‘ریزد’: چگونه کودک مراقبت از بحران ذره بین نژادی نابرابری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سقوط کودک مراقبت صنعت است که هدف قرار دادن زنان از رنگ سخت ترین تهدید برای استوک نژادی و جنسیتی نابرابری و اعمال فشار بر کنگره برای مقابله با بحران در آن دور جدیدی از کروناویروس کمک.

سیاه و لاتین زنان هستند و درد و رنج دو خمرهای شکل ضربه ای به عنوان coronavirus ناشی از خاموش شدن ناگهانی خمیر صنعت از آنها تسلط بر صفوف ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و به مدت طولانی تلاش برای به دست آوردن دسترسی به خدمات خود را برای کودکان و نوجوانان.

این بخش که دیدم 60 درصد از برنامه های خود را در ارتفاع قبل از همه گیر rebounding کمی است که هنوز هم برخی از 237,000 کارگران از سال گذشته — یک شماره که به احتمال زیاد به رشد به عنوان متحده تعطیل دوباره اقتصاددانان می گویند. برخی پیش بینی ها نشان می دهد این صنعت می تواند به طور دائم از دست دادن نیمی از برنامه های خود را. دو در 5 ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در این ماه گفت: آنها بسته خواهد شد برای خوب و بدون تزریق بودجه فدرال.

مسئله این است که شکل دادن به یک کلید faultline به کنگره این هفته وارد مذاکرات دور بعدی coronavirus, کمک, که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که او امیدوار است برای پاک کردن قبل از اوت زنگ تفریح.

اگر “ما اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن زیر, ما در حال به خطر انداختن هر دو درآمد و ثروت است که نیروی کار” گفت: ملیسا Boteach, معاون رئیس جمهور در زنان ملی مرکز قانون. و “پدر و مادر که در حال رفتن به قادر به بازگشت به کار و یا کسانی که در حال رفتن به مجبور به رها کردن حرفه و یا شغل خود برای پرداخت کمتر — از آنجا که آنها نمی تواند پیدا کردن مراقبت از کودک برای پوشش این ساعت که به آنها نیاز دارید — در حال رفتن نامتناسب به زنان و زنان از رنگ است.”

نود و سه درصد از کودک مراقبت از کارگران زن هستند و 45 درصد در حال سیاه, اسیایی, یا, لاتینی با توجه به وزارت کار داده است. و نیمی از کودک مراقبت از کسب و کارهای اقلیت متعلق به. در همان زمان, سیاه, لاتین, مادران هستند احتمال بیشتری برای خانواده نان آور بیشتر به احتمال زیاد به نگه داشتن مشاغل کم پرداخت بیشتر احتمال دارد به در نظر گرفته شود ضروری کارگران و احتمال بیشتری برای زندگی در مراقبت از کودک در بیابان.

دموکرات ها مطرح دو طرح که مناسب بیش از 60 میلیارد دلار به صنعت است که آنها می گویند تنها یک نقطه شروع است. اقدامات H. R. 7027 و H. R. 7327 پاک قوانین خانه کمیته جمعه و انتظار می رود در طبقه 29 جولای قانونگذاران گفت. هر دو شامل مقررات است که اولویت را به ارائه دهندگان خدمت کم درآمد “کم عرضه” و دیگر بالا نیاز جوامع است.

مراقبت از کودکان ضروری است, قانون, رهبری تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.) در خانه, آیا مناسب 50 میلیارد دلار برای ایجاد یک گرانت برنامه در وزارت امنیت داخلی را در مراقبت از کودک و توسعه بلوک کمک های مالی است که کمک دهندگان که هر دو باز مانده و یا به طور موقت بسته با توجه به Covid-19. حزب دموکرات شامل یکسان زبان در Coronavirus مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش کمک کنند, S. 4112 که رهبر اقلیت چاک شومر حمایت برای یک تماس را فشار دهید سه شنبه.

مراقبت از کودکان برای بهبود اقتصاد عمل معرفی شده توسط دموکرات ها در خانه راه و روش و تخصیص بودجه کمیته در ماه گذشته را گسترده تر نگاه نجات صنعت — ایجاد و گسترش کاهش مالیات علاوه بر اختصاص 10 میلیارد دلار برای کمک مالی جدید برنامه به صورت متحده خود را برای بهبود مراقبت از کودک زیرساخت ها است.

“هنگامی که شما نگاه در تاثیر بر ارائه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات رنگ و رنگ که پدر و مادر به دنبال شغل ما واقعا ایجاد یک طوفان کامل” گفت: Rep. کاترین کلارک (D-جرم.), معاون صندلی دموکراتیک حزبی و حمایت از هر دو صورتحساب.

به طور جداگانه شومر در روز پنج شنبه منتشر شد یک برنامه برای کمک به جوامع رنگ که شامل $135 میلیارد دلار برای مراقبت از کودک, مراقبت های بهداشتی و آموزش های شغلی. و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نورد از 750 میلیارد دلار پیشنهاد سهشنبه که تقویت این صنعت از جمله ارائه رایگان مهد کودک به صورت تمام 3 و 4 ساله در ساختمان جدید امکانات مراقبت از کودک و ایجاد اعتبار مالیاتی به صورت رسمی مراقبان.

جمهوری خواهان معتقدند این صنعت نیاز به کمک دارد. یک گروه از 41 جمهوریخواه مجلس با ارسال نامه ای به رهبری پنج شنبه خواستار “اضافی هدفمند پشتیبانی می کند.” اما آنها به احتمال زیاد به دنبال یک رویکرد متفاوت نسبت به دموکرات ها و همچنین به عنوان یک سطح پایین تر از بودجه است.

“من نمی خواهم اضافی دلار است نسبت به مراقبت از کودک” گفت: سناتور. جونی ارنست (R-Iowa) که پرده برداری از یک مجلس سنای ایران طرح هفته گذشته است. اما “ما به سادگی به عنوان یک ملت نمی تواند انجام دهد یکی دیگر از $3-به علاوه تریلیون بسته است.”

بالا جمهوریخواهان سنا از جمله کمک به صندلی لامار الکساندر تنسی در حال پشت سر ارنست طرح که ایجاد یک کمک برنامه ای است که می دهد تا نه ماه از کمک مالی به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط. آن را نیز ارائه کمک های فنی برای کمک به تنوع ارائه دهندگان دسترسی به برنامه.

هر چند این لایحه را عوض هیچ پول جدید به صنعت ارنست و بهداشت ، کلی Loeffler (R-Ga.) ارائه یک قطعنامه در ماه مه پیشنهاد که بعد از coronavirus امداد بسته شامل 25 میلیارد دلار برای مراقبت از کودکان و جلوگیری از توسعه برنامه اعطا. آنها هنوز هم در حال هل دادن برای آن بودجه ارنست گفت: سیاست و برنامه کمک هزینه “می تواند یک زیر مجموعه” از آن است.

دموکرات ناودان پیشنهاد برای ارائه به اندازه کافی.

“می گویند:” ما در حال رفتن به چیزی عبور بدون یک سکه در آن است که واقعا یک روش نیست که قابل اجرا است” گفت: سناتور. پتی موری (D-شستشو.), بالا رتبه بندی دموکرات در کمک به کمیته و حمایت از S. 4112 و همچنین مجلس سنا به همراه H. R. 7027. حتی از 25 میلیارد دلار “است و نه به اندازه کافی برای رسیدگی به این بحران است.”

این معلوم نیست چه میانه طرفین برسد. اما به نظر می رسد این بسته شامل خواهد شد به طور قابل توجهی بالاتر از سطح سرمایه گذاری در مراقبت از کودک نسبت به قانون قبلی. مراقبت عمل اختصاص 3.5 میلیارد دلار رسیده به مراقبت از کودکان و جلوگیری از توسعه گرانت برنامه عمل قهرمانان — خانه-تصویب دموکراتیک پیشنهاد برای دور بعدی کمک می مناسب 7 میلیارد دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده است عمدتا قطع در موضوع با تمرکز بیشتر بر روی بازگشایی مدارس.

“بدیهی است که ما فراموش می خواهید بیشتر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان,” بروک رولینز مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورا گفت: در یک رویداد سیاسی پنج شنبه. “شکی نیست که یک موضوع است که باقی خواهد ماند یک اولویت برای این کاخ سفید.” اما “ما نیز بسیار روشن است که ما بر این باورند که مدارس نیاز به بازگشایی شده است.”

اقتصاددانان می گویند که حتی قبل از همه گیر این صنعت کشیده شد نازک عامل کوچک حاشیه و قابل دسترس و عمدتا به ثروتمندترین و سفید — جوامع است.

“Covid ریخته نمک در زخم آن” الیز گولد یک اقتصاددان با سیاست های اقتصادی مرکز گفت. “این نه تنها از رسیدن به آن در دسترس نیست.”

این از قبل موجود و نقاط ضعف همراه با افزایش تعداد مدارس که اعلام کرده اند آنها را نمی خواهد باز سقوط می آیند سیگنال نیاز به یک پاسخ فوری.

“ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را تحت فشار قرار دادند به آستانه, و آنها در حال رفتن به شروع به بسته شدن” کتی هام یک رئیس جمهور دموکراتیک متمایل به مرکز آمریکایی پیشرفت گفت. “ما در حال ضربه زدن به اوج بر این که اگر کنگره را کاری نیست آن را تمام می ریزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>