COVID-19: کانادایی ها روی الماس شاهزاده خانم به خانه پرواز پنج شنبه, شامپاین می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادایی که صرف هفته ای یک coronavirus زده کشتی کروز در ژاپن خواهد مدیره یک دولت-اجاره هواپیما به آنها را به خانه پنج شنبه شب از وزیر امور خارجه می گوید.

هزاران نفر از مسافران که می خواهم مصرف کروز در الماس شاهزاده گیر شده اند روی عرشه کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در حالی که بیماری های دوبله COVID-19 تا به بیمار صدها نفر.

مقامات ژاپنی را تست کانادا مسافران برای ویروس قبل از اجازه دادن به آنها برای ترک این کشتی که در آن آنها می شود و آنها با اتوبوس به فرودگاه به هیئت مدیره چارتر هواپیما فرانسوا-Philippe شامپاین گفت.

ادامه مطلب: چین گزارش 349 جدید COVID-19 عفونت به عنوان تعداد موارد در هر روز کاهش می یابد

هر کسی که می خواهد به خانه آمده و پاک شده است به پرواز خواهد شد چک کردن دوباره نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در انتاریو قبل از نقل مکان کرد به قرنطینه در یک هتل و مرکز کنفرانس در Cornwall, Ont., چند صد کیلومتری شرق.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما آن دسته از مسافران که آزمایش مثبت برای COVID-19 باقی خواهد ماند در امکانات بهداشتی شامپاین گفت.

چهل و هفت حدود 250 کانادا مسافران زده شده بود توسط اشکال در آخرین شمارش به گفته مقامات کانادا.

“بهترین روش برای برخورد با کانادایی ها که آلوده شده اند با کروناویروس در ژاپن است که برای آنها درمان می شود به صورت محلی” شامپاین گفت: در اتاوا پس از سوال دوره چهارشنبه.

الیزابت ممکن است خواستار چین به تمرکز شدید خطر’ از اویغور اردوگاه های کار اجباری در میان شیوع کروناویروس

الیزابت ممکن است خواستار چین به تمرکز شدید خطر’ از اویغور اردوگاه های کار اجباری در میان شیوع کروناویروس

وزیر بهداشت Patty Hajdu اضافه شده است که نه تنها در امر حمل و نقل افراد بیمار در خانه به کانادا ایجاد خطر برای دیگران در همان هواپیما یک پرواز طولانی بدون خدمات بهداشتی و درمانی لازم در هیئت مدیره می تواند یک فرد آلوده وضعیت به وخامت است.

COVID-19 فکر این است که دوره کمون حدود دو هفته و evacuees صبر کنید که دوره قرنطینه هنگامی که آنها وارد خانه را به مطمئن شوید که آنها نمی مریض و گسترش این بیماری در کانادا.

اما اگر بیماران باید آزمایش منفی برای این ویروس تا به حال هیچ تماسی با بیماران آلوده و نشان می دهد هیچ نشانه کانادا افسر ارشد پزشکی دارای اختیار برای آزادی مسافران از قرنطینه اولیه, Hajdu گفت.

بسیار مورد انتقاد قرار قرنطینه از کروز کشتی برای پایان دادن به بعد شنبه. الماس شاهزاده 542 ویروس موارد بیشتر در هر محل خارج از چین, پزشکی و کارشناسان باید خود را با نام قرنطینه شکست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: COVID-19 را تحت تاثیر قرار نشده کانادا عرضه مواد مخدر در عین حال اما کارشناسان در حال تماشای

کانادا مقامات در انتظار مجوز نهایی از کسانی که در ژاپن قبل از هواپیما و گذر گاه مردم اصلی است که قادر به گرفتن توجه به شامپاین که اضافه شده است که دولت می خواست به مطمئن شوید که هر کانادایی در هیئت مدیره کشتی شده بود تماس گرفته شد و به طور کامل آگاه از گزینه های.

او گفت: فرود هواپیما در ژاپن پس از برخی از ویژگی های پیش بینی نشده, مسائل قبل از برخاستن شنبه. کانادا تخلیه قبلا برای برنامه ریزی پیش از آن در هفته.

یکی سالم کانادا مسافر گفت: او را مشتاق برای رفتن به صفحه اصلی و تاریخ خروج را در حال نقل مکان است “مایوس کننده است.”

“ما می خواهم به شنیدن آنچه که توضیح ممکن است به جای اینکه سمت چپ در تاریکی بار دیگر گفت:” Trudy کلمنت از کللندر, Ont.

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ مسافران تخلیه الماس شاهزاده کشتی کروز قبل از پرواز خانه

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ مسافران تخلیه الماس شاهزاده کشتی کروز قبل از پرواز خانه

لولیتا Wisener قرمز, گوزن, Alta., که همچنین به دنبال به جلو به آینده خانه گفت که او خوشحال نیست.

“لبخند در حال گرفتن یک کمی شکننده تر در حال حاضر, شما می دانید,” او گفت: از طریق اسکایپ.

این “امید” بودند که در آن اعلام شد شنبه گذشته که دولت را کانادایی ها از الماس شاهزاده خانم است که در حال حاضر در آستانه, او گفت:.

ادامه مطلب: B. C. اول تایید COVID-19 بیمار به طور کامل بهبود می گویند مقامات بهداشت

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یک چیز خوب است و ما در حال غرق شدن ، Wisener گفت.

“من شروع به احساس بد برای من است.”

Evacuees از مرکز شیوع کروناویروس را صرف نزدیک به دو هفته در CFB ترنتون تحت قرنطینه در حال آماده سازی برای بازگشت به خانه.

آنها قرار داده شد در انزوا پس از بازگشت آنها به کانادا از ووهان چین. دولت در حال حاضر مشغول به کار برای کمک به آنها تصمیم نهایی خود را در برنامه سفر هنگامی که آنها منتشر می شوند از قرنطینه.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>