COVID-19: B. C. مرد در قرنطینه ژاپنی کشتی کروز می شود زود خانه پرواز در آمریکا هواپیما

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

B. C. پدر رها پس از یادگیری پسرش که قرنطینه شده بر روی یک کشتی کروز در ژاپن برای نزدیک به دو هفته است در نهایت آمدن به خانه.

اما اسپنسر Fehrenbacher نمی تواند پرواز به کانادا با 255 کانادایی گیر الماس شاهزاده کشتی. به عنوان یک شهروند آمریکایی او را گرفتن و پرواز کردن با یک نظامی ایالات متحده هواپیما یکشنبه.

دائم کانادا ساکن خواهد شد و سپس صرف دو هفته دیگر تحت یک کل جدید قرنطینه در هر دو پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و یا در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

ادامه مطلب: COVID-19: آمریکایی ها تخلیه از کشتی کروز در صورت 2nd قرنطینه

برای پدر اسکات Fehrenbacher شده است که تماشای حماسه اشکار شدن از خانه و خانواده در فورت لنگلی او را تنها رها پسرش است که دیگر گیر در هیئت مدیره کشتی.

“او خواهید بود در یک مکان بسیار امن تر, بنابراین من اضافی از ذهن نیست دو هفته او نمی ذهن اضافی دو هفته” Fehrenbacher گفت. “آن را فقط نمی خواهد در الماس شاهزاده خانم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Fehrenbacher می گوید اسپنسر با تصویب ضروری غربالگری که آمریکایی ها باید به هیئت مدیره دو اجاره هواپیما که رفتگان یکشنبه. هواپیما را سر به کالیفرنیا پایه اول و سپس مسافران باقی مانده به تگزاس.

COVID-19: اتاوا را به خانه کانادایی در الماس شاهزاده کشتی کروز

COVID-19: اتاوا را به خانه کانادایی در الماس شاهزاده کشتی کروز

29 ساله بود در کشتی با دو نفر از دوستان خود را به جشن سال نو چینی. سه نفر در حال صرف دو سال گذشته تحصیل در خارج از کشور در چین است.

کشتی با عجله به سمت یوکوهاما در نزدیکی توکیو در اوایل این ماه بیش از نگرانی های که جدید COVID-19 پخش شد در میان مسافران آن است.

بیش از 350 نفر را پس از آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به ژاپنی مقامات بهداشتی. هفتاد از آن موارد گزارش شده در روز یکشنبه ،

ادامه مطلب: Coronavirus: B. C. مرد در میان آن گیر کرده در قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

اسپنسر شده است در میان آنها اما متوقف نشده پدرش را از نگرانی.

“من آرزو می کنم من می تواند مکان های تجاری با پسر من دلیل این که شما فقط احساس خارج از کنترل” Fehrenbacher گفت. “او در یک نقطه سخت است اما این باعث می شود برای شب های بی خوابی.”

این دو بحث را از طریق WeChat هر روز که Fehrenbacher می گوید: “کمک می کند تا هر دو ما است.”

“او الهام بخش من” پدر گفت. “من فکر ‘شما باید خیلی بیشتر مانند من بسیار عصبی است.’ اما او شده است, خوش بینانه, او شده است و حتی او شده است بسیار مثبت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آمریکا اجاره هواپیما حامل مسافران کشتی کروز ترک توکیو به بازگشت به خانه پس از COVID-19 قرنطینه

آمریکا اجاره هواپیما حامل مسافران کشتی کروز ترک توکیو به بازگشت به خانه پس از COVID-19 قرنطینه

اسپنسر قبلا گفته اخبار جهانی که در حالی که در گیر بودن در کابین خود مشکل است او و دوستان خود را در آینده کابین بیش از اند قادر به دسترسی به بالکن و صحبت کنید. کارکنان نیز انطباق و مفید است.

به تازگی مهمان شده اند مجاز به حرکت در اطراف برخی از زمینه های مشترک از کشتی را برای مدت کوتاهی از زمان است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: واشنگتن تخلیه آمریکایی ها به این دلیل که مسافران و خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

برخی از مسافران روی عرشه کشتی گفتند که تصویب این فرصت را به یک پرواز به آمریکا به دلیل اضافی قرنطینه. وجود دارد همچنین نگرانی بیش از اینکه در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

ادامه مطلب: دولت فدرال منشور هواپیما برای تخلیه کانادایی در هیئت مدیره الماس شاهزاده

کانادا روز شنبه اعلام کرد آن را اجاره خود هواپیما برای تخلیه شهروندان کانادا از کشتی اما خروج نهایی تاریخ نشده است اعلام کرد

کانادا پرواز است انتظار برای پرواز آسمان از ژاپن به کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., جایی که آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از آن حمل و نقل به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسپنسر می گوید: او خوشحال بود و در نهایت خاموش شدن کشتی است و به دنبال به جلو به روز او می تواند با خانواده اش در فورت لنگلی.

“برنامه این است که برای دیدار با پدر من رفتن نشستن در تجارت پست آبجوسازی در فورت لنگلی و یک آبجو با ساندویچ مرغ و سیب زمینی, سیب زمینی سرخ کرده,” او گفت:.

پس از شنیدن در مورد اسپنسر رویای وعده غذایی در اوایل این هفته در اخبار جهانی رادیو ed schultz تجارت پست آبجوسازی کارکنان اطلاع او آبجو و غذا خواهد بود در خانه.

سرزمین اصلی چین روز دوشنبه گزارش ترقی اندکی در ویروس جدید موارد و افزایش 105 در مرگ و میر ناشی از این بیماری در مجموع 1,770 پس از وقوع آغاز شد و در آن کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این 2,048 موارد جدید به دنبال سه روز ریزش بود اما تا فقط 39 نفر از روز قبلی ، یکی دیگر از 10,844 مردم از بهبود COVID-19 و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام.

—با فایل های از آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>