کومو می گوید یک نیاز نه بر اساس ‘احساسات’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آمار در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه پس از رئیس جمهور گفت که او “احساس” است که در نیویورک تلاش کانون coronavirus نیاز نیست 30,000 هواکش مقامات خواستار شدند.

با 519 کشته و 44,635 موارد تایید شده که 6,481 نیاز به بستری coronavirus همه گیر است و قرار است در نیویورک امکانات پزشکی در آستانه.

کومو شده و عملا التماس برای فن های روز کوبیدن دولت فدرال در ابتدا برای ارسال 400 از ملی ذخایر زمانی که دولت نیاز 30,000. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعد از ارسال 4,000 بیشتر.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز روز پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شک دارد که ایالت از جمله نیویورک و در واقع نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات آنها برای درخواست.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به. من باور نمی کنم که شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش,” او گفت:.

سپس روز جمعه نوشت یک سری دیوانه وار توییتهایی گفت: جنرال موتورز که بنا به گزارش ها در حال برنامه ریزی برای ایجاد هواکش که رد شد توسط دولت فدرال باید بلافاصله پس از باز کردن یک کارخانه برای تولید. “شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!! فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!” او در توئیتر خود نوشت.

در یک جمعه توجیهی در Javits Center است که در حال تبدیل به یک اورژانس بیمارستان کومو نیست نام-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که نیاز به تجهیزات بودند نه بر اساس احساسات.”

“نگاه من لازم نیست یک توپ کریستال هر کس حق دارد نظر خود را, اما من کار نمی اینجا, نظر,” او گفت:. “من کار بر روی حقایق و داده ها و اعداد و بینی.”

او گفت: کارشناسان پیش بینی برای نیویورک گفت که دولت خواهد رسید اوج خود بستری نرخ در 21 روز. دولت در حال ساخت یک مخزن منابع برای وقتی که در اوج بازدید و کل سیستم است تاکید کومو گفت. که شامل 3,000 هواکش خواهد بود که توزیع به بیمارستان ها به عنوان نیاز بوجود می آیند—کسری از کل 30,000 مورد نیاز در سراسر کشور.

“کسانی که شماره نه” من احساس می کنم من فکر می کنم من اعتقاد دارم که من می خواهم به این باور است.” تصمیم گیری بر اساس اطلاعات و علم” او گفت:. “من امیدوارم که ما لازم نیست 30,000 هواکش من امیدوارم که برخی طبیعی و آب و هوا تغییر اتفاق می افتد یک شبه و کشته شدن این ویروس در سطح جهان است. این چیزی است که من امیدوارم. اما این امید من است که من احساس که من فکر می کردم. اعداد می گویند شما ممکن است نیاز 30,000.”

مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند ICU و اورژانس در نیویورک “تحت محاصره” و در حال اجرا به شدت پایین, شخصی, دنده محافظ و تجهیزات پزشکی از جمله هواکش.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این و ما آمادگی برای این نیاز است که به نظر می رسد به رشد روزانه” یک NYU Langone دکتر گفت روزانه وحش در روز پنج شنبه. “راستش من وحشت زده.”

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر جای دیگری در جهان با 86,012 مثبت تشخیص داده و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب.

کومو روز جمعه اعلام کرد که دولت او ایجاد شده بود یکی دیگر از چهار اورژانس بیمارستان در کنوانسیون مراکز دانشگاه استادیوم و حمل و نقل پایانه های, در بالای چهار موقت امکانات در حال حاضر در حال ساخته شده برای دیدار با 140,000 تخت مورد نیاز است.

“ما در حال انجام کارهایی است که هرگز قبل از انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>