منتقدان می گویند, Nova Scotia بهبود اقتصادی طرح مضر به پدر و مادر و زنان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Nova Scotia, کسب و کار تعطیل توسط COVID-19 همه گیر می توانید شروع به بازگشایی در ژوئن 5, اما این 10 روز کامل قبل از استان اجازه خواهد داد که مجوز کودک-مراکز مراقبت برای باز کردن و است که برخی خواستار بازگشایی برنامه عقب مانده است.

NDP آموزش و پرورش منتقد کلودیا Chender می گوید: بازگشایی برنامه ریزی برای اقتصاد یک مورد از قرار دادن این سبد قبل از اسب.

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا رستوران ورزشگاه چشمه های معدنی مجاز به بازگشایی ژوئن 5

“کسی که در حال رفتن به مجبور به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان و یا کسانی که کودکان و اغلب به دلیل ساختاری نابرابری در جوامع ما به دلیل پرداخت دیفرانسیل خواهد شد که گفت:” و Chender.

کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ورزشگاه آرایشگاه و سالن و تو parlous به نام چند تمام خواهد شد مجاز به بازگشایی جمعه آینده اما NDP می گوید: بدون مراقبت از کودکان مقررات در آن محل را ترک خواهد کرد هزاران نفر از کارگران به ویژه زنان از اولین مرحله از طرح بازیابی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این McNeil لیبرال ها از لمس اگر آنها فکر می کنم مردم می تواند بازگشت به کار هنگامی که تنظیم مراقبت از کودک و مدارس تعطیل هستند و بعد اردوگاه را تا حد زیادی لغو شده” گفت: رهبر NDP گری Burrill در بیانیه ای.

“بسیاری از والدین و مراقبان مجبور خواهد شد از شغل خود را به دلیل آنها نیاز به مراقبت از کودکان خود را. این درست نیست و ما می توانید انجام دهید بهتر از این است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

حتی برخی از خصوصی و یا بدون مجوز مهدکودک اپراتورها مانند هانا Munday احساس چپ در تاریکی وقتی که می آید به بازگشایی برنامه برای daycares به ویژه در مورد امنیت پروتکل و دستورالعمل ها.

Munday گفت: او رسیده به وزارت آموزش و پرورش و توسعه دانشگاهها برای برخی از پاسخ اما دور آمد ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها (Deparment آموزش و پرورش) به من گفت:” خوب… که به اشتراک گذاشته شده با مجوز امکانات و سپس آن را در نهایت خواهد بریزد پایین.’ که در اصل پیام که من کردم” گفت: Munday. “پس این هفته من ارسال همان پیام درخواست به سلامت و من شنیده ام در همه.”

Munday می گوید: او مشاوره دستورالعمل ارسال شده در استانهای بریتیش کلمبیا که در آن آنها در حال حاضر باز کودک-مراکز مراقبت.

ادامه مطلب: N. S. راه اندازی ‘آماده سازی برای بازگشایی,’ صفحه وب برای کسب و کار مجبور به بستن

در نوا اسکوشیا دسترسی به مراقبت از کودکان شده است یک موضوع به مدت طولانی قبل از همه گیر و آن را نمی توان دور گفت: پدر و مادر تنها و پزشکی, دکتر, Monika دات.

“من نمی دانم که کسی پیدا کردن مراقبت از کودک ارگانیک گفت:” دات. “آن را در نظر گرفتن زمان و تلاش و برای بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول است که آنها ممکن است یا نه ممکن است. من فکر می کنم, آن را قطعا یک چالش است.”

Chender می گوید این مهم است که دولت برای بازگشایی اقتصاد در حالی که نه ترک هر کسی پشت سر گذاشت.

“ما به صراحت زنان را به حساب زمانی که ما برای باز کردن چیزهایی به بالا,” او گفت:. “از آنجا که اگر ما نمی خواهیم به از دست دادن هزاران نفر از زنان از نیروی کار و به طور بالقوه به طور دائم.”

در یک بیانیه جهانی, اخبار وزارت آموزش و پرورش و توسعه دانشگاهها گفت: بهداشت عمومی همچنان به کار با کودک مراقبت بخش در یک برنامه برای بازگشایی با خیال راحت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بهداشت عمومی همچنان به کار با کودک مراقبت بخش در یک برنامه برای بازگشایی با خیال راحت. آنها در حال کار بر روی یک طرح هدف قرار دادن 15 ژوئن و آن را با نوا Scotians هنگامی که این طرح به طور کامل تایید شده است. ایمنی کودکان و کارکنان باقی مانده است مرکزی برای برنامه ریزی ما.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>