COVID-19 شیوع هزینه های کاردینالز کل 3-از سری بازی مقابل دزدان دریایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کل سه بازی از سری بازی های بین دزدان دریایی پیتسبورگ و سنت لوئیس که مجموعه ای بود برای شروع دوشنبه شب در Busch ورزشگاه به تعویق افتاده است در حالی که کاردینال مقابله با COVID-19 شیوع.

وجود دارد در حال حاضر شده است از 27 بازی به تعویق افتاد لیگ اصلی بیس بال به دلیل coronavirus نگرانی. کاردینالز بازی نیست پس جولای 29 و تا به حال 13 بازی scrapped.

میامی و فیلادلفیا در هر حال هفت بازی به تعویق افتاد و زودتر و بازگشت به زمین پس از اختلالات.

MLB گفت: یکشنبه شب که در لیگ و کاردینالها “بر این باورند که محتاطانه به انجام تست اضافی در حالی که بازیکنان و کارکنان قرنطینه قبل از بازگشت تیم به بازی.”

کاردینال’ سری آخر هفته در خانه برابر شیکاگو توله بود به نام جمعه پس از دو سنت لوئیس بازیکن و یک عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus. هشت نفر از بازیکنان خود را در مجموع باید آزمایش مثبت از جمله ستاره گیر Yadier ملینا.

در صبح روز یکشنبه دزدان دریایی متوجه شدند که پنج شنبه شب, درب بازکن, در سنت لوئیس شده بود به تعویق افتاد.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم کل سری به لغو” پیتسبورگ گیر یعقوب استالینگس گفت: قبل از یک بازی خانگی در برابر دیترویت. “من فکر می کنم ما سپاسگزار است که ما یک روز خاموش است. آن بوده است بدیهی است که سختی کشش. ما تبادل می تواند از آن استفاده کنید. و شما می دانید که ما تا به حال یک رابطه جنسی خشن, برنامه, برای شروع سال بسیار سپاسگزار برای بعد اما پس از آن نیز همه نمیخواهد سه بازی لغو شد; ما می خواهید به آن بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>