اسکات Oakman می داند که هر زمان که کانادا ظهور از COVID-19 گیر ورزش خود و دیگران مواجه خواهد شد با یک واقعیت جدید اقتصادی است.

مدیر اجرایی تورنتو لیگ هاکی کانادا بزرگترین و قدرتمند ترین جزئی لیگ هاکی می گوید که دیگر نمی تواند پرداخت خدمات لب آید به در واقع ساخت هاکی بیشتر مقرون به صرفه است. Oakman و دیگر رهبران صنعت در حال آگاه است که بسیاری از خانواده های ورزش بودجه محدود تر از همیشه است.

“ما قادر به دریافت بدون انجام بسیار در مورد آن در گذشته است. در حال حاضر ما باید برای انجام کاری در مورد آن” Oakman گفت: CBC Sports. “وجود دارد یک درجه بیشتر از انگیزه برای مطمئن شوید که ما می توانیم هاکی در دسترس به تمام خانواده های که در حال رفتن به نیاز به آن را حتی بیشتر.”

مانند بسیاری از کسب و کار در این کشور کانادا میلیارد دلار ورزشی جوانان صنعت شده است فلج COVID-19. هزاران نفر از لیگ شده اند کنار. بنابراین باید این آرایه گسترده ای از کسب و کار است که حمایت و مکمل های غذایی ورزشکاران جوان.

در حال حاضر بسیاری از بیس بال و لیگ فوتبال در سراسر کانادا را لغو فصل خود را. بی شماری مسابقات برجسته ترین فصول نیز پاک کردن برنامه.

در حالی که سازمان ها معمولا رول بیش از هزینه ثبت نام به عنوان یک اعتبار برای سال آینده بسیاری از آنها نقل مکان کرد و به سرعت به پول را در دست پدر و مادر است.

در هاکی طرف بسته rinks معنای بسیاری از سازمان ها به حال خود برگشتی برش های کوتاه. حتی اگر هیچ عمل روی یخ اکثر باشگاه ها و انجمن ها در میان ثبت نام بازیکنان برای فصل آینده است.

این Leaside هاکی انجمن در تورنتو است که خانه را به بیش از یک هزار و بازیکنان و ارائه می دهد برنامه های از یاد بگیرید-به-بازی به رقابتی تر تیم است. این تصمیم به تاخیر در ثبت نام برای شرکت و ارائه خواهد شد پدر و مادر راه های مختلف پرداخت هزینه برای فصل آینده است.

“چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت در حال حاضر ما نمی فکر می کنم آن زمان مناسب بود برای گرفتن پول از خانواده” Leaside رئیس جمهور سوزان ایروینگ گفت: CBC Sports. “وجود دارد بسیاری از مردم که در حال رفتن به بیکار به خصوص با توجه که ما در حال رفتن به یک رکود و ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما همه بازیکنان پشت در یخ.”

سوزان ایروینگ رئیس Leaside هاکی ارتباط است و با توجه به گزینه های مختلف برای کاهش هزینه های خانواده با ورزش بودجه از جمله محدود مسابقات رفت و آمد است. (مایکل Drapack/CBC)

ایروینگ می گوید آن را خیلی زود به می دانم که چگونه کشور را کتک اقتصاد را تحت تاثیر قرار دهد تعدادی از خانواده ها نیاز به ثبت نام کودکان خود را به بازی هاکی.

او اشاره می کند که برای Leaside و سازمان های بسیاری در سراسر کشور هزینه زمان یخ می خورد مقدار از بودجه اما می گوید که آنها در حال کار سخت برای پیدا کردن صرفه جویی در جاهای دیگر.

“ما پرداخت مربیان برای بسیاری از تیم ما برای مهارت های [توسعه]. به طوری که یک منطقه است که شما احتمالا می تواند در کاهش و” ایروینگ می گوید. “اما من امیدوار هستم که که در آن ما قطع به دلیل این که در آن بچه ها توسعه و فقط صدای مختلف.”

ایروینگ می گوید پس انداز نیز می توان با محدود کردن سفر و کاهش مسابقات شرکت.

“این مسابقات که پس از آن نوبت به صورتحساب هتل که آن نیز به نوبه خود به مواد غذایی صورتحساب. بنابراین شما می دانید که وجود دارد مقدار زیادی از راه گریز است که در منطقه ای که شما می توانید نوع برش را به عنوان به خوبی.”

ایروینگ می گوید: زمانی که این بیش از همه ضروری است که هیچ خانواده ای است که از مطالعه خارج شدند به دلیل وضعیت مالی خود را تغییر کرده است.

“ما بازیکن کمک برنامه های در حال حاضر و ما در حال حاضر به دنبال در این که آیا ما نیاز به افزایش است. ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم چرا که در پایان روز از آن مهم است که بازیکن می شود بر روی یخ.”

این GTHL به تازگی با تشکیل یک گروه کاری است که Oakman می گوید ارائه خواهد شد پدر و مادر و تلاش باشگاه و برخی از کمک های مالی.

“همه چیز بر روی میز در حال حاضر برای پیدا کردن تغییرات محسوس است که می تواند ما را به صرفه جویی در پول,” او می گوید. “آن را به زور ما سازمان ها و تیم ما و همه درگیر در این بازی به فکر می کنم بسیار متفاوت از … بازی های سنتی شده است.”

اسکات Oakman مدیر اجرایی تورنتو لیگ هاکی می گوید سازمان خود ایجاد کرده است یک گروه کاری در تامین مالی برای کمک به پدر و مادر و تلاش باشگاه است. (Turgut Yeter/CBC)

Oakman می گوید تعدادی از چیزهایی که در حال بررسی است اما در ابتدا لیگ است که به دنبال در چیزهایی مانند جوانتر تیم های تمرین یخ. آن را نیز به دنبال داشتن همه تیم احتمالا بازی کمتر بازی.

او می گوید: برخی از رفع سریع نیز مانند کوله پشتی فوق العاده تیم خرید در هر سال است.

“آیا بازیکنان باید مسیر مناسب برای, جدید, هاکی, شلوار, شلوار, پیراهن جدید لباس جدید هاکی کیسه های هر فصل؟” Oakman می پرسد.

‘نقطه بحرانی’ برای کسب و کار

آن را نه فقط در لیگ باشگاه ها و انجمن ها که در مواجهه با فشارهای مالی و عدم قطعیت است.

برای مثال پایه ورزشی در تورنتو است. این امر معمولا یک کندو از فعالیت این زمان از سال — زنده با صدای خفاش و توپ. معمولا حدود یک هزار و بازیکنان یک هفته از ده ها تن از تیم ها با استفاده از فضای به تیز کردن مهارت های خود را. به جای 10 هزار فوت مربع تسهیلات به طرز مرموزی آرام. مثل همه این روزها صاحب راف Choudhury تلاش کرده است به ماندن متصل به بازیکنان و مربیان است.

“زوم درس خوب است برای روح و روح اما آن را واقعا نمی پرداخت اجاره” Choudhury می گوید. “برگشت به بالا و در حال اجرا است برای رفتن به بحرانی برای ما در دو ماه آینده. هنگامی که ما به تیر ما قصد داریم به برخی از سخت گیری در مورد اینکه آیا به تعطیل.

“این خواهد بود یک نقطه بحرانی برای ما برای اطمینان حاصل کنید.”

راف Choudhury صاحب پایه ورزشی در تورنتو, چهره واقعیت به طور بالقوه تعطیل جوانی خود را در ورزش توسعه کسب و کار اگر ویروس مربوط به تعطیلی ادامه به ماه جولای است. (مایکل Drapack/CBC)

پایین بزرگراه در لندن, Ont., سابق بازیکن لیگ اصلی بیس بال آدم سخت گیر روبرو است و نگرانی های مشابه. او اجرا می شود حتی بزرگتر تسهیلات و این امر معمولا خود را در شلوغ ترین و سود آور ترین زمان از سال است.

“وجود دارد اببس و جریان از هر کسب و کار است. اما من فکر می کنم این فقط یک تضاد کامل از اساسا هیچ چیز شما را هیچ چیز شما نمی باید هر گونه درآمد در آینده” استرن گفت: CBC Sports.

استرن در ادامه به پرداخت اجاره بها حتی اگر 45 هزار فوت مربع امکانات نهفته است.

“این چیزی است که من انتخاب کرده ام به انجام” استرن می گوید. “هنگامی که درب بسته است من نمی دانم چقدر دیگر شما می توانید انجام دهید این است که راه را هنگامی که شما در حال در آوردن هر چیزی و همه چیز را بیرون می رود.”

ورزشی جوانان تبدیل می شود به کمک های فدرال

در ایالات متحده, ورزش جوانان بخش سعی شده است که به کمیت تاثیر COVID-19 تا به حال در این صنعت است.

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط موسسه آسپن پروژه بازی ابتکار نزدیک به 60 درصد از ورزش های محلی گفت: رهبران سازمان های پروژه خواهد شد به از دست دادن حداقل 50 درصد از درآمد خود را در سال آینده با توجه به COVID-19. در اوایل این ماه ائتلافی از بیش از 500 لیگ و تحت تاثیر کسب و کار کنگره خواسته برای $8.5 میلیارد دلار ثبات اقتصادی صندوق برای جوانان ورزش ارائه دهندگان و تشکیل یک ورزش جوانان COVID-19 نیروی کار.

در کانادا پول است که در حال حاضر در جریان است. هفته گذشته دولت فدرال اختصاص داده شده بیش از $30 میلیون دلار است که باید به زودی بریزد پایین به لیگ های محلی و کسب و کار از طریق استانی ورزش سازمان.

وجود دارد بسیاری از کسب و کار مانند استرن و Choudhury و کارآفرینان — قدرت اسکیت و تبادل مربیان — که معیشت بستگی ورزشی جوانان و پدر و مادر مایل به صرف پول اضافی برای تقویت کودک خود مهارت است.

معلوم نیست چگونه این کسب و کار را قبل از همه از این.

“این نیست که ضرورت آن را بیشتر, شما می دانید, تربیت را از کار نسبت به اهداف و بلند مدت توسعه” استرن می گوید. “بنابراین شما امیدواریم که که اعتماد به نفس می آید به عقب در با پدر و مادر و بازیکنان پس از تاثیر اولیه فروکش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر