کومو تداعی مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ با شومر بیش از coronavirus بودجه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Chuck Schumer and Andrew Cuomo | Getty Images

نیویورک ایالت چاک شومر و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو | گتی ایماژ

نیویورک — در هرج و مرج تقلا نیویورک, سیاست در عصر coronavirus دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو فراخوانی است هیچ یک دیگر از جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میلی برای نیویورک دیگر بالا دموکرات: چاک شومر سناتور..

این decadeslong کومو و شومر رابطه هرگز قابل توجه برای گرمای خود را. اما آنها همفکر سیاستمداران به نمایندگی از دولت است و زمانی که کومو صحبت از نیویورک به بالاترین رتبه بندی از اعضای کنگره این روزها او همه اما grimaces.

تبلیغات

آشکار علت نهفته در جهان تیره بهداشت و درمان مراقبت از امور مالی: Cuomo و دستیاران خود را تقصیر شومر برای عدم محافظت از مدت طولانی به دنبال تغییرات چگونه دولت اختصاص پزشکی — چیزی فرماندار می خواستم حتی قبل از نیویورک شد آمریکا کانون این بیماری همه گیر.

“من می گویند به شومر سناتور. آن را خوب خواهد بود اگر او گذشت یک قطعه ای از قوانین است که در واقع کمک دولت از نیویورک” کومو به تازگی به خبرنگاران گفت: با اشاره به رهبر اقلیت سنا که regaled رسانه ها با مطبوعات در مورد $112 میلیارد دلار کمک های اضطراری او کارگردانی به دولت امپراتوری.

کومو drubbed شومر در سراسر مارس تماس اول 8 میلیارد دلار اضطراری فدرال بودجه بسته “مضحک” و “قطع از واقعیت” برای خروج از نیویورک فقط با 35 میلیون.

که شومر قدرتمند دموکرات که اشغال مشابه میانه خط به فرماندار باید به عنوان یک برجسته تمرکز کومو خشم در هنگام بحران فرماندار می گوید باید ایجاد وحدت قابل توجه است برای آنچه در آن می گوید: در مورد بودجه hellscape فرماندار در حال حاضر مواجه است. با توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی در این کشور سرمایه مالی دولت است که پیش بینی تا 15 میلیارد دلار کمتر درآمد. کومو را استقرار نیز نشان می دهد او را نمی بینم یک حرکت نزولی در هماهنگی با خود شومر احساسات با کسانی که از فرمانده کل قوا و همکاری آنها در او به شدت نیاز دارد.

و بنابراین سناتور Cuomoland می گوید سیاسی قادر به محافظت از یک اندازه گیری در سوم فدرال امداد لایحه که اجازه داده اند برخی از کومو مدیکید اصلاحات برای رفتن به جلو اصلاحات که کومو گفت: می خواهم صرفه جویی در دولت 1.6 میلیارد دلار در این سال و بیشتر در آینده. و نه آنها می گویند که مقدار پزشکی پول که شومر می گوید او ارسال به ایالت نیویورک مقدار واقعی پول در بازی از آن مستهلک بیش از ماه, و اضطراری فدرال سفارش ممکن است که مدت طولانی است.

“چرا دولت فدرال می گویند ‘من قصد دارم به پایمال دولت حق به طراحی مجدد آن مدیکید برنامه که آن را اجرا می شود؟’ که موجب صرفه جویی در پول؟'” کومو گفت: در هفته گذشته. “من حتی نمی دانم چه منافع سیاسی است و آنها در حال تلاش برای محافظت از.”

مردمی دلسوز به شومر استدلال وجود دارد کمی بیش از آن که: فرماندار است که با استفاده از شومر برای منحرف کردن مقصر وحشتناک کسر بودجه خواهد شد که در نتیجه خدمات کاهش در سراسر دولت است. آنها می گویند آن را معقول اگر بدبینانه سیاسی بازی.

“یک چیز فرماندار هرگز مایل به ذکر است که سنای تحت کنترل جمهوریخواهان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و رئیس جمهور و این بچه ها باید ذاتی علاقه screwing, نیویورک, چرا که همه آنها چاق گفت:” شومر حزبی.

یک کومو محرم در تمسخر این قضیه است.

“دو چالش برانگیز ترین بودجه های او برای اولین بار خود را یکی و این یکی و آن نیز اتفاق افتاده است همزمان با نمرات بالا در نظر سنجی چرا که به عنوان طولانی به عنوان شما صعود به سطح با مردم آنها را درک تصمیمات دشوار” آن شخص گفت.

فرماندار پیدا کردن است پشتیبانی از برای استدلال خود را در مکان های غیر معمول.

“[رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل ارائه شده شومر دقیقا چه کومو خواسته برای این رفع و شومر را رد کرد و آن را” توییتی تشکر. لی Zeldin یک مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مندان از لانگ آیلند در روز یکشنبه.

در یک پیگیری مصاحبه Zeldin گفت: او می داند که شومر کشته کومو پسند بند از آنجا که مشاوران به مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به او گفت ،

سخنران برای مک کانل و مک کارتی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Zeldin معتقد است شومر مقاومت به ارائه برای کومو کاملا ساده است: شومر را پشتیبانی نمی کند کومو پیشنهاد مدیکید طراحی مجدد.

یک سخنگوی شومر گفت: سناتور گرفته هیچ موقعیت در کومو پیشنهادی پزشکی کاهش و تا به حال هیچ نقشی در سلب بند از قانون.

شومر کنار تعدادی از دموکرات ها در مخالفت با کومو مدیکید اصلاحات پیشنهادی در محاسن از جمله تلاش خود را به محلات انتخاب کنید تا بیشتر بخش قابل توجهی از تب. منتقدان استدلال می کنند که اصلاحات شدند گردد در پشت درهای بسته که آن را می سازد هیچ حس به کاهش مراقبت های بهداشتی کمک های مالی در طول یک مراقبت های بهداشتی بحران است که حتی اگر برخی از حس در هدف قرار دادن زباله و تقلب در آن را نیز حس می کند برای افزایش مالیات بر ثروتمندان برای حمایت از یک برنامه که فقیر نیویورک تکیه می کنند — یک گام که کومو حاضر به گرفتن.

حتی قبل از coronavirus مختل جامعه به عنوان ما آن را می دانم کومو رو به رو شده 6 میلیارد دلار کسر بودجه است که او تا حد زیادی گذاشته و در پای مدیکید رشد. او punted موضوع به یک پنل انباشته با متحدان.

خود پنل صادر توصیه هایی است که آن را نجات دهد گفت: دولت 1.6 میلیارد دلار در این سال مالی آینده (و حتی بیشتر در آینده).

در ابتدا به نظر می رسید مانند کنگره ممکن است تسلیم به کومو تمایل برای قانون اجازه می دهد همه از این تغییرات برای رفتن به جلو. یک مارس 25 نسخه پیش نویس سوم coronavirus امداد لایحه در واقع شامل زبان است که به نظر می رسد به انجام درست آن. در این لایحه نهایی که زبان حذف شده بود.

“کسی کشیده جدی برخی از رشته ها برای دریافت کنید که در آن وجود دارد و کسی دیگری کشیده جدی برخی از رشته ها به آن را دریافت کند” گفت: لایحه هاموند مدیر سیاستگذاری سلامت در مرکز امپراتوری.

کومو اولیه در پاسخ نهایی قانون آتشفشانی بود. او را تهدید به خودداری کردن بیش از 6 میلیارد دلار اضافی فدرال پزشکی که این قانون را مانع اصلاحات خود را تلاش. او spewed سرزنش.

“[نیویورک هیئت نمایندگان کنگره] هرگز ثابت است که لایحه” او گفت. “آنها هرگز آن را ثابت. آنها گفتند که آنها هرگز.”

یکشنبه گذشته پس از پیشنهاد شومر تصویب “قانون که در واقع کمک دولت از نیویورک” او و شومر صحبت کرد.

“سخنران [نانسی] پلوسی فرماندار کومو و من تا به حال طولانی و پربار گفتگو در هفته گذشته گفت:” شومر در بیانیه ای. “ما توافق کردیم که وجود دارد این است که پول قابل توجهی برای نیویورک در قانون ما گذشت اما خیلی بیشتر مورد نیاز است و ما همچنان با هم کار کنند را که اتفاق می افتد.”

پس از تماس کومو صادر حاشیه آشتی جویانه صدای جیر جیر.

“نیویورک نیست با کمک قانون فدرال” کومو توییتی. “ما با دریافت کمتر از کشورهای دیگر با وجود داشتن بیشترین COVID-19 موارد است. من به صحبت کرد سناتور شومر Gillibrand & سخنران پلوسی و آنها را متعهد به حق این اشتباه است. من متعهد به کار با آنها.”

آرامش نمی آخرین طولانی است. چند روز بعد فرماندار بود به انتقاد از دولت خود را سناتور ارشد.

“خدا را تعیین خواهد کرد که چه کسی مقصر است,” کومو گفت: زمانی که در مورد خواسته خود dustup با شومر بیش از قانون فدرال. “من و شما فقط در برخورد با واقعیت. ارشد سناتور می گویند او در اقلیت است که درست… آنها می گویند سیاست من می گویند سیاست سر در گم می شود در وسط این.”

در ضمن کومو به نظر می رسد که خود به این راه حل دولت فدرال پزشکی بست. او هنوز هم قصد دارد به دنبال این تغییرات به احتمال زیاد پس از coronavirus بحران عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>