قوانین دادگاه علیه اپستین قربانیان در بحث تقاضای معامله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک دادگاه تجدید نظر فدرال را رد کرده است امداد رسانی به قربانیان جفری اپستاین تحت جرم و قربانیان حقوق قانون امتناع از درخواست های خود را برای درمان مانند انتشار اسناد FBI و یک جلسه عمومی در اپستین پرونده جنایی در فلوریدا.

به نظر می آید به عنوان بخشی از یک تا 12 سال نبرد قانونی بین کورتنی وحشی که زیر سن قانونی که اپستاین از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته و دولت فدرال است. پس از اپستاین امن یک بحث درخواست معامله در سال 2008 وحشی یکی از دو “جین می کند” به شکایت فدرال ادعا ایالات متحده دفتر دادستان در میامی نقض قربانیان جرم و جنایت’ قانون حقوق (CVRA) با نگه داشتن بیش از 30 قربانیان در تاریکی در مورد اپستین غیر پیگرد قانونی قرارداد.

در ماه مه سال 2007 اپستاین مواجه شد 53-صفحه کیفرخواست برای قاچاق دختران زیر سن قانونی و می تواند صرف زندگی پشت میله های زندان, اگر متهم و محکوم شد. اما اپستین وکلا مخفیانه مذاکره با دادستان فدرال به ضایعات پیش نویس کیفرخواست و منحرف سرمایه التماس کرد گناه را به کمتر از اتهامات عنوان شده علیه دولت به جای. (اپستاین خدمت 13 ماه در بال از پالم بیچ کانتی زندان است. پول-مدیر بود که مجاز به صرف 12 ساعت در روز و شش روز در هفته در “آزادی کار” و در آن زمان وی در ادامه به سوء استفاده از زنان جوان است.)

روز دوشنبه دادگاه تجدید نظر حکومت CVRA صدق نمی کند به وحشی مورد چرا که “دولت هرگز ظ اتهام و یا در غیر این صورت شروع دادرسی جزایی علیه اپستین” و در نتیجه “این CVRA هرگز باعث شده است.”

“با وجود ما همدردی برای خانم های وحشی و دیگران مانند او که دچار وحشت غیر قابل بیان در اپستاین را دست تنها گذاشته شود در تاریکی—و پس از آن به نظر می رسد مثبت گمراه—توسط وکلای دولت ما خودمان را محدود به انکار او طومار” نوشت: در این پانل که شامل قضات Kevin C. Newsom, جرالد بارد Tjoflat و Frank M. هال. (این تصمیم نوشته شده توسط Newsom با Tjoflat concurring. قاضی هال عقیده داشت.)

“ما که حداقل به عنوان مسائل در حال حاضر ایستاده است که می گویند حداقل به عنوان CVRA در حال حاضر نوشته شده است—حقوق تحت عمل نمی وصل کنید تا زمانی که پرونده کیفری آغاز شده علیه متهم یا با شکایت اطلاعات و یا کیفرخواست” قضات’ تصمیم خود ادامه داد.

“از آنجا که این دولت هرگز در زمینه اتهامات و یا در غیر این صورت شروع دادرسی جزایی علیه اپستین به CVRA هرگز باعث شده است. این یک نتیجه, ما, مانند, اما آن را نتیجه ما فکر می کنیم قانون نیاز دارد.”

براد ادواردز یک وکیل برای قربانیان گفت: روزانه وحش او را درخواست یک جلسه قبل از کامل مدار یازدهم دادگاه تجدید نظر در پانل تصمیم.

“روشن است که حتی اکثر منفور دولت را درمان قربانیان اما ظاهرا احساس وجود دارد یک راه گریز در CVRA که دادستان و اپستاین با موفقیت به بهره برداری” ادواردز گفت: در یک ایمیل.

“برای تمام دلایل داده شده در 60 صفحه ای نظر مخالف ما به شدت مخالف با امروز حاکم—که برگ قربانیان مثل خانم وحشی بدون هیچ گونه درمان حتی برای قربانیان مانند او شده اند ‘مثبت گمراه’ توسط دادستان فدرال.”

در فوریه 2019 ایالات متحده در منطقه قاضی Kenneth A. Marra حکم دادستان فدرال در میامی نقض CVRA توسط مخفیانه مذاکره با اپستین وکلا به جمع و جور کردن اتهامات عنوان شده علیه او به دادگاه های ایالتی. “دادخواهان و دیگر قربانیان باید ابلاغ شده است از قصد دولت برای نگاهی که البته قبل از آن محدود خود را تحت عنوان” درخواست توافق Marra نوشت: در تصمیم خود.

اما در ماه سپتامبر Marra رد قربانیان درخواست برای درمان که شامل دفع ادرار درخواست مقابله ایمنی مقررات است که محافظت اپستاین و خود را متهم همدستان. به اتهام شرکت در توطئه گران با توجه به این توافق شامل “سارا Kellen, Adriana راس, Lesley Groff یا نادیا Marcinkova.”

وحشی درخواست ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای یازدهم مدار معکوس Marra تصمیم و دستور دادگاه منطقه به اعطای قربانیان “همه مناسب درمان” از جمله عقب “به NPA ایمنی مقررات برگزاری یک جلسه عمومی در مورد انتشار اسناد و جایزه از وکلای’ هزینه ها.”

تجدید نظر تصمیم دادگاه نشان می دهد که CVRA صدق نمی کند به اپستین قربانیان در همه.

با توجه به قانون فدرال قربانیان جرم و جنایت باید حقوق—که شامل حق اطلاع به موقع از هر مکان دادگاه مربوط به جرم و جنایت; حق شنیده می شود در هر مکان اقدام در دادگاه بخش مربوط به درخواست و یا صدور حکم و حق مشورت با وکیل برای دولت در این مورد است.

“تفسیر CVRA که درخواست پیشرفت و دادگاه منطقه اتخاذ شده است محتمل است; CVRA می تواند به عنوان خوانده شده به اعمال قبل از اتهام” پنل اعلام کرد. “ما نتیجه گیری هر چند با اکراه به خصوص با توجه به بدرفتاری که عرضحال دهنده به نظر می رسد که رنج می برد در دست دادستان فدرال—که قانون است و نه بهترین و نه به طور طبیعی به عنوان خوانده شده که در راه است.”

“تعادل می گیریم که عمل را از نظر—از جمله این مقررات است که در آن درخواست متکی—نشان می دهد که آن حمایت اعمال می شود تنها پس از شروع دادرسی جزایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>