کرازبی عظیم به عنوان پنگوئن به راحتی ساحل گذشته کم خونی Maple Leafs

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سیدنی کرازبی تا به حال یک گل و سه پاس گل برای کمک به پیتسبورگ پنگوئن ضرب و شتم تورنتو افرا برگها 5-2 در سه شنبه شب.

برایان زنگ تا به حال یک هدف و دو کمک و جیسون Zucker تدی Blueger و آنتونی Angello نیز به ثمر رساند به عنوان پیتسبورگ منتقل گذشته واشنگتن به مقام اول در شهرهای بزرگ را بدست آورد. تریستان جری متوقف 34 عکس در حالی که چیدن تا 13 پیروزی در آخرین 17 بازی.

کرازبی خود را به حال 34 بازی حرفه ای با حداقل چهار امتیاز بیشتر در میان بازیکنان فعال است. او هفت گل و 16 پاس گل در 13 بازی پس از بازگشت از دست رفته 28 بازی به دلیل هسته عضله عمل جراحی در Jan. 14. او در حال حاضر در پنج بازی نقطه و خط با سه گل و هشت پاس گل در طول.

Auston متیوز به ثمر رساند خود 43 گل افرا برگها و کایل کلیفورد به ثمر رساند خود را هفتم از فصل اول و پس از او به دست آورد در تجارت با پادشاهان لس آنجلس. افرا برگها از دست داده و برای سومین بار در چهار بازی و فقط سه برنده در گذشته خود را نه.

Frederik اندرسن متوقف 19 عکس برای تورنتو و اجازه داده است 13 گل در آخرین سه شروع می شود.

Angello که اولین NHL هدف بود و در آخرین لحظات نیز به صف در محل اوگنی Malkin — اواخر ابتدا در برابر افرا برگها به دلیل یک بیماری است. Malkin که منجر پنگوئن با 58 امتیاز در ابتدا skated در روز سه شنبه و ذکر شده بود به بازی در یک بازی غیر رسمی ترکیب, اما او در سمت چپ pregame warmups زود است.

پنگوئن ها را به ثمر رساند سه قدرت-بازی بازی های گل در یک بازی برای دومین بار در این فصل است. پیتسبورگ قدرت-بازی بازی اهداف در پنج مستقیم بازی و بالغ و نه اهداف با استفاده در هشت بازی گذشته.

پنگوئن بودند پنجم شهری در بخش on Dec. 4, انتهایی پایتخت با 13 امتیاز. از آن پس پیتسبورگ دارای 23 برنده در 31 بازی.

پنگوئن برنده سه بازی گذشته خود را با یک 14-4 حاشیه. پیتسبورگ برنده چهار و پنج و 12 از آن گذشته 16 بازی. پنگوئن که برنده خود را NHL-بهترین 22nd, بازی در خانه امتیاز در هفت راست صفحه اصلی بازی.

زنگ را باز کرد به ثمر رساند با یک قدرت-بازی بازی هدف در 11:41 دوره اول برای خود 23rd. Letang حال کمک در هدف گسترش شش بازی نقطه خط.

Angello تمدید پیتسبورگ منجر به 2-0 در 17:03 دوره اول با اولین NHL هدف است. Angello از بالای چین منحرف سام Lafferty نقطه شات پشت اندرسن.

Zucker قدرت-بازی بازی های هدف در 2:52 دوم دوره بنا پیتسبورگ به یک 3-0 منجر شود. Zucker سه گل در چهار بازی از او به دست آورد و در فوریه. 10 از مینه سوتا است.

کرازبی به پنگوئن یک 4-0 سرب با 12 و پیتسبورگ سوم قدرت-بازی بازی هدف از این بازی است. پاتریک Hornqvist یافت کرازبی به تنهایی در پست دور و پنگوئن’ کاپیتان جمع جن به یک بخشی از شبکه خالی است.

پیتسبورگ گل پنجم را هدف 11 ثانیه پس از قتل 5-در-3 است که به طول انجامید 1:19. زنگ سمت چپ مجازات جعبه نفی یک تماس با شکر و تخم مرغ و مجبور گردش مالی توسط اندرسن. زنگ در زمان عبور از کرازبی در پشت شبکه و ارسال آن به جلو که در آن Blueger تبدیل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>