شجاعت پرچ نقطه بالا در مرحله حذفی پس از ضرب و شتم آبی به صورت 4 پیروزی راست

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سامانتا Mewis و کریستال دان هر یک به ثمر رساند و کارولینای شمالی شجاعت برنده چهارم خود را مستقیم بازی ضرب و شتم آسمان آبی 2-0 شنبه شب در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش جام.

دو بار لیگ قهرمان دفاع از پایان مرحله گروهی بالای میدان رویم به مرحله یک چهارم نهایی.

Mewis به ثمر رساند در هفتمین دقیقه برای سریعترین هدف از این چالش جام تا کنون. دان اضافه شده اولین هدف از این مسابقات را در دقیقه 57. هر دو بازیکن شد و در ایالات متحده, تیم ملی که موفق به کسب جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه.

شجاعت منجر مسابقات در گل به ثمر رساند و هفت. آنها اجازه فقط یک.

سازمان دیده بان | شجاعت ادامه غالب مسابقات:

سامانتا Mewis سوابق یک گل زود هنگام به عنوان کارولینای شمالی شجاعت می رود به شکست آسمان آبی FC 2-0 به پایان برساند در بالای NWSL چالش های جام مرحله گروهی در 4-0-0. 0:53

کارولینای شمالی به جلو جسیکا مک دونالد در آمد و به عنوان یک زیر در دقیقه 64 برای اولین بار ظاهر این مسابقات است. مک دونالد بود که پرستاری یک ران راست آسیب است.

آن را نهایی مسابقه گروه از هشت تیم مسابقات است. نتایج حاصل از باز کردن مرحله تعیین بذر به صورت حذفی دور.

لیگ نهم تیم اورلاندو, غرور, انصراف از چالش فنجان قبل از آن آغاز شده و پس از چند بازیکن تست مثبت برای coronavirus.

آسمان آبی به پایان رسید و افتتاح مرحله 1-2-1 و در مکان هفتم.

هفتم-کشت آسمان آبی را بازی واشنگتن روح در یک چهارم نهایی.

سازمان دیده بان | کانادا شریدان کلاچ ضربه صرفه جویی در:

Kailen شریدان از Whitby, Ont., می آید تا با یک توقف در کریستال دان کارولینای شمالی شجاعت. 0:38

سینکلر خار پایان مرحله گروهی winless

پورتلند خار را بالا کشت کارولینای شمالی در مرحله یک چهارم نهایی ملی فوتبال زنان لیگ چالش های جام حذفی پس از بسته بندی تا مرحله گروهی با قرعه کشی گل با رقیب OL سلطنت در روز دوشنبه.

خار شد winless در دور باز به پایان گذشته در میان هشت تیم در این مسابقات بود که بسته بندی تا مرحله گروهی مسابقات دوشنبه.

سوفیا Huerta به دست آورد توسط سلطنت در خارج از فصل ساخته شده و برای اولین بار شروع و تا به حال یکی از این تیم را بهترین شانس در اواخر نیمه اول. تیلور اسمیت باز بود در دقیقه 61 اما او به ضرب گلوله رفت.

سازمان دیده بان | سلطنت و خار و بازی به قرعه کشی گل:

کریستین سینکلر از برنابی B. C. رهبری این حمله برای پورتلند خار اما آنها قادر به نمره 0-0 قرعه کشی در برابر OL سلطنت FC. 1:43

پورتلند کنترل شده در اختیار داشتن برای بسیاری از نیمه اول اما سلطنت دروازه بان میشل Betos ذخیره تلاش از هر دو کریستین سینکلر و rookie مورگان ویور. Raquel رودریگز کردم و بلند مدت به ضرب گلوله از بالای جعبه در دقیقه آخر از مقررات اما Betos مدال دیگر آن است.

سلطنت شاهد بازگشت جسیکا Fishlock که تا به حال شده از فصل گذشته به دلیل آسیب ACL. او در آمد و به عنوان یک زیر در دقیقه 72.

لیندزی Horan را برای خار پس از به ثمر در این تیم آخرین بازی 1-1 قرعه کشی با واشنگتن روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>