دادگاه توقف ممنوعیت تجمع جرم در کنتاکی کلیساها

فرانکفورت, Ky. — یک دادگاه فدرال متوقف فرماندار کنتاکی موقت ممنوعیت تجمع جمعی از اعمال در فرد مذهبی خدمات پاکسازی راه را برای روز یکشنبه کلیسا.

ایالات متحده منطقه قاضی گرگوری F. Van Tatenhove روز جمعه با صدور موقت سفارش ضابط امر به معروف اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear دولت از اجرای ممنوعیت تجمع جرم در “هر فرد در خدمات مذهبی که پایبند به قابل اجرا اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل.”

حاکم از منطقه شرق کنتاکی طرفه با خیمه کلیسای باپتیست در نیکلاسویل اما شامل همه مکان های عبادت در اطراف کشورهای مشترک المنافع. دو تن دیگر از قضات فدرال و از جمله ایالات متحده در منطقه قاضی دیوید هیل قبلا حکم ممنوعیت قانون اساسی. بلکه در جمعه هیل کنتاکی غربی منطقه اعطا مریویلل Baptist Church یک دستور اجازه می دهد در فرد خدمات خاص که کلیسا ارائه آن رعایت بهداشت عمومی مورد نیاز است.

استثنا به دموکرات فرماندار shutdown سفارش شامل سفر به فروشگاه مواد غذایی بانک و داروخانه ها و فروشگاه های سخت افزاری. Beshear قبلا اعلام کرده بود که مکان عبادت در کنتاکی قادر خواهد بود تا یک بار دیگر نگه دارید در فرد خدمات شروع 20 اردیبهشت به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد دولتی است. زودتر جمعه او مشخص شده مورد نیاز برای مکان عبادت برای بازگشایی, از جمله محدود کردن حضور و غیاب در فرد خدمات به 33 درصد از ساختمان های اشغال ظرفیت و حفظ 6 پا از فاصله بین خانواده واحد است.

این قاضی فدرال را در خیمه کلیسای باپتیست مورد گفت Beshear بود “صادقانه انگیزه” در تمایل به حفاظت از Kentuckians’ سلامت و زندگی می کند اما نمی ارائه “یک دلیل قانع کننده برای استفاده از قدرت خود را به حد یک شهروند حق آزادانه ورزش چیزی است که ما ارزش تا حد زیادی — حق هر آمریکایی به دنبال وجدان خود را در مسائل مربوط به دین است.”

خیمه حال پخش خدمات در Facebook و برگزار drive-in, خدمات, اما جایگزین های ارائه شده “سرد و آسایش” با توجه به نظر. نظر در ادامه می گویند که خیمه اتهام آسیب جبران ناپذیر بود و به احتمال زیاد به موفقیت در محاسن آن قانون اساسی فدرال ادعا می کنند به عنوان متهمان نیست “اختلاف به چالش کشیده سفارشات جای یک بار در ورزش از دین در کنتاکی.”

“قانون اساسی خواهد ماند. آن را آسان خواهد بود برای قرار دادن آن در قفسه در دوران این به پایین کشیده شود و داستد کردن که راحت تر” ون Tatenhove نظر به عنوان خوانده شده. “اما آن است که سنت ما. آن کیفیت پایدار مستلزم آن است که آن را محترم شمرده شود حتی زمانی که آن سخت است.”

نظر خود را می گوید دادستان کل ایالت کنتاکی خواست دادگاه به درخواست دستور ایالتی و پس از این فرمان اجرایی به چالش کشیده نمی تنها درخواست به خیمه دستور داده نیز باید مشابه دامنه.

“هر دو احکام تأیید است که قانون منع دولت از درمان خانه عبادت متفاوت از فعالیت های سکولار در این بیماری همه گیر” دادستان کل دانیل کامرون یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: اواخر جمعه.

سه قاضی فدرال درخواست تجدید نظر دادگاه پنل هفته گذشته پاک راه را برای Maryville, کلیسای باپتیست به برگزاری رانندگی در خدمات عبادت در حالی که پیوستن به بهداشت عمومی مورد نیاز یک جایگزین است که Beshear به شدت تشویق در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما این پنل متوقف شده بود از استفاده از آن جهت در شخص عبادت خدمات.

مریویلل به مبارزه طلبیده بود Beshear را برای خانه عبادت برای نگه داشتن فرد در خدمات میان COVID-19 شیوع. حداقل 50 نفر با حضور در آن عید پاک در کلیسا و کلیسا برگزار کرده است دیگر خدمات پس از. در پاسخ به فرماندار گفت: Kentucky State Police troopers خواهد ثبت پلاک و محل اعلامیه در وسایل نقلیه گفتن عید پاک خدمات شرکت کنندگان آنها را به خود قرنطینه.

مریویلل تبدیل شده بود به دادگاه تجدید نظر پس از حال به حال در ابتدا حاضر به توقف Beshear منظور از استفاده از خدمات مذهبی گفت: این ممنوعیت همه تجمع جرم و در نتیجه نمی تبعیض علیه دین.

در نظم جمعه هیل گفت: فرماندار موفق به اثبات وجود محدودیت کمتر جایگزین برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 و شکست خورده برای رسیدگی به دادگاه تجدید نظر پیشنهاد برای محدود کردن تعداد افرادی که شرکت می تواند خدمات. او گفت که بار اثبات شد و فرماندار و Maryville, کلیسای باپتیست “احتمال موفقیت در محاسن ادعای خود را تحت کنتاکی مرمت آزادی مذهبی عمل می کنند.”

Beshear را تا به حال نه با صدور بیانیه ای در این احکام که از اواخر جمعه شب.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه است که روشن کردن در عرض چند هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و حتی مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر