COVID-19 در حال حاضر تاثیر فصل آینده مواج حوادث

به عنوان رویداد مهم ورزشی در سراسر جهان همچنان به تعویق افتاده و یا لغو در میان همه گیر شاخکهای از COVID-19 در حال حاضر شروع به کشش به سال آینده مواج فصل در کانادا.

در اواخر روز پنجشنبه اعلام شد 2020 خپله Jenkins, کلاسیک, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه سپتامبر در Cornwall, Ont., لغو شده است.

‘به خپله’ یکی از خیمه اوایل bonspiels در پیچش یا حلقه زنی تقویم.

“این تصمیم یک مشکل امروز اعلام کرد ساخته شده بود توسط کمیته سازماندهی و در بهترین منافع محلی و حامیان و طرفداران و داوطلبان و curler” این رویداد اعلام کرد از طریق ایمیل.

سال گذشته جان اپپینگ شکست براد Jacobs در مردان final. این تورنتو مبتنی بر جست و خیز چهارم خپله عنوان.

جنیفر جونز برنده اول او خپله عنوان در سال گذشته با شکست دادن Tracy فلوری در بازی های قهرمانی است.

“ما کاملا به ما لذت می برد اولین بار رقابت در خپله جنکینز کلاسیک و غمگین به تعویق افتادن اما می دانم که آن را دوباره قوی تر از همیشه” جونز گفت.

“ما به دنبال به جلو به زمانی که ما می توانیم این نگرانی ها پشت سر ما و تمرکز بر پیچش یا حلقه زنی دوباره.”

اپپینگ می گوید او نا امید به شنیدن خپله لغو شده است در این فصل اما می داند که چرا این تصمیم بود.

“ما همیشه به جلو نگاه به بازی در خپله و نمی توانید صبر کنید به پشت در 2021,” او گفت:.

نزدیک به 50 تیم از سراسر جهان در سفر خود به کرن در سپتامبر گذشته برای رقابت در این خپله جذب بالا کانادایی و بین المللی تیم در این بازی است.

سازمان دهندگان می گویند این رویداد را در بازگشت در سال 2021 به مناسبت سالگرد 25 از این رویداد.

بیشتر مواج لغو

لغو خپله می آید یک هفته پس از سه جهان مواج تور حوادث لغو شد.

این Canad کاروانهایی, مردان, زنان و مخلوط دونفره کلاسیک مجموعه را در اواسط ماه اکتبر تمام شده است لغو شد. این رویداد سالانه برگزار در پورتیج پیچش یا حلقه زنی باشگاه در Portage la Prairie ،

“این است که با حسرت و غم و اندوه است که ما باید اعلام لغو 2020 Canad کاروانهایی حوادث کلاسیک. این وقایع شامل Canad کاروانهایی مردانه کلاسیک این Canad کاروانهایی زنان کلاسیک و Canad کاروانهایی مخلوط دونفره کلاسیک” سازمان ارسال شده به وب سایت خود را در اواخر ماه آوریل است.

کسانی که در دنیای مواج تور حوادث عضویت در این سال را مردان زنان و مخلوط دو برابر دنیای قهرمانی به عنوان حوادث اوراق با توجه به جهانی همه گیر.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی نگران این سال را نوعی درخت خلنگ یا خاربن قهرمان شد, در مورد سال آینده مواج فصل براد Gushue بود کوتاه و به نقطه.

“بسیار نگران” او گفت:.

لغو ارسال تکان طریق پیچش یا حلقه زنی جامعه به عنوان ترس از دست رفته نیم فصل شروع به خزش به تمرکز.

اولین گرند اسلم از پیچش یا حلقه زنی رویداد برنامه ریزی شده است برای شروع در اکتبر. 20 در سارنیا-لمبتون, Ont. در این مرحله سازمان دهندگان می گویند هیچ به روز رسانی در مورد وضعیت در اسلم برنامه در این زمان.

زمانی که به شدت همه گیر شد اول اینکه متوجه شدم پیچش یا حلقه زنی کانادا با ارسال یک پیام به همه پیچش یا حلقه زنی باشگاه در سراسر کانادا به “بلافاصله به طور موقت به حالت تعلیق در تمام داخلی تحریم پیچش یا حلقه زنی, فعالیت, تا اطلاع ثانوی در نور از خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر