COVID-19 مالی سوال: به تعویق انداختن پرداخت وام مسکن و فرصت های سرمایه گذاری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان بسیاری از کانادایی ها در مواجهه با پرسش های دشوار اطراف خود را ثبات مالی در میان COVID-19 بحران جهانی اخبار رسیده به کارشناسان برای مشاوره. آنها می گویند وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید کاهش بار مالی.

وام مسکن

دولت کانادا اعلام کرد یک وام مسکن تعویق برنامه در ماه مارس برای کمک به کسانی که نمی توانید پرداخت های ماهانه خود را. بزرگ شش بانک در کشور: بانک مونترال, CIBC, بانک ملی از کانادا RBC Royal Bank, Scotiabank و بانک TD همچنین می گویند آنها اجازه خواهد داد که وام مسکن به تعویق افتاده تا شش ماه.

“همه بانک ها متفاوت هستند اما به طور معمول آنها را پرداخت بهره و گسترش آن را بیش از آینده پرداخت و یا شاید حتی زندگی از وام مسکن گفت:” راب Tétrault با Canaccord Genuity مدیریت ثروت. “آنها ممکن است در واقع رویه در برخی از پرداخت ها در back-end و همچنین, اما شما در حال اجتناب از پرداخت اصل در حال حاضر و به شما در به تعویق انداختن پرداخت سود تا زمان آینده.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آمریکای شمالی سهام مخزن پس از 3 روز دوباره بجای اول برگشتن به coronavirus نگرانی

قبل از به تعویق انداختن هر گونه پرداخت های مالی, کارشناسان می گویند برای بررسی خود را با وام دهنده خود را در مورد تعویق گزینه به مطمئن شوید که آنها در دسترس هستند. به طور کلی defaulting در پرداخت خواهد نمره اعتباری خود صدمه دیده اما, اگر شما چراغ سبز داده می شود شما باید خوب باشد.

“اگر وام دهنده به شما اجازه به پرداخت بدون اینرو شما, سپس آنها باید گزارش که به اعتبار دفتر خود را, بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که شما چک کردن اعتبار خود را به طور منظم” گفت: کلی Keehn, FP کانادا مصرف کننده حمایت کند.

Keehn به ذکر است که اگر شما در حال ساخت ترتیبات طریق یک بانک می تواند تا 30 روز به صورت گزارش به در آمده است.

تعویق انداختن پرداخت

یک گزینه برای کمک به کاهش استرس های مالی در حال حاضر, اگر شما بیش از حد بسیاری از اسکناس و پول نقد به اندازه کافی جریان ممکن است به تاخیر برخی پرداخت. تعویق انداختن انواع خاصی از صورتحساب برای اولین بار می تواند کمک به شما را در پای خود در دراز مدت است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با وام مسکن تعویق طرح در محل توسط شش بانک در کانادا و موافقتنامه امضا شده توسط دولت فدرال این امر می تواند بهترین گزینه اول را.

نگرانی در مورد وام مسکن تعویق برنامه و فدرال coronavirus اعطای بسته کمک مالی

نگرانی در مورد وام مسکن تعویق برنامه و فدرال coronavirus اعطای بسته کمک مالی

“اگر شما در حال رفتن به تسلیم چیزی است که شما تسلیم چیزهایی که بزرگترین ، خواهد بود که کسانی که وام مسکن گفت:” ساندرا سرخ از اعتباری مشاوره جامعه در وینیپگ ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به طور معمول خود را در ساده ترین پرداخت به تاخیر خواهد بود که آنهایی که با بیشترین دارایی است که حمایت خود را وام مسکن برای مثال احتمالا ساده ترین راه برای تسلیم و سپس ماشین خود را پرداخت و هر چیزی است که با حمایت یک دارایی گفت: Tétrault.

ادامه مطلب: بانک مرکزی با کاهش نرخ بهره بانکی را 0.25%

آن را نیز ایده خوبی است برای نگاهی که یکی از صورتحساب خود را حمل بیشتر مورد توجه است. اگر شما قادر به پرداخت کل بیانیه شما حداقل می تواند نگاه به پرداخت بخشی از آن است.

“کارت های اعتباری شما دنبال آن هستید در 20 درصد تا حداقل اگر شما می تواند به حفظ پرداخت بهره در آن شما کمتر احتمال دارد به یک ظرف غذا برای مقابله با پایین جاده” سرخ گفت.

هنگامی که تصمیم گیری به تاخیر پرداخت دستیار استاد در دانشگاه مانیتوبا چی لیائو می گوید یک چیز وجود دارد شما باید به یاد داشته باشید.

“Deferrals نه بخشش.”

پرینت این

“بنابراین شما مجبور به پرداخت در نهایت و در طول دوره خود را به تعویق علاقه خود را ادامه خواهد داد به تعلق” لیائو گفت.

بازار سهام

شیوع کروناویروس: مدیریت امور مالی در میان COVID-19

شیوع کروناویروس: مدیریت امور مالی در میان COVID-19

بازار سهام دیده می شود برخی از تغییرات قابل توجهی در سال 2020 با عمده قطره های ثبت شده در هر دو ایالات متحده و کانادا است. در مارس 12, هر دو تورنتو بورس و بازار بورس نیویورک اجرا شده در سطح 1 بازار گسترده شکن مدار قرار داده است که معاملات سهام در مکث 15 دقیقه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از مردم سرمایه گذاری کرده اند و شتم و آنها نگران فعلی خود را نمونه کارها.

لیائو می گوید بهتر است به آن نگاه کنید هر روز.

“لطفا وحشت نکنید, نمی, نگاهی به نمونه کارها خود را سرگرم کننده و شما احتمالا تا پایان ساخت یک عاطفی سرمایه گذاری اشتباه است که نمی تواند ایده آل در حال حاضر به دلیل بازارهای در حال رفتن به رفتن تا در نهایت و شما نمی خواهید به دست است که بهبود است.”

میخواستم بدونم در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در این بازار به انحصار در بی سابقه ای پایین? شاید.

“اگر شما در یک موقعیت که در آن کار خود را امن است و شما نگران طولانی مدت اثرات خود را به جریان نقدی و شما باید پول نقد شده است که در کنار سرمایه گذاری من می فهمم چه تعداد است که چه تعداد از شما مایل به قرار دادن در بازار” گفت: Tétrault. “من به شدت توصیه به صحبت کردن با مشاور خود و در نظر گرفتن یک استراتژی برای قرار دادن بخشی از آن به کار در حال حاضر.”

Tétrault همچنین اشاره می کند که شما باید گسترش بقیه سرمایه خود را سرمایه گذاری آن در بازار به عنوان آن را همچنان به اصلاح خود و یا به عنوان زمان می رود بنابراین شما می تواند به نفع از زمان نسل فرصت در بازار سهام است.

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو می گوید بانک ها و شرکت های کارت اعتباری خواسته به نرخ های بهره پایین تر

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>