دونالد در شهر.

شورای مورد بحث برای بیش از سه ساعت توصیه هایی از یک شهر گزارش کارکنان که به جلو قرار داده و پیشنهادات خود را از شهر “داستان ما تاریخ” نامزدی عمومی پروژه. این پروژه بخشی از چتر “Sir John A. 360 درجه” ابتکار سنجیده پاسخ های عمومی به شهر چگونه باید به نمایندگی مک دونالد تاریخ محلی.

ادامه مطلب: Kingston, Ont., معترضان درخواست شهرستان به حذف پارک شهر Sir John A. Macdonald مجسمه

محلی touchpoint برای بحث شده است و یک مجسمه از مک دونالد در پارک شهر. معترضان بارها و بارها به نام برای حذف آن, اما این شهر تصمیم گرفتند به جای حذف بناهای تاریخی برای اضافه کردن متن به آنها.

“در حالی که بسیاری از مردم که برای شرکت در ‘داستان خود را, ما, تاریخ,’ پروژه نشان داد که تمایل به دیدن این بنای تاریخی در محل باقی می ماند و دیگران همچنان به تماس برای حذف آن” این گزارش اشاره کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند توصیه در این گزارش تصویب شد از جمله از بین بردن پلاک ها که ایستاده روح John A. لوکوموتیو در کنفدراسیون پارک و مجسمه مک دونالد است که می ایستد در پارک شهر.

آنها را با جایگزین جدید پلاک که “بگو کامل تر و فراگیر حساب از تاریخ خود را در یک کینگستون زمینه” با توجه به شهرستان گزارش.

شورا نیز رای به تشکیل یک گروه کاری که شامل هر دو بومی و غیر بومی اعضای جامعه به توسعه بیشتر حساب به لحاظ تاریخی دقیق از مک دونالد در وب سایت شهر.

این گروه همچنین به اتفاق آرا توافق کردند که برای اضافه کردن یک زمین به رسمیت شناختن بیانیه به شهر سایت و در پایین تمام ایمیل امضا.

Sir John A. Macdonald پلاک تخریب در Cataraqui گورستان

Sir John A. Macdonald پلاک تخریب در Cataraqui گورستان

در نهایت این شهر را حمایت نامگذاری شهر سوم عبور در راه است که منعکس کننده و جشن بومی جامعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما شورا رای به تسلیم تصمیم خود را در مورد اینکه آیا برای حذف نام “روح Sir John A.” از لوکوموتیو در کنفدراسیون پارک. بحث بر سر این موضوع اتفاق نمی افتد تا سه ماهه اول سال 2021.

چهارشنبه گیری آمده پس از دو سال رایزنی با مردم گروه — اتاوا-بر اساس بومی مشاوره گروهی — که ارائه بینش در شهر چگونه باید نمایندگی مک دونالد میراث از جمله نقش او در مدارس مسکونی.

این تغییرات جزئی و یا “ترفند” به کینگستون نمایندگی مک دونالد این گروه می گوید را نشان می دهد “شهر کینگستون است که مایل به تغییر زمان مکالمه و تاثیر گذاری در چگونگی درک مردم از شهر و تاریخچه آن” با توجه به گزارش.

این گروه پس از آن توصیه می شود این شهر بیشتر تمرکز بر تغییرات اساسی و در نهایت “labour-intensive تغییرات سیستمیک است که نیاز به شهر کینگستون به تکامل که چگونه آن را در کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که حقوق صاحبان سهام بیشتر تنوع و شمول هستند و از طریق آن سیاست ها و شیوه است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>