کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: COVID-19 شیوع آوردن ساسکاچوان, far north منطقه از نگرانی.

دکتر ترزا Tam گفت: نه تنها این منطقه از راه دور, اما آن را به جوامع بومی.

ادامه مطلب: La Loche COVID-19 قربانی خانواده هشدار می دهد دیگران به این بیماری به طور جدی

“مردم در حال گرفتن آن را بسیار جدی بگیرد چرا که اینها بیشتر در معرض موقعیتهای,” او گفت: روز شنبه در جلسه توجیهی روزانه در اتاوا.

مقامات بهداشت در ساسکاچوان می گویند رمان coronavirus وارد Dene ایجاد کرد La Loche, 600 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون ماه گذشته از طریق سفر از یک cenovus اردوگاه کار در شمال آلبرتا.

آن از طریق جامعه ساخت این منطقه در استان با فعال ترین موارد و راه اندازی یک مستند وجود دارد در غیر سفر ضروری است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو بزرگان زندگی در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در La Loche اند و از عوارض مربوط به COVID-19.

نزدیک Clearwater River Dene ملت و انگلیسی رودخانه اول کشور نیز موارد گزارش شده.

در روزهای اخیر آغاز شده رانندگی تا تعداد موارد در استان که پیشی 500 عفونت در روز چهارشنبه.

اما سه جديدترين 25 مورد اعلام کرد که از La Loche. در حد شمالی منطقه وجود دارد 138 فعال موارد است.

تام گفت: وجود تعداد قابل توجهی از سلامت کارگران رفتن درب به درب برای جستجو از عفونت و وجود ظرفیت برای انجام تست آزمایشگاه در سایت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این آژانس بهداشت عمومی کانادا نیز ارائه شده حمایت خود را, او گفت:.

همچنین در روز چهارشنبه, Saskatchewan Health Authority گزارش COVID-19 مورد در یک دوم شمالی بیمارستان. یک کارگر در سبزه زار دریاچه بیمارستان دارای آزمایش مثبت است. پیشتر سازمان بهداشت گزارش شده آلوده بیمار از La Loche باقی مانده بود در بیمارستان ویکتوریا در پرنس آلبرت.

پری بللگرد ملی, رئیس مجلس از سازمان ملل به نام شمالی شیوع نگران کننده است. او گفت: برای اولین بار سازمان ملل جوامع هستند بیشتر در معرض خطر به دلیل شرایط زندگی به سر می برند و کمبود بیمارستان دسترسی داشته باشید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: AFN رئیس پری بللگرد تماس COVID-19 شیوع در ساسکاچوان, far north, هشدار دهنده

دو هفته پیش نخست وزیر اسکات وزارت معارف اعلام کرد ساسکاچوان بود “مسطح منحنی” و بازگشایی برخی خدمات و کسب و کار.

La Loche شده است مجاز به سهولت هر گونه محدودیت در این مرحله است که آغاز شده و دوشنبه. وزارت معارف گفت که او همچنان با اعتماد به نفس در حرکت های آینده با برنامه ریزی در بقیه استان وجود دارد که در آن نبوده است همان سنبله در عفونت.

در یک کنفرانس خبری جمعه برتر گفت: تست و تماس با ردیابی شده است یافت به طوری که او انتظار دارد که تعدادی از عفونت را حفظ خواهد کرد در حال افزایش است.

او همچنین گفت: همه چیز تغییر کرده در این استان پس از او مجموعه ای از یک هدف از انجام بیش از 1000 تست در روز برای COVID-19.

وزارت معارف خواسته بود مقامات بهداشت به تلاش برای دستیابی به آن و سپس بالا بردن تست به 1500 روزانه تا پایان ماه گذشته. داده های دولت نشان می دهد که اعداد را به طور مداوم کاهش یافته است کوتاه از هر دو اهداف.

“تست که باید انجام شود در حال انجام است,” معارف گفت.

شده است وجود دارد کاهش در تقاضا برای تست, وی افزود: اما از آن است که افزایش دوباره به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری در شمال.

وزارت معارف گفت: در حالی که او نه رها شده و خود را زودتر به هدف چه چیزی تغییر کرده است که چگونه این ویروس در حال گسترش است. در زمان او هدف برتر گفت: عفونت بود که گسترش از طریق اجتماعات بزرگ و سفر, اما در حال حاضر آن را بیشتر به انتقال از طریق شمال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ضمن, آلبرتا است, گفت: آن را صرف 4.5 میلیون دلار در تجهیزات برای رسیدن به 16,000 آزمون در روز است. در اوایل این هفته, Ontario برتر داگ فورد سرزنش محلی مقامات بهداشت عمومی برای جلسه استانی آزمایش اهداف.

مانند دیگر استان ساسکاچوان گفت: افزایش تست کلیدی خواهد بود برای رسیدن به آرامش محدودیت در اطراف COVID-19. آن را به تازگی گسترش معیارهای آن شامل علائم خفیف مانند از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

La Loche COVID-19 قربانی خانواده هشدار می دهد دیگران به این بیماری به طور جدی

La Loche COVID-19 قربانی خانواده هشدار می دهد دیگران به این بیماری به طور جدی

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر