شهرستان که در San Jose Sharks بازی ممنوعیت تجمع جرم با توجه به کروناویروس نرخ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کالیفرنیا شهرستان که در آن سن خوزه کوسه’ خانه آرنا واقع شده است منع همه اجتماعات بزرگ از بیش از 1000 نفر به دلیل افزایش نرخ COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

ممنوعیت اثر در چهار شنبه 11 مارس در نیمه شب PT و در محل باقی می ماند برای سه هفته با توجه به شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت.

این ممنوعیت خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر سه بازی خانه برنامه ریزی شده در مرکز شیره برابر Montreal Canadiens (19 مارس) در بوستون برونز (21 مارس) و آریزونا شغالها (29 مارس).

آن را نشانه اولین بار عمده آمریکای شمالی یا تیم ورزشی در لیگ خواهد بود مجبور به تعویق انداختن یا لغو بازی با توجه به شیوع.

در اوایل این هفته, BNP Paribas Open, نزدیک به اصلی مسابقات تنیس مجموعه ای برای شروع روز شنبه در کالیفرنیا بیابان به تعویق افتاد پس از یک مورد از coronavirus تایید شد در Coachella Valley.

اعلام جمعه آمد ساعت پس از عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: مرگ برای اولین بار در شهرستان از COVID-19.

یک زن در دهه 60 تا به حال در بیمارستان بستری شده است برای چندین هفته با این ویروس قبل از مرگ.

“این یک لحظه بحرانی در رشد شیوع COVID-19 در شهرستان سانتا کلارا گفت:” دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, افسر بهداشت در انتشار اخبار.

“قوی اقدامات ما در حال بدست گرفتن امروز طراحی شده به سرعت گسترش بیماری است.”

کودی گفت که تصمیم به ممنوعیت اجتماعات بزرگ طراحی شده است به منظور کاهش تعداد افرادی که ممکن است بیمار و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق شدن.

شهرستان سانتا کلارا تایید شش مورد جدید از این ویروس در روز دوشنبه افزایش آن در مجموع به 43 مورد تأیید.

در بیانیه روز دوشنبه کوسه گفت: آن را موظف به رعایت دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>