Coutts و رودخانه شیر پیاده سازی محدودیت آب در میان تامین نگرانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خدمه دیگر قادر به پمپ آب به اندازه کافی از شیر رودخانه به نگه دارید تا با تقاضا در دو southern Alberta شهرداری.

شهر شیر رودخانه و روستای Coutts سهم خود را در تامین آب است.

“ما شده اند قادر به قرعه کشی از رودخانه دیگر گفت:” جیم Willett, شهردار Coutts. “ما تا به عنوان اوایل به عنوان اولین هفته یا بیشتر از ماه جولای. ما قادر به نگه داشتن ما مخزن پر است.

“در حال حاضر که آب وجود ندارد و این مخازن در حال شروع به رها کردن.”

ادامه مطلب: آلبرتا مرز جوامع ترس کمبود آب پس از شیر رودخانه سقوط در ایالات متحده

آب محدودیت های غیر ضروری استفاده از یک اثر موج دار شدن از شکست فاجعه بار از یک سیستم انحراف آب در مونتانا به ارمغان می آورد که آب از سنت مری رودخانه به رودخانه شیر, ترک شیر رودخانه بسیار کم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دلیل ما در حال رفتن به سطح 2 از محدودیت آب است زیرا آنها دیگر پمپاژ بالاتر از یک متر مکعب در ثانیه گفت:” پگی Losey شهردار رودخانه شیر. “آنها تا به حال به سرعت آن را به سمت راست پایین به دلیل گل و لای.”

شکست اتفاق افتاده است در آنچه شناخته شده به عنوان رها کردن 5. تعمیرات نیز مورد نیاز در رها کردن 2 عظیم سازه های بتنی فقط در سراسر مرز است که تامین آب به جوامع مزارع و مراتع در هر دو طرف مرز.

“وضعیت سیاسی در این [ایران] کشورهایی که انتخابات سال است که همه در تلاش برای ایجاد برخی از نقاط و برخی از تامین مالی رفتن” Willett گفت. “آن بوده است اعلام شرایط اضطراری توسط دولت فدرال بنابراین وجود دارد برخی از وجوه که قادر به جریان که در راه است.”

ادامه مطلب: روستای Coutts انتظار می رود به احساس اثر جدید کانادا-آمریکا مرز محدودیت با توجه به COVID-19

تعمیرات در حال حرکت رو به جلو با تامین بودن در آورده از کانادا به مکان های از راه دور, اما بارش شدید باران در این منطقه باعث شده است که برخی از تاخیر.

Losey گفت: یک سوم رها شده است همچنین پرچم به عنوان یک نگرانی است.

“هنگامی که آنها پمپ آب از شماره 1 رها کردن آنها دریافتند که وجود دارد این است که برخی از در معرض میلگرد و سیمان ترک خورده است به طوری که آنها نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد” او گفت:. “آنها هنوز به تصمیم می گیرید اگر آنها در حال رفتن به انجام این کار در حال حاضر در حالی که آنها در حال انجام دو قطره.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

U. s. Bureau of Reclamation امیدوار است به تعمیرات به حداقل قطره 2 و 5 انجام شده توسط سپتامبر.

Losey گفت: تامین آب باید نگه دارید برای یکی دیگر از سه تا چهار ماه اگر مردم به دنبال آب محدودیت هایی که شده اند در محل قرار داده.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>