موجودی تسلی: یک نگاه در داخل در حال حاضر بسته ادمونتون دره باغ وحش

در دره رودخانه سراسر وسیع آرایه از غرفه صدها نفر از حیوانات در ادامه با روال زندگی روزانه خود را در خالی ادمونتون دره باغ وحش.

“آن بوده است بسیار جالب انتقال” سرپرست عملیات دین Treichel گفت: پنج شنبه.

تسهیلات بسته شده به مهمانان برای هفته ها با توجه به COVID-19 pandemic, اما آن را هنوز هم یک محل شلوغ به عنوان یک ارتش کوچک از کار کارکنان به تغذیه حیوانات و آنها را سالم نگه دارید.

“ما انجام داده ایم بسیاری از جلسات با دیگر باغ وحش گوش دادن به آنچه که دیگر باغ وحش انجام شده است و به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر کانادا و در سراسر شمال امریکا می گوید:” Treichel.

شیوع کروناویروس: مقامات ایالات متحده می گویند ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای COVID-19

شیوع کروناویروس: مقامات ایالات متحده می گویند ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای COVID-19

ماه گذشته یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یک حرکت کمک کرده است که اطلاع از بهترین شیوه ها در جاهای دیگر از جمله ادمونتون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که ما نمی توانیم اجتماعی فاصله حدود زیادی گربه و سپس کارکنان انتظار می رود به پوشیدن PPE [تجهیزات حفاظت شخصی],” Treichel گفت. “ما همچنین به اقدامات انجام شده از نظر تلاش برای منزوی کردن کارکنان ما از هر یک از دیگر.”

ادامه مطلب: آلبرتا باغ وحش قرار دادن حمایت در محل برای گربه های بزرگ در میان COVID-19 همه گیر

همه کار می آید با هزینه های. به طور منظم در طول عملیات وحش صرف در مورد $450,000 یک ماه به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برخی از هزینه ها پایین آمده اند با هیچ جلویی یا آموزشی کارکنان مشغول به کار در حال حاضر, اما این بسته در ادامه به تاثیر خط پایین.

“درآمد که ما را در آنها جبران ما هزینه های عملیاتی در حدود 55 درصد” Treichel گفت.

کار در جریان است در برخی از پتانسیل بازگشایی حالات از جمله به دنبال در چگونه باز تسهیلات می تواند از فاصله فیزیکی. این شهرستان است که انتظار می رود اعلام جزئیات بیشتر در هفته آینده.

ادامه مطلب: ادمونتون پاسیو محدودیت کاسته شهرستان, تمدید وضعیت اضطراری در میان استانی مجلس

با بیش از 350 حیوانات تماس با خانه باغ وحش, این سوال برای برخی از: آیا آنها از دست بازدید کنندگان انسان به خانه خود را?

Treichel را باور نمی کند این باعث می شود یک تفاوت بزرگ اما اشاره می کند: “من فکر می کنم وجود دارد یک زن و شوهر از حیوانات است که ممکن است کمی بیشتر اجتماعی و یا تشخیص آن کمی بیشتر ساکت تر در حال حاضر.”

این باغ وحش به همراه تمام شهر-اجرای تاسیسات بسته شد در 14 مارس به عنوان شهر ادمونتون در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر