COVID-19 تست در دسترس بدون علامت Calgarians کار در خارج از خانه برای یک هفته

در تلاش برای درک بهتر راه COVID-19 در حال گسترش است در آلبرتا و به طور خاص نقطه داغ است که در کلگری خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده است بدون علامت تست برای ساکنان که کار خارج از خانه.

با تشکر از این استان را گسترش داد تست قابلیت افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: مقامات قادر به تست 1,000 افراد بدون علامت در هر روز برای یک هفته شروع دوشنبه.

ادامه مطلب: 2 اضافی COVID-19 مرگ و میر در آلبرتا Hinshaw “تشویق” در کمتر روزانه موارد

“این هفته ما خواهد شد با ارائه تست فوق العاده در کلگری که ما هنوز هم از دیدن بالاتر مورد اعداد وجود دارد نسبت به بقیه استان” Hinshaw گفت.

“در حالی که ما نمی دانیم که چه مقدار بدون علامت گسترش ممکن است منجر به انتقال در جمعیت ما آن را می دانم ممکن است.”

کسانی که کار نمی کند از خانه و که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما علاقه مند به گرفتن آزمایش می توانید با ثبت نام در AHS آنلاین self-assessment tool.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من را تشویق هر کسی که در کلگری منطقه که علاقه مند به شرکت به آنلاین و ثبت نام برای آزمون” Hinshaw گفت: با اضافه کردن قرار ملاقات چاه کن همیشه ته چاهه.

آلبرتا اعلام کرد 47 موارد جدید COVID-19, 2 مرگ و میر در روز دوشنبه

آلبرتا اعلام کرد 47 موارد جدید COVID-19, 2 مرگ و میر در روز دوشنبه

از چهار شنبه, مارس 11 استان در مجموع به حال 6,300 موارد تایید شده از رمان coronavirus 4,278 از آنها در کلگری منطقه. از کسانی که 3,131 بهبود یافته اند.

ادامه مطلب: به همین دلیل است که در کلگری منطقه از جمله یک نقطه داغ برای COVID-19?

کلگری منطقه نیز دیده می شود که بیشترین تعداد در این استان را 117 مرگ و میر گزارش 82 مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این مهم است که به یاد داشته باشید که تست افرادی که بیمار نیست فقط به یک نقطه در زمان عکس از اینکه آنها به این ویروس در یک لحظه خاص در زمان” Hinshaw گفت.

“ممکن است اگر کسی تا به حال قرار گرفتن در معرض است که آنها می توانند تست منفی و رفتن به مریض بعد. اما ارائه تست برای این گروه از مردم را به ما اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 در کلگری در این نقطه در زمان.”

Hinshaw گفت: تعداد روزانه آزمون محدود به 1000 تا اطمینان حاصل شود هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت برای آزمون کسانی که علامتی اضافه کرد که آزمایش افراد بیمار است که هنوز هم در این استان اولویت وقتی که می آید به محدود کردن گسترش ویروس.

کلگری منطقه شیوع بیماری

دو استان بزرگترین شیوع COVID-19 شده اند در کلگری منطقه از جمله کسانی که در شرکت کارگیل گوشت راه حل های گیاهی در رودخانه بالا و مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز در کلگری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بهداشت حرفه ای گزارش می یابد COVID-19 تحقیقات در شرکت کارگیل رودخانه بالا گیاه را شامل نمی شود کارگر نمایندگی

از روز شنبه وجود دارد 36 فعال موارد از رمان coronavirus در میان کارکنان در شرکت کارگیل تسهیلات با 911 گزارش به عنوان بهبود از بیماری است.

دو نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ابتلا به این ویروس از طریق گوشت گیاه شیوع دوم یک گزارش در روز دوشنبه. با توجه به Hinshaw کارگر در بیمارستان بستری شد حدود یک ماه پیش.

این شرکت کارگیل گیاه به طور موقت بسته و به مدت دو هفته و با توجه به شدت از شیوع و بازگشایی در میان جنجال و اعتراض در هفته گذشته.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر