دادگاه پرونده را نشان می دهد Reade صحبت از آزار و اذیت در بایدن دفتر

تارا Reade سابق کارمند که متهم جو بایدن از آزار او در 1990s و شکایت به شوهر سابق او را مورد آزار و اذیت جنسی در بایدن را در مجلس سنا با توجه به یک سال 1996 دادگاه پرونده.

در بیانیه ثبت در دادگاه عالی کالیفرنیا در سان لوئیس Obispo County, Reade سابق, شوهر, Ted Dronen مراجعه کننده به اتهام آزار و اذیت اما اشاره نمی کند حمله و یا ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چه کسی درگیر شد.

“در موارد متعدد درخواست مربوط به یک مشکل است که او در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا “جو بایدن” امروز Dronen گفت: در سال 1996 دادگاه پرونده یک کپی از آن به دست آمده توسط سیاسی. “درخواست به من گفت که او در نهایت رخ داد یک معامله با رئیس ستاد سناتور و چپ و موقعیت خود را.”

Dronen ساخته شده این بیانیه پس از تشکیل پرونده برای طلاق و در پاسخ به Reade درخواست به صورت یک سفارش محدود. در سوابق Reade گفت که او مورد نیاز برای محافظت از خودش و پس از آن-دختر جوان, متهم Dronen از سوء استفاده فیزیکی.

در ماه مارس Reade وارد تجاوز جنسی اتهامات علیه بایدن گفت که در حالی که او مشغول به کار به عنوان یک مشاور در دفتر کار خود در سال 1993 او تحت فشار قرار دادند تا او را در برابر دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در مجلس سنا راهرو.

در 2019, Reade به حال متهم بایدن از نامناسب او اما نمی محرمانه او حمله و او را.

بایدن این کمپین با اشاره به Reade را با بیانیه های مختلف به مطبوعات در سال گذشته از جمله که در آن او گفت: خبر مربوط به یک سال پیش: ‘من می ترسم از او که او قرار بود به من را در یک اتاق و یا هر چیزی. این بود که نوع پرنیان.'”

“هر روز بیشتر و بیشتر تناقضات بوجود می آیند” بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت.

Reade جدید وکیل داگلاس Wigdor گفت: این غیر معمول نیست برای قربانیان جرم و سوء استفاده را به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد تجارب خود را در طول زمان. از ذکر “آزار و اذیت” در سال 1996 تشکیل پرونده Wigdor گفت: “او با شوهرش که این یک حمله است. آنچه در آن می کند نشان می دهد این است که چیزی اتفاق افتاده است و او ویران شد در مورد آن.”

دادگاه, سند, اولین گزارش سان لوئیس اوبیسپو تریبیون در روز پنج شنبه بیشتر سوخت Reade این اتهامات که همواره حاضر به presumptive دموکراتیک نامزد در هفته های اخیر. اخبار دادگاه پرونده پدید آمده فقط به عنوان Reade نشستم با madadi برای یک دوربین ،

“من می خواهم بگویم: من و شما وجود دارد جو بایدن” Reade گفت کلی در روز پنج شنبه با توجه به یک کلیپ ویدئویی ارسال شده در کلی خوراک توییتر. “لطفا گام به جلو و پاسخگو. شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.”

بایدن را رد اتهام در مارس 1 مصاحبه در MSNBC.

این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن نبود” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر