COVID-19 وادار به تصمیم گیری های دشوار از همیلتون و منطقه رویداد برنامه نویسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برخی از جنوب انتاریو بزرگترین حوادث تابستان یا در حال حاضر لغو شده و با توجه به اجتماعی فاصله سفارشات در میان COVID-19 همه گیر و یا در حال انتظار پاسخ از سه سطح دولت ها قبل از رفتن به جلو.

“آن را واقعا سخت به تصمیم گیری” Supercrawl موسس تیم Potocic گفت: اخبار جهانی است.

سازمان از یاد جیمز خیابان جشنواره که به تساوی تا 200,000 بیش از سه روز در ماه سپتامبر است احساس فشار و چهره او یک ماه قبل از او نیاز به یا رفتن به جلو و یا انصراف از این رویداد.

ادامه مطلب: انتاریو اعلام کرد منظقه وانت برای نمای خرده فروشی کامل بازگشایی باغ و مغازه های سخت افزار

“ما در حال صحبت کردن به دولت استانی و دولت فدرال وزرای هفتگی و صنعت ما به عنوان” Potocic گفت.

“ما در حال انتظار به 1 ژوئن. در واقع ما باید یکی دیگر از جلسه هیئت مدیره با هیئت مدیره که از هفته, و ما در حال انتظار برای دیدن آنچه میباشیم با استان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

در حالی که Supercrawl هنوز شانس در ماه سپتامبر یک تعداد دیگر ترافیک بالا همیلتون و حوادث منطقه در حال حاضر لغو شده و از جمله غرور همیلتون Port Colborne را Canal روز و اتاوا خیابان دوختن گرسنه است.

“این روشن است که تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین سال. با که در ذهن ما دشوار ساخته تصمیم به انصراف از غرور و افتخار ما در پارک رویداد برنامه ریزی شده برای تاریخ 20 ژوئن در Gage پارک” سازمان از غرور رویداد گفت: در بیانیه منتشر شده در اواخر ماه مارس است.

اتفاقاتی که تصمیم به تغییر تاریخ عبارتند از: آبشار نیاگارا Comic Con که به طور معمول اجرا می شود در مرکز کنوانسیون در ماه ژوئن است که در حال حاضر مجموعه ای برای اجرا در ماه سپتامبر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور کریس Dabrowski که او نیز اجرا می شود, Hamilton, Comic Con, می گوید او امیدوار است دو رویداد اجرا خواهد شد در ماه های سپتامبر و اکتبر بود. که وابسته به چه امن فاصله سفارشات در محل قرار داده شده توسط دولت استانی که در آن زمان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما در اصل نقل مکان کرد و ما آبشار نیاگارا تاریخ رویداد از ماه ژوئن تا سپتامبر با فکر مثبت فرایند است که مجامع عمومی ممکن است اجازه داده شود در آن زمان” Dabrowski گفت.

“البته هیچ کس تا به یک توپ کریستال و ما همچنان به نظارت بر دولت مقرر روز به روز.”

ادامه مطلب: Norfolk County شهردار سوالات کلبه نشین بان کی مون می گوید استانی کمک مورد نیاز است در میان COVID-19

هنوز در هوا است که سرنوشت تعدادی از رویدادهای دیگر مانند استراتفورد جشنواره که قرار دادن آن در کل تئاتر فصل “در انتظار” این جشنواره شاو در Niagara-on-the-Lake, آن را لغو و به تاریخ 30 ژوئن و برلینگتون را Ribfest که سازمان می گوید آنها “امید برای بهترین.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Supercrawl را Potocic است برگزاری امیدوارم که رویداد خواهد بود یکی از آنهایی که با توجه به رفتن پیش رو به زودی با توجه به این واقعیت آن را در خارج از منزل.

‘آنچه ما شنیده ایم در کنار وقایع در فضای باز است که آن را بیشتر احتمال دارد که وقایع در فضای باز اجازه خواهد داشت از آنجا که شما باید توانایی به فاصله اجتماعی خود را به عنوان مخالف به نشستن در یک عرصه گفت: Potocic

“بنابراین شما می دانید, انگشتان عبور که به وزن خوبی به نفع ما و ما در حال رفتن به قادر به انجام همه چیز است.”

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>