COVID-19: بیمارستان کانادایی فضای یک نگرانی با وجود درس از سارس کارشناسان می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا کارشناسان پزشکی می گویند این کشور در حال حاضر نامعقول اتاق اورژانس را در پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله اگر درست شیوع رمان coronavirus یا COVID-19 بودند را نگه دارید در کانادا.

تا کنون این ویروس به طور نسبتا موجود به سرزمین اصلی چین و قدردانی در یک قسمت به یکی از بزرگترین قرنطينه در تاریخ مدرن است.

“ما نباید به عقب نگاه کنید و تاسف است که ما موفق به استفاده از پنجره فرصت است که ما در حال حاضر” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک پیام به تمام کشورهای جهان جمعه.

ادامه مطلب: COVID-19: Coronavirus تکثیر هشت برابر کره جنوبی به عنوان موارد پرش به 433

خطر ابتلا به این ویروس در کشور کانادا در حال حاضر بسیار کم است و مقامات بهداشت عمومی شده اند زمان برای تلاش های خود را برای شناسایی و جداسازی این نه مورد تایید در کشور تا کنون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صدها نفر از بیماران در سراسر کشور که مورد آزمایش منفی برای این ویروس نیز نشانه آن است که مهار تلاش های در حال کار به عنوان آنها باید.

اما کانادا در تازه ترین مورد در بریتیش کلمبیا مطرح شده است و نگرانی در مورد که در آن و چگونه این بیماری در حال انتقال به خارج از کشور. بر خلاف دیگران که وارد این ویروس از چین یا از افرادی که اخیرا به چین زن در 30s قرارداد این بیماری در ایران است.

شیوع کروناویروس: چین گزارش قابل توجهی کاهش روزانه موارد را به 397

شیوع کروناویروس: چین گزارش قابل توجهی کاهش روزانه موارد را به 397

“هر گونه وارداتی موارد مربوط به ایران می تواند یک شاخص است که وجود دارد گسترده تر انتقال از ما در مورد گفت:” کانادا افسر ارشد پزشکی دکتر ترزا Tam جمعه.

کانادا گام های مهمی را برای جلوگیری از این نوع از شوک که فرود آمد انتاریو در طول شیوع کروناویروس شناخته شده به عنوان سارس در سال 2003 که منجر به 44 مرگ و میر. ایجاد آژانس بهداشت عمومی کانادا که Tam سر یکی از آنها است.

این کشور در حال حاضر بهتر هماهنگ شده افزایش آن آزمایشگاه-تست قابلیت ها و آماده است برای ردیابی افراد تماس به پیدا کردن افرادی که ممکن است گرفتار یک بیماری مسری بدون دانستن آن.

ادامه مطلب: COVID-19 و توکیو بازی های المپیک: آنچه شما باید بدانید

اما هنگامی که تعداد ورودی موارد می رسد یک توده مهم این رویکرد باید تغییر کند با توجه به عفونی-بیماری پزشک دکتر اسحاق Bogoch از تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او تشبیه پاسخ به تلاش برای گرفتن پرواز توپ در بیرون از محیط: به عنوان تعدادی از توپ در هوا را افزایش می دهد, آنها را تبدیل به سخت تر و سخت تر گیر.

“هر سیستم مراقبت های بهداشتی دارای محدودیت” Bogoch می گوید. “سوال این است که اگر ما شروع به گرفتن هولناک با موارد چگونه کشیده می تواند ما را دریافت کنید؟”

ادامه مطلب: با COVID-19 نوظهور در کشورهای مقامات بهداشت نگران untraceable خوشه

بسیاری از اورژانس-اتاق پزشکان معتقدند کانادا ERs در حال حاضر به عنوان کشیده به عنوان آنها می توانید دریافت کنید و نگران که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها به طور ناگهانی به حال برای شروع درمان COVID-19 موارد یکهو.

از بهداشت عمومی چشم انداز بزرگترین چالش ممکن است به عنوان ساده برقراری ارتباط در سراسر همه بخش های نظام سلامت در سراسر کشور گفت: دکتر یاس Pawa رئیس بهداشت عمومی و پزشکان از کانادا.

“ما پوشش بسیار گسترده جغرافیایی منطقه,” او گفت: هر چند او افزود که در کانادا ساخته شده است گام های بلندی در این دوره از سارس تجربه و شیوع آنفولانزای H1N1 در سال 2009.

شیوع کروناویروس: انگلیسی, مسافران پیاده الماس شاهزاده کشتی کروز

شیوع کروناویروس: انگلیسی, مسافران پیاده الماس شاهزاده کشتی کروز

دکتر آلن دروموند از کانادا انجمن پزشکان اورژانس که با این نسخهها کار در بیمارستان در پرت, Ont., می گوید که او نمی خواهید به fearmonger به خصوص با توجه به تمام درس های کانادا آموخته از گذشته شیوع ولی واقعیت زندگی در ER را به او می دهد قابل تامل است.

“ما روز به روز تجربه در بیمارستان ها شلوغ قادر به دریافت حق بیمار در سمت راست تخت در یک روز به صورت روز ? باعث می شود ما واقعا سوال چه یکپارچگی سیستم مراقبت های بهداشتی ما خواهد بود در عمده شدید بیماری همه گیر” Drummond می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او پیش بینی است که یک بیماری مانند COVID-19 اگر آن را به طور گسترده ای گسترش می تأثیر عمده ای از جمله امکان لغو اعمال جراحی و حرکت پایدار بیماران خارج از بیمارستان که در غیر این صورت باقی بماند.

ادامه مطلب: ایتالیا گزارش 1st مرگ از COVID-19 به عنوان موارد بیش از چهار تا 19

“من فکر می کنم وجود دارد که به سخت گیری های ساخته شده در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد, با توجه به محدود بودن هر دو گرايش و (فشرده-مراقبت) تخت و ما احتمالا برخی از درجه ای از مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی,” او می گوید.

این مشکل ممکن است حتی برجسته تر چون کانادا پیری جمعیت, او گفت:. ویروس تمایل به آمار افراد مسن تر با توجه به مشاهدات ساخته شده در چین و خارج از کشور و نیز به ویژه خطرناک برای افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

افراد مسن نیز تمایل به ماندن بستری در تخت بیمارستان حتی زمانی که آنها نسبتا پایدار بیماری به دلیل کمبود طولانی مدت مراقبت تخت در سراسر کشور است.

نگه می دارد که اتاق های اورژانس از بودن قادر به حرکت حاد بیماران از استروژن و به کسانی که تخت, محدود کردن بیمارستان’ ظرفیت برای رسیدگی به موارد جدید.

عودت کانادایی از ژاپن به درمان به صورت جداگانه اگر مبتلا COVID-19

عودت کانادایی از ژاپن به درمان به صورت جداگانه اگر مبتلا COVID-19

Tam موافقت جمعه که در بیمارستان با ظرفیت یک “انتقادی” از کانادا آمادگی بالقوه شیوع کروناویروس اما گفت که حتی بسیار بد فصل آنفولانزا می تواند یک اثر مشابه در اتاق اورژانس.

“اگر ما می تواند به تاخیر تاثیر coronavirus تا یک دوره خاص زمانی که وجود دارد کمتر آنفلوانزا برای مثال, که همچنین می تواند بسیار مفید,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین پیشنهاد کرد افرادی که نگران احتمال این که آنها در حال توسعه COVID-19 علائم باید تماس پیش به یک بیمارستان به طوری که آنها می توانید ترتیبات مناسب برای مهار و انزوای.

کانادا در حال انجام بهترین خود را همراه با هر کشور دیگری در جهان برای به دست گرفتن این زمان نسبی مهار و از پیش برنامه ریزی تام گفت.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>