کومو و سپس شومر متهم DHS مقامات بالقوه فعالیت های جنایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Chad Wolf | AP Photo

چاد گرگ وزیر امنیت داخلی صحبت می کند در طول یک رویداد در کاخ سفید است. | AP Photo/اوان Vucci

به روز شده


آلبانی, n. y. — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ادعا که بالا Department of Homeland Security مقامات چاد گرگ و کن Cuccinelli می تواند موضوع را به اتهامات جنایی برای تصمیم خود را برای جلوگیری از نیویورکی ها از ثبت نام در تسریع عبور از مرز برنامه های.

او همچنین در ضمنی که این تصمیم ممکن است مسئول تشدید شیوع Covid-19 در نیویورک است.

تبلیغات

“من باور دارم که آقای گرگ و آقای Cuccinelli باید مسئولیت کیفری” فرماندار گفت: در یک جلسه در روز جمعه. “من معتقدم که وجود دارد مسئولیت مدنی. وجود دارد پاک کردن سوء استفاده از قدرت برای اهداف سیاسی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده نیویورکی از شرکت در این برنامه ها در ماه فوریه سرزنش دولت جدید قانون اجازه دادن به مهاجران مستند نشده به دست آوردن گواهینامه رانندگی. که قانون ممنوع دولت DMVs از به اشتراک گذاری سوابق رانندگی با سازمان های فدرال درگیر در اجرای مهاجرت که این ادارات گفت: ساخته شده آن را غیر ممکن است برای انجام مناسب چک های پس زمینه.

در روز پنج شنبه DHS معکوس و البته گفت که برخی از تغییرات به قانون ساخته شده در مارس بود خوب به اندازه کافی به اجازه نیویورکی شروع ثبت نام برای شرکت در برنامه های دیگر. آن پدید آمده بعد از آن در روز است که وزارت دادگستری به حال مقامات تصمیم به رها کردن دفاع خود را از یک دست کت و شلوار به چالش کشیدن محدودیت پس از تحقق DHS به اشتباه ادعا کرد که دولت اطلاعات-محدودیت های منحصر به فرد بود.

که کومو گفت: روشن بود اثبات است که مقامات فدرال شده بود بازی سیاست در تمام طول — و آن را در بدترین زمان ممکن.

“بدون اعتماد مسافر برنامه, شما می دانید چه اتفاقی افتاده است ؟ خطوط در فرودگاه حمایت کردن. شما می دانید زمانی که این خطوط در فرودگاه حمایت کردن ؟ فوریه و مارس … که وقتی Covid موارد بودند که از اروپا” کومو گفت. “و آنها به بازی بازی های خود را و آنها را حمایت کردن خطوط از مردم در حال انتظار برای دریافت از طریق آداب و رسوم و کنترل مرز.”

کومو نام در هر دو دادستان کل ویلیام Barr و کنگره برای راه اندازی تحقیقات DHS ،

او همچنین گفت: دولت خواهد کاوش اقدامات قانونی خود را: “من باور دارم که وجود دارد مدنی خسارت است که ایالت نیویورک بدهکار است و ما به دنبال ممکن است ادعا می کند که.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر پیوست کومو برای تماس پروب بعد از آن در روز جمعه است. او نوشت: به DHS بازرس کل یوسف Cuffari درخواست برای رسیدگی به این بخش را “ادعای نادرست.”

“ما باید یک حسابداری کامل چرا و چگونه اظهارات نادرست ساخته شد توسط DHS مقامات وزارت دادگستری و دادگاه,” او نوشت. “دروغ گفتن به دادگاه فدرال است که یک موضوع بسیار جدی وجود دارد و باید پاسخگویی برای افراد درگیر است.”

شومر مشخص شده این تحقیقات باید تعیین اگر DHS یا تهمت مقامات دولت دستور داده و یا تشویق اظهارات نادرست ساخته می شود به وزارت دادگستری یا دادگاه و اینکه آیا وجود دارد پرونده های الکترونیکی از “بحث های کاذب روایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>