کومو انفجار فدرال بسته امداد به عنوان ‘وحشتناک’ به صورت نیویورک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

New York Gov. Andrew Cuomo speaks to the media at the Javits Convention Center, which is being turned into a hospital to help fight coronavirus cases. | Getty Images

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صحبت می کند به رسانه ها در Javits مرکز کنوانسیون که در حال تبدیل به یک بیمارستان برای کمک به مبارزه با کروناویروس موارد است. | Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

آلبانی — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید اضطراری مقابله زده بین آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای coronavirus امداد “خواهد بود واقعا وحشتناک” برای دولت خود را حتی به عنوان همکار خود را نیویورکر رهبر اقلیت چاک شومر نام بسته یک مذاکره پیروزی.

کومو که همواره با انتقاد نیویورک سهمیه فدرال کمک های در گیر در مصاحبه مطبوعاتی روز دوشنبه در نیویورک را حدود 3.8 میلیارد دلار از 2 تریلیون دلار بسته “یک قطره در سطل به عنوان نیاز دارید.”

تبلیغات

شومر را مشخص معامله متفاوت گفته نیویورک خواهد دریافت بیش از 40 میلیارد دلار که با مجموع نرخ بیکاری و بیمه و بیمارستان ها و حمل و نقل بودجه. که شامل $5.8 میلیارد دلار به دولت های محلی در دولت — حدود 1.4 میلیارد دلار برای شهر نیویورک و در حدود 500 میلیون دلار به لانگ آیلند است.

“مثل همه سازش قوانین این لایحه است به دور از کامل — اما در حال حاضر آن را بسیار بیشتر می کند برای این کشور و مردم آن و آینده آن از جایی که ما شروع” شومر گفت: در یک نسخه.

آن را به طور کامل روشن نیست که بخشی از فرماندار انتقاد اما کومو به نظر می رسید به صورت متمرکز در انتظار سهم دولت از هزینه های امداد. او گفت: او گفت: دولت در هیات نمایندگان کنگره “این آن را ندارند.”

کومو گفت: دولت در حال حاضر صرف حدود 1 میلیارد دلار در آن پاسخ, و احتمالا صرف چند میلیارد بیشتر از زمان همه گیر شده است. خود دفتر بودجه پیش بینی شده در روز سه شنبه که درآمد دولت ضرر و زیان می تواند به عنوان بالا به عنوان 15 میلیارد دلار است.

کومو گفت: قبلی خانه نسخه از این لایحه داده اند نیویورک در حدود 17 میلیارد دلار است و او در گفتگو با نمایندگان در مجلس در مورد تنظیمات.

Cuomo, حزب دموکرات گفت: اعتراض خود را به چیزی برای انجام با مالی ایدئولوژی است که ممکن است متفاوت با جمهوری خواه به رهبری سنا.

“ما در حال صرفه ما کارآمد” کومو گفت: خود را صرف. “من به شما گفتن این اعداد کار نمی کند و من به خانه اعضای ما به کمک آنها نیاز دارند.”

خانه است که انتظار می رود با تصویب این قانون تا پایان هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>