CPL CEBL پیوستن به لیگ فوتبال کانادا در درخواست فدرال کمک به تحمل همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا لیگ برتر و کانادا نخبگان بسکتبال لیگ پیوست, لیگ فوتبال کانادا در درخواست دولت فدرال برای کمک های مالی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

CBC Sports تایید کرده است CPL است درخواست دولت برای $15 میلیون در حالی که CEBL درخواست 5 میلیون دلار.

“هیچ درآمد به معنی هیچ شغل برای ما 400 نفر از کارکنان تمام وقت و یکی دیگر از 1600 کارگران پاره وقت که ما استخدام در سراسر فصل” CPL گفت: در یک ایمیل به CBC Sports.

“ما رو بسیار مهم و غیرقابل پیشبینی درآمد کمبود ایجاد شده توسط جهانی همه گیر و نزدیک شدن دولت فدرال در مورد کمک های مالی.”

اوایل روز چهارشنبه از لامپ کم مصرف تایید آن به دنبال به 150 میلیون دلار در کمک های فدرال — $30 میلیون بلافاصله برای مدیریت تاثیر این بیماری همه گیر تا به حال در لیگ کسب و کار و به یکی دیگر از $120 میلیون در صورت از دست 2020 مبارزات انتخاباتی.

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف فدرال درخواست کمک:

لیگ فوتبال کانادا درخواست تا 150 میلیون دلار در کمک. 3:38

هشت تیم CPL آماده شد برای فصل دوم خود را در مجموعه ای برای شروع در آوریل 11. فصل شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

در حال حاضر CPL خواسته است برای آنچه در آن خواستار “تامین مالی کوتاه مدت” در حالی که آنها تامل در آنچه بازگشت به بازی ممکن است مانند نگاه.

“CPL در حال کار بر روی هر و همه حالات آن را به عنوان مربوط به بازی فصل در سال 2020” CPL گفت.

“کانادا لیگ برتر به طور کامل پشتیبانی از اقدامات انجام گرفته توسط تمام سطوح دولت و سازمان های مرتبط با بهداشت و درمان برای مبارزه با COVID-19 ویروس. متاسفانه با توجه به اقدامات انجام شده است که اجازه نمی دهد ما را به بازی بازی در حال حاضر ما هیچ درآمد به عنوان یک لیگ.”

همیلتون جعل FC بازیکنان وارد می ایستد به جشن با طرفداران خود را زیر کانادایی لیگ برتر پیروزی نهایی در برابر کلگری سواره نظام FC در سال 2019. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

در مصاحبه دو هفته پیش CPL کمیسر دیوید Clanachan گفت: لیگ نبود رفتن در هر نقطه.

“ما یک هدف بزرگتر اینجا. ما در اینجا به ماندن است.”

“در پایان روز آن را به عقب می رود به یک چیز. گفت: ما این بود که برای رفتن به لیگ کانادایی, کانادایی و ما در آنجا ماند درست به آن است.”

هشت تیم شامل سواره نظام FC (کلگری), FC ادمونتون, جعل, FC (Hamilton, Ont.), HFX واندررز (Halifax), اقیانوس آرام FC (Langford, B. C.) Valour FC (Winnipeg), York, 9 FC (منطقه نیویورک, Ont.) و گسترش اتلتیکو اتاوا.

“من فکر نمی کنم آن را وخیم’

همانطور که برای CEBL کمیسر مایک Morreale تایید CBC Sports آنها خواسته دولت بیش از یک هفته پیش برای یک وام 5 میلیون دلار.

“که را پوشش می دهد هزینه های عملیاتی کسب و کار برای یک سال نیست از جمله بازیکنان و بسکتبال طرف” Morreale گفت.

“وام که کمک می کند تا ما شکاف وجود دارد و اگر به هیچ فصل است.”

Morreale می گوید به دلیل عامل خود را به مدل آنها قادر به دسترسی به هر یک از این بودجه از طریق دولت فعلی برنامه.

“ما در تمام برنامه های در دسترس ما و بر اساس چه ما در حال راه اندازی به عنوان یک سازمان تأثیرگذارند ما فقط سقوط خارج از آستانه در شرایط وام برای کسب و کار کوچک” او گفت:.

طرفداران تشویق در ساسکاچوان Rattlers که برنده اول کانادا نخبگان بسکتبال لیگ در ماه اوت است. “ما قادر به شروع یک نام تجاری جدید در لیگ یک کشور که رفو بزرگ و آن را با موفقیت می گوید:” لیگ برتر مدیر عامل و کمیسر مایک Morreale. (فرستاده شده توسط CEBL)

در اواسط ماه آوریل CEBL اعلام کرد آغاز آن فصل تنظیم شده برای شروع در ماه مه شده بود به تعویق افتاد حداقل تا ماه ژوئن است. Morreale می گوید آنها همچنان برای به روز رسانی در زمانی که فصل شروع ممکن در یک ماه-توسط-اساس ماه.

امیدوار بودند بالا به عنوان دانشجوی سال دوم فصل CEBL — در offseason لیگ اعلام کرد علاوه بر این از اتاوا BlackJacks. هفت تیم لیگ — با Hamilton, ادمونتون, ساسکاچوان, Guelph, Ont., Fraser Valley (Abbotsford, B. C.) و St. Catharines, Ont. (نیاگارا رودخانه Lions) — رقابت با 70 درصد از 10-فهرست اسامی بازیکن ساخته شده از کانادایی ها.

“من فکر نمی کنم آن را مبرم. آن را در مورد دسترسی به منابع مالی. ما اجرای کسب و کار است که هنوز هم کارآفرینی در طبیعت” Morreale گفت.

“هنگامی که شما درخواست برای پول در زمانی که وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که مهم تر من می توانم درک احساسات مردم است و احساس ناراحت کننده در مورد آن.”

Morreale می گوید لیگ تا به حال اولین جلسه خود با مقامات دولتی در روز سه شنبه و احساس خوش بینانه در مورد چگونگی گفتگو رفت.

“ما نیاز به در مقابل مناسب مردم را از آن آگاه ما در” او گفت:. “آن را در مورد بازی بسکتبال. آن را در مورد نگه داشتن عملیات ما و تمام دفاتر ما باز است. ما استخدام یک بسیاری از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>