سازندگان اصلی Phanatic تماس مجدد ‘توهین’ به فیلیز طرفداران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سازندگان اصلی Phillie Phanatic متهم فیلادلفیا فیلیز از “توهین به ما حقوق مالکیت معنوی و فیلیز طرفداران در همه جا” با تیم طراحی مجدد از 42 سال طلسم.

فیلیز پرده برداری مجدد از سبز طلسم قبل از روز یکشنبه نمایشگاه بازی برابر پیتسبورگ در orlando, Florida. این نگاه جدید و ویژگی های پرواز پر و بال به جای خز رنگی, اسلحه, ستاره ترسیم چشم بزرگتر خلفی و پودر آبی دم آبی و جوراب با کفش قرمز به علاوه مجموعه ای از مقیاس های زیر اسلحه.

فیلادلفیا شکایت کرد Harrison/اریکسون نیویورک شرکت است که ایجاد Phanatic آخرین اوت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن. این تیم ادعا Harrison/اریکسون تهدید به فسخ فیلیز’ حقوق به Phanatic از ژوئن 15 و “را Phanatic یک عامل رایگان” مگر تیم renegotiated آن 1984 توافق به دست آوردن طلسم حقوق.

Wayde هریسون و بانی اریکسون با صدور بیانیه ای روز شنبه متهم فیلیز از “عدم حسن نیت در مذاکره برای تمدید واگذاری حق.”

“”کسب و کار تصمیم گیری’ توسط فیلیز به رول از این ‘جدید’ Phanatic شفاف تلاش برای انکار ما حقوق از قانون کپی رایت” گفتند. “ما خیلی دوست دارم به رئال Phanatic ادامه با فیلیز.”

فیلیز سخنگوی بانی کلارک گفت: این تیم بود و نه اظهار نظر در این بیانیه به دلیل انتظار دادخواهی. طرح دعوی در دادگاه است که در آن کشف فاز.

این متعصب حدود 2016. (آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>